Tema: Koje slabije poker sobe imaju najbolje MTT guaranteove s malo igrača?

Bok.

Kao što mogi znaju, postoje poker sobe koje imaju pokoji guarantee turnir s dobrim fondom, ali iznenađujuće malim brojem igrača. Mene osobno nije briga kada i kak poker sobe to na drugi način nadoknađuju, jer ono što je najvažije meni je da su ti low buy in turnirčići jako zgodni za igrat jer nisu prenapučeni, a imaju dobar fond.

Takve stvari su sve rjeđe, primijetila sam, kako se poker sobe pune novim igračima, no vidjeh jednu poker sobu koja mi se sviđa po tom pitanju, i pitam se ima li još koja takva.

E sad, prije nego što ju spomenem, recite mi - jel to na ovom forumu možda tabu, jer pretpostavljam da neki možda ne pričaju o takvim stvarima da ne bi navala bila na taj turnir, pa cijeli koncept ode kvragu jer se igrači naguze "tamo gdje ne trebaju"

Meni osobno nije problem reć ime poker sobe jer mi ne smeta 20-30 igrača više, no ako se tuj ne razgovara o tome, onda nek nastane šutnja smile

Samo me upozorite

21

2

Re: Koje slabije poker sobe imaju najbolje MTT guaranteove s malo igrača?

joj  big_smile

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
40

Re: Koje slabije poker sobe imaju najbolje MTT guaranteove s malo igrača?

opet?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Koje slabije poker sobe imaju najbolje MTT guaranteove s malo igrača?

šta je bilo sa ipokerom? previše botova? big_smile

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
20

Re: Koje slabije poker sobe imaju najbolje MTT guaranteove s malo igrača?

objasnite mi problem. ne kužim

01

Re: Koje slabije poker sobe imaju najbolje MTT guaranteove s malo igrača?

Switch Poker il ftp

00

Re: Koje slabije poker sobe imaju najbolje MTT guaranteove s malo igrača?

Andre_787 napisao:

Switch Poker il ftp

Switch Poker nema MTT.

Poker is life!
00

Re: Koje slabije poker sobe imaju najbolje MTT guaranteove s malo igrača?

http://i480.photobucket.com/albums/rr165/calmdownatthedisco/Gifs/michaelscottskeptical.gif

37

Re: Koje slabije poker sobe imaju najbolje MTT guaranteove s malo igrača?

ok, sad ja.
□□□ □□□□ p□□er

ima svaki dan turnira koji su 3 dolara, a 1500 do 2000 fond - a samo 90 do 120 ljudi... prva nagrada oko 400$

razmišljam da drapim deposit tamo

dajte koji zbilja dobar savijet i otkrijem ime smile

01

10

Re: Koje slabije poker sobe imaju najbolje MTT guaranteove s malo igrača?

ja sam jednom igrao na stranici gdje je bila slična situacija.. garantirali su preveliki fond, a stavili su uvjet da se mora skupiti barem 15 igrača. nas bi se skupilo točno 15 big_smile prva tri su ulazila u lovu, sjećam se da sam par stotina dolara profita tamo napravio.. onda sve spiskao na cashu tongue

stranica se zvala BigBetPoker ili tako nekako, uglavnom uskoro se ugasila jer su bilježili gubitke. zato ti savjetujem da ne razmišljaš previše nego da uplatiš lovu na neku takvu stranicu ako si sigurna da su takvi turniri i iskoristiš to. čim je garantirani fond i konačni fond, to je odmah +EV...

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Koje slabije poker sobe imaju najbolje MTT guaranteove s malo igrača?

Thnx. Tko želi više detalja nek mi se javi preko forum poruke. Ima i jedan dobar promo za nove igrače.

01

12

Re: Koje slabije poker sobe imaju najbolje MTT guaranteove s malo igrača?

bassetbaby napisao:

ok, sad ja.
□□□ □□□□ p□□er

ima svaki dan turnira koji su 3 dolara, a 1500 do 2000 fond - a samo 90 do 120 ljudi... prva nagrada oko 400$

razmišljam da drapim deposit tamo

dajte koji zbilja dobar savijet i otkrijem ime smile

Kakav ti savjet tu treba?Super prilika,uplati i deri.GL baby.

Zadnji popravljao marac9 (31-07-2012 09:47:58)

00