Tema: II Svjetsko Poker Prvenstvo - London 2012

Pozdrav !

U startu  Vam se izvinjavam za moj prošli post koji je obrisan, pretpostavljam zbog linkova koje sam postavio, ali nije mi namjera bila da
ikoga reklamiram, samo sam prenio informaciju sa BiH portala Asocijacije Poker Igrača Bosne i Hercegovine.
Želja mi je bila da obavijestim sve igrače porijeklom iz BiH koji posjeduju pasoš BiH da imaju priliku da se besplatno kvalifikuju na
II Svjetsko Poker Prvenstvo u Londonu koncem 11. mjeseca, a koji nisu u mogućnosti da dobiju tu informaciju, jer ne žive ovde.

Da me nebi opet obrisali  big_smile , samo ću preporučiti igrečima da sami potraže na internetu ili Facebooku sve što ih interesuje i da napomenem da kvalifikacije počinju sutra 01.08.2012. i traju mjesec dana.

Lijep pozdrav i još jednom se izvinjavam sto sam prekršio pravila foruma prošli put  smile  big_smile  smile  big_smile

Zadnji popravljao wizzard505 (31-07-2012 17:03:20)

10

2

Re: II Svjetsko Poker Prvenstvo - London 2012

Pozdrav,

hvala na informaciji. Jel mozes poslat svoj skype ili neki drugi kontakt htio bi te pitat par pitanja o ovome

00

Re: II Svjetsko Poker Prvenstvo - London 2012

Na stranici Asocijacije Poker Igrača BiH imaš sve odlično objašnjeno, ne vjerujem da ti ja mogu pružiti neke bolje informacije od
onih koje sam i sam pročitao  smile , imas i na Fejsbuku njihovu stranicu ( APIBIH ) ili direktno apibih com  8 (valjda nije reklama  big_smile),
jedino ako ti trba savjet o načinu igre, možemo se čuti lol  lol  lol  lol  lol  lol

00

4

Re: II Svjetsko Poker Prvenstvo - London 2012

ma mislio sam te pitat o tom softveru preko kojeg se igraju kvalifikacije

00

Re: II Svjetsko Poker Prvenstvo - London 2012

...pa to ti ne znam nešto naročito reći, instalirao ga prije 15-ak dana, ima dobrih promocija i bonusa, dobar rakeback i izgleda da nije majmunski poput ovih sto su se kod nas pojavili u posljednje vrijeme, ali suviše kratko igram da bi ti mogao reći nešto konkretno...

00

Re: II Svjetsko Poker Prvenstvo - London 2012

Wiazard trenuitno igramo za istim stolom ali tebi je chat ugasen izgleda xD

Zadnji popravljao BioSamPijanac (01-08-2012 22:00:50)

10

Re: II Svjetsko Poker Prvenstvo - London 2012

Pa brate ovo je sramota. 80% igraca ne zna sta je 3 bet.
Mislim...

00

8

Re: II Svjetsko Poker Prvenstvo - London 2012

ima li možda neki freeroll za ovaj turnir da se kvalificiram preko njega, samo trebam prije svega dignuti bosansku putovnicu

I na kraju bude " HARAŠO"
00

9

Re: II Svjetsko Poker Prvenstvo - London 2012

imas svaki dan u 9 navecer freerole za finale kvalifikacija

00

Re: II Svjetsko Poker Prvenstvo - London 2012

...i to relativno lijep freeroll, krećeš sa 5000 chips, leveli po 15 min, blinds 10-20, baš možeš igrati, svaku večer se kvalifikuje po 6 ljudi na finalni turnir, a ako si se već kvalifikovao i opet upadneš u 6, dobijaš 10 000 ppp, koje konvertuješ u pare...

00

11

Re: II Svjetsko Poker Prvenstvo - London 2012

kolko je to para? 100€?

00