51

Re: Project Omaha!

behemont napisao:

i dalje me karta sluzi..br oko 2430$
evo jedna situacija, ne znam nista o vilianu...
oba imamo 60$ stack, foldano do mene na dealeru ja dizem na 1.75$ sa Js9sJc2d, sb zove
flop Jh 6s 2s, pot 4$
cek, ja se kladim 3$, call
turn Qc, pot 10$
cek, ja betam 7$, call
river Kc, on u mene 24$??

Opsujem i callam, pa kud puklo da puklo smile

00

Re: Project Omaha!

a ne znam, sigurno mu je polariziran range totalno, al mislim da cesce ima nego nema...ja foldao smile
vjerojatno je na odluku malo utjecalo sto sam par minuta ranije u 2 navrata u nekim situacijama zvao na riveru velike betove pa popusio  big_smile

00

Re: Project Omaha!

To ti je kad se kladis

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Project Omaha!

ne znam šta ti u ovom spotu nije jasno,to je u omahi gotovo uvijek fold,pogotovo protiv nepoznatog protivnika

ili jesi ili nisi
00

Re: Project Omaha!

iz cega si ti zakljucio da mi nesto nije jasno?  smile
pitam za misljena, dvije glave su pametnije od jedne zar ne...

00

56

Re: Project Omaha!

behemont napisao:

a ne znam, sigurno mu je polariziran range totalno, al mislim da cesce ima nego nema...ja foldao smile
vjerojatno je na odluku malo utjecalo sto sam par minuta ranije u 2 navrata u nekim situacijama zvao na riveru velike betove pa popusio  big_smile

Neznam ni ja, ako si imao takav read onda dobro, al opet mi se prevelik bet cini na scare kartu, da sam ja u toj situaciji i ako bi vec isao donkat river onda bi sa nutsima prije betao izmedju pola i dvije trecine pota.. Opet, sve ovisi o tebi i tvom readu :-)
Jesi ostao na tom stolu i nakon te ruke i kako ti se cinio taj igrac, kao dobar ili los?

00

Re: Project Omaha!

jo sam nesto bio na stolu, al nisam bas uspio procijeniti u koji kos bi ga strpao... smile
a danas sto me karta isla...ne pamtim od kad sam poce igrati online poker da me ovako karta isla...valjda sam u sat vremena (igrao sam duze al u tom periodu) pogodio tipa 75% setova na flopu, kad sam drawao uvijek bi mi se otvorilo, bas strasno...rezultat svega toga je trenutni br od 2750$ smile

Zadnji popravljao behemont (18-08-2012 21:17:14)

10

58

Re: Project Omaha!

ajde barem nekoga, mene ubija ima 5-6 dana hmm

00

Re: Project Omaha!

mislim da se meni (odkad sam nesto skuzio tu omahu) nikad nije desilo dulje od 3 dana da me tako strasno ne ide karta...jel tiltas? imas li stop loss limit?
kolko vidim igras PLO20, zasto ponekad odes na PLO50 sa manjim stackom?

00

60

Re: Project Omaha!

a nije bas da tiltam al zna mi se desit big_smile, ubije me kad mi debil 3-4 puta zaredom na 1 outer ili runner runner odnese stack i onda to sve uredno proda drugima za stolom, tada sam sposoban izgubit dosta  big_smile
stop loss neman fiksno određen al ono znam skužit kad ne ide, plo50 probam kad nemam trenutno akcije na plo20, budale su budale bez obzira na level  smile

00

Re: Project Omaha!

ja sam tiltanje (barem ono ocito) rijesio, ili barem jako smanjio na nacin kad odigram nesto krivo, i svjestan sam da je krivo, al eto u tom trenu nisam mogao drukcije big_smile, automatski gasim poker na 2 dana...i tako nakon nekoliko puta bih razmislio dva put o svakom potezu jer bih znao da sljedeca dva dana nist od pokera...

20

62

Re: Project Omaha!

nije loša ideja  big_smile

00

Re: Project Omaha!

behemont napisao:

ja sam tiltanje (barem ono ocito) rijesio, ili barem jako smanjio na nacin kad odigram nesto krivo, i svjestan sam da je krivo, al eto u tom trenu nisam mogao drukcije big_smile, automatski gasim poker na 2 dana...i tako nakon nekoliko puta bih razmislio dva put o svakom potezu jer bih znao da sljedeca dva dana nist od pokera...

Jučer sam išao AI na turnu sa nuts fullom. Protivnik pogodio 1 outera na riveru za quadse. Nisam tiltao, na kraju sessiona čak izašao u plusu. Sve bolje i bolje stojim sa tiltom. Najveći neprijatelj svih pokeraša, a pogotovo igrača omahe.

00

Re: Project Omaha!

i ja sam prekjuce isao sa jaceim setom na turnu AI i kerpo mi pobere lik smile
nisam par dana updateao, nisam tolko puno ni igras, malo gnjavaze imam s diplomskim, a od 3 sessiona sto sam odigrao jedan je bio dosta los a jedan sam katastrofa odigrao, pa sam jedan dan pauzirao...
imam jednu dosta zanimljivu ruku..
MP(60$) otvori sa 1.75$, ja(64$) na cutoffu sa Kd Jh Th 9d 3betam na 6$, sb(90$) zove i MP zove
flop je Qd 9s 4d, pot 18.5$
foldano do mene, ja betam 13$, sb zove, MP folda
turn 5d, pot 34.5$
sb check, ja check
river Qs
sb beta 23$......

00

65

Re: Project Omaha!

Na flopu bih betao 15, pa bi na turnu već mogao zgurat sve nutra koja god da padne karta (osim Q ili 4)
Ovako mi baš nema smisla checkirati turn, nut flush ćeš ionako isplatiti na riveru ako se ne spari board, a moraš izvući value iz dvopara/setova/manjih flusheva..
Kad je došao flop kako si razmišljao? Ok očito si se htio zgurat pod svaku cijenu već na flopu, ali kako si planirao odigrati hand u slučaju da se board spari ili dođe  diamond ?
Također, kakav je profil igrača SB?

(i šta se na kraju desilo? smile)

00

Re: Project Omaha!

jasno da na flopu imam cisti shove...sto se tice sizinga na flopu, ne znam, vjerojatno je bolje 15 kao sto kazes, ja u tom trenu stavio 13$...turn je bio greska, slazem se...moram sam betat tu...
ali na flopu sam razmisljao da ako dode karo i da cu checkirati turn da inudciram neki blef na riveru, a ukoliko na riveru bude checkirano do mene imam easy value bet...no river je doslo sranje smile
njegov bet ovdje zapravo izgleda jaaako cudno, bar meni...foldao sam na kraju. cini mi se da mora imati tu Q9xx, ili Q5xx...s tim ne smije gurati na flopu jer mu je prelos hand nakon mog cbeta i jos ima igraca iza sebe...
pretpostavljam da je imao ruku tipa Q789....prvi put vidio tog tipa tada za stolom, dakle nije reg, al igrao je dotada oke, nikakvih debilnih poteza nije imao...

00

Re: Project Omaha!

zadnje vrijeme sam imao prvi veci downswin...9 BInova...a vidim i da nesto losije igram, tako da cu uzeti odmor par dana...trenutni br je 2600$...do slusanja... smile

20

Re: Project Omaha!

nisam se javljao neko vrijeme najvise jer je forum blago receno zafrkavao...neko vrijeme sam se vrtio oko 2600$, malo sam slabije igrao vjerojatno zbog pauze od tjedan dana...taman juce i danas ulovim onu staru igru, a kad je kreeenulooooo....strasno, ima jedan tip, elcapacapa, koji 3beta valjda 50% ruku, i dosta cesto sam s njim bio u velikim potovima...a ovako odokativno, cini mi se da sam sigurno 600,700$ ispod EV-a prosao...igrao sam dugo, nisam se htio maknut jer sam skuzio da tip igra kockarski skroz (sto se moze i vidjet po rukama kojih ima na netu, samo upisite elcapacapa na google), al tipu se pobogu sve okretalo...igrao je na 10 stolova, valjda je u prosjeku bio 200$+ po stolu...odlucio se sad maknut, kad sam isao all in na riveru protiv njega sa AKQ4 vs AA27, na board 4433...pogodite river smile
trenutni br je 1910$ (poceo session sa 2550$), mislim da opet moram par dana uzet pauzu jer me ovo danas malo isfrustriralo...

00

Re: Project Omaha!

stop loss 5BI si stavi jer ovo je previse za spusit u sesionu

00

Re: Project Omaha!

karabaja987 napisao:

stop loss 5BI si stavi jer ovo je previse za spusit u sesionu

Ovo je normalan PLO session. Ako ovo napravi, puno sessiona ce zavrsavat nakon 10 minuta ili manje.
40-50 buyinova jednostavno nije dovoljno, čak i s move downanjem.

00

Re: Project Omaha!

riba, mislis da nije dovoljno protiv razno raznih ribetina koje omahu nisu vidjele smile

00

72

Re: Project Omaha!

Pojavi se likova uvijek, nekidan sam također sjeo na jedan stol PLO50, lik (tanziya) u roku od 20-30 min, sa 50 na 650 dolara na jednom stolu, u 90% slučajeva je bio gori, srića nije meni nista uzeo  big_smile  (vecinu je uzeo od CallMeMayb3)

00

Re: Project Omaha!

Taj CallMeMayb3 je isto ludak samo da znas, puno 3beta i cbeta flop i turn uvijek smile

00

Re: Project Omaha!

nakon sto sam pao na 1900$, odmah iduci dan me bacilo i na 1500$...tu sam stao...sljedeci dan, tj jucer, poceo igrat, i nastavile se drame u smislu da je svatko tko je u all inu protiv mene punih depova isao ca...onda je napokon u nekom trenu se pocela normalno okretat karta, a i malo me poceo jedan tip donirat, pa sam se malo digao, na nekih 1800...picim i trenutno, al karta se opet blago naginje kontra mene...valjda ce uskoro stat smile
razmisljao sam o move downanju, odlucio ako dodem do 1000$ se spustit na PLO20.
nadam se da ce se crni oblak iznad mene maknut uskoro...

00

Re: Project Omaha!

onefisherman..to je ime koje cu dobro zapametiti...tip igra kao manijak, 3beta i pici all in na najmanji draw, ali njemu je svejedno...kad sam ja s njim u potu to mu je garancija da ce osvojit pot smile
treci dan me vec unistava...al glava je jos uvijek gore, ne tiltam nista i cini mi se da igram dosta dobro...pa valjda ce jednom i to stat...malo sam dosadan s tim kukanjem al malo mi lakse kad napisem tu, a i to jest realno stanje stvari nazalost...br je 1600 trenutno

EDIT: evo jedne tipicne njegove ruke...
http://www.handconverter.com/hands/1849539

Zadnji popravljao behemont (23-09-2012 22:31:12)

00