Re: "Jebem ti posao!" projekt

To valjda tako mora biti. Moja prva dva shota na NL200 su također bili puni natkupa i suludih handova. Za 300-500 handova bi spušio ono što zarađujem mjesec dana na NL100 smile

00

27

Re: "Jebem ti posao!" projekt

BR:323.35$

Od zadnjeg javljanja sam valjda jos 2-3 puta shotao na 7$,i svaki put se morao vracati na 3.50$...Nemam blage veze u cemu je stvar,da li su igraci toliko bolji,da li se ja userem pa se stajtam kad trebam uci u pare ili je nesto trece...ne znam.

Na 7$ imam oko 35% 7.-9. mjesta sto mislim da je puno previse,ali to su uglavnom situacije gdje sam bio veliki favort na showdownu,pa popusio,ili naletio set na set,ili KK na AA i slicne stvari...Uz to i ja sigurno puno grijesim...

Uglavnom do daljnjega ostajem na 3.50$,pa makar dosao i do 1k$,a u medjuvremenu cu pogledati koji video,prosvrljati po netu...IDEMO DALJE!!!  cool

http://img651.imageshack.us/img651/2236/stats2dy.jpg

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
30

28

Re: "Jebem ti posao!" projekt

BR: 651,99$

http://img31.imageshack.us/img31/7889/stats3p.jpg

3.50$ standardno dobro,7$ krenulo nabolje,gricnuo sam nesto u nedjelju na 2.20$ (6max turbo 6k gtd),bio 9/3600,dobio nekih 86$. BR za 7ice stabilan i nadam se da se necu trebati vracati na 3.50$, iako i njih ponekad odigram kad nema akcije na 7icama.

Relativno zadovoljan igrom,ali itekako ima mjesta za napredak.

Danas mi je bio zadnji slobodan dan,sad do kraja 8.mj. radim svaki dan,pa cemo viditi kakav ce biti volume. Mislim da 1k nece biti neki problem.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

29

Re: "Jebem ti posao!" projekt

BR: 600,69

Ovo je graf od ovog mjeseca... hmm

http://img210.imageshack.us/img210/6672/graf0812.jpg

Jednom mi se desilo da mi je riknuo net i dok sam uspio spojiti iphone,pa preko njega na net ostalo mi par stolova i jedva na jednom izvukao 2 ili 3 mjesto,ne sjecam se...Uz to runnam ko govno,natkupljuju me da je ruzno za viditi,nekoliko puta 1-outer na riveru,a o runner-runnerima da ne pricam...BR je takav jer sam odigrao 30 onih sunday storm satelita za 235 fppa i 13 usao itm (143 T$).

A sada dobra vijest:dobio sam coaching od Moshman tima!!!  big_smile  big_smile  big_smile

Ne znam da li je lako ili tesko dobiti coaching kod njih,ali ja sam presretan. Tako da se nadam da cu s coachom ispraviti leakove i konacno bitati te 7ice i krenuti na 15ice.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
20

30

Re: "Jebem ti posao!" projekt

BR: 750.17$

http://img585.imageshack.us/img585/5734/stats4.jpg

Jako sam zadovoljan coachingom. Imali smo 2 sessiona prosli tjedan,prolazili smo kroz nekoliko turnira i pokazao mi je neke greske koje radim,uglavnom ne gubim chipove bez potrebe,ali ponekad ne uzmem kada bi trebao,kod push/folda u 90% slucajeva donosim dobre odluke...Vecinu gresaka radim zbog prevelikog broja stolova,tako da sam za sada smanjio na 8,a kad jos bolje savladam igru opet cu povecati.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
20

Re: "Jebem ti posao!" projekt

Koliko plaćaš coaching kod njih?

10

Re: "Jebem ti posao!" projekt

Oni ti coachaju za profit ( znac da ono sto napravis + splitate ) na odredjen broj mjeseci

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
10

33

Re: "Jebem ti posao!" projekt

BugsBunnyD napisao:

Oni ti coachaju za profit ( znac da ono sto napravis + splitate ) na odredjen broj mjeseci

To!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

34

Re: "Jebem ti posao!" projekt

BR: 902,48$

http://img542.imageshack.us/img542/7695/stats5g.jpg

Ovaj tjedan krenuo dobro,u prvih 80 kom napravio +80$,pa u drugih 80ak napravio -140$,a na kraju na 300 i sitno kom zavrsio tjedan na +230$. Do cetvrtka cu peglati 7ice,a u cetvrtak imam coaching nakon kojeg krecem na izlet na 15ice. Drzite mi fige!  wink

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: "Jebem ti posao!" projekt

GL!

10

Re: "Jebem ti posao!" projekt

ja vec duze vrijeme muku mucim s 15s(samo 45man) pa gl w that smile

00

37

Re: "Jebem ti posao!" projekt

Evo mali update.

http://imageshack.us/a/img534/1089/graf200912.jpg

http://imageshack.us/a/img526/2601/stats7.jpg

Zuta tocka na grafu oznacava pocetak coachinga,tako da mislim da mi je dobro dosao... big_smile

Sve u svemu nije lose iako me zadnjih dana ne ide najbolje,vrtim se oko iste cifre. Imao sam gadan downswing (cca oko 2600. turnira) kad sam po prvi put u svojoj poker "karijeri" zamalo zapucao mis u zid. Stvarno je malo falilo... roll

Necu igrati do kraja tjedna,idem na put i mislim da ce mi dobro doci da malo proluftam glavu od pokera...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
10

Re: "Jebem ti posao!" projekt

u koliko vremena si to izgrindao? tih nepunih 3300 turova
odmori svakako, vidim ja po sebi dok duže grindam da postanem spržen..
dobar odmor je +EV  big_smile
sretno dalje

00

39

Re: "Jebem ti posao!" projekt

Od početka projekta 11.07.

Od želje da sto vise igram i sto vise napredujem dodje do zasicenja i ustvari dodje do kontraefekta. Od sad cu svaki tjedan uzimati 1 dan pauze.

maxmax0 napisao:

sretno dalje

Hvala!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: "Jebem ti posao!" projekt

to je minimalno, ako imaš mogučnost uzmi i dva dana

00

Re: "Jebem ti posao!" projekt

da li postoji kakva razlika izmedju SNG-a od 3,50 i 7 dolara? pa dalje i na 15 dolara? koliko ti se cini da su igraci kvalitetniji? uskoro se spremam preci na sedmice, ali zelim prvo imati bar 150 buyinova da budem na miru... igras samo SNG-ove od 9 ljudi? turbo ili regular?

00

42

Re: "Jebem ti posao!" projekt

Meni je bila jako velika razlika kad sam prelazio sa 3.50 na 7. Ako pogledas ranije postove u ovoj temi vidit ćeš...
Sa 7 na 15 ima razlike,ali ne toliko. Ja sam prelazio sa 50 BI i mislim da ne trebas čekati 150 BI,ako imas 100 BI svakako se okusaj.
Igram samo 9man turbo za sada,a jednog dana planiram polako i 18man ubacivati.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: "Jebem ti posao!" projekt

Bile napisao:

18man ubacivati.

mani se ovog..najtezi sng format ikad !!!

00

44

Re: "Jebem ti posao!" projekt

Mich_Bjukenon napisao:
Bile napisao:

18man ubacivati.

mani se ovog..najtezi sng format ikad !!!

Ja igram iskljucivo 18man, priznajem da je format zajeban, jer nema veze s niti jednim drugim tj. ICM je tolko drugaciji da ti znanje iz 9mana u početku čak odmaže, al kad ga skužiš satnica ti može biti dosta bolja i uz to ima akcije do 60$ u peek hoursima, kaj za 9man ne vjerujem. Moj savjet je da ne mješaš formate koji se razlikuju previše, ak ti 9man ide dobro bolje pocni ubacivati 9man hypere.
Ak slucajno pocnes igrat 18man, najjednostavnija uspjesna strategija ti je igrati za prvo mjesto, i onda abuseati bubble, tj. ev od abuseanja bubblea ti je puno veći nego ev od igranja po icmu cijeli turnir.

00

Re: "Jebem ti posao!" projekt

postoji li kakva dobra literatura za sng 18 man?

00

46

Re: "Jebem ti posao!" projekt

kako je krenulo bile vidjet ces ti brazil 2014 big_smile  tongue

00

47

Re: "Jebem ti posao!" projekt

Update...

BR: 1584,88$

http://imageshack.us/a/img834/1778/stats8.jpg

Ide polako,plus je pa moram biti zadovoljan,ali roi mi je nekako mali,pa i nisam prezadovoljan... hmm  Imao sam losih perioda,ali to je rezultiralo samo minimalnim plusom,a ne minusom,pa se necu zaliti...Morao sam nesto i cashoutati (registracija,vjencanje,...),ali sve sam to kompenzirao bonusima,pa BR ne trpi (osim sto je mogao biti jos veci  big_smile  ).

Ima tu jos dosta mjesta za napredak,coaching ide,jos nekih mjesec dana,pa cu viditi ako bude trebalo produziti...

Do sada sam ubacivao 7ice u session kad ne bi bilo prometa na 15icama,a ovaj tjedan cu poceti ubacivati 30ice,pa da vidimo kako se je igrati sa velikim deckima...

Uglavnom,Brazil je sve blizi i blizi... big_smile

Zadnji popravljao Bile (15-10-2012 12:28:01)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: "Jebem ti posao!" projekt

Bile sorry ako ti spamam temu..
Na koliko dugo si potpisao sa Team Moshman? Poslao sam im aplikaciju i danas su me prihvatili za coaching deal, pa sada ostaje da se dogovorim sa njima oko detalja.. Ponudili su mi coacha koji je reg na 60$ husng (pokerkingxeo na starsu i ducyiluvu na merge), tako da mi lik deluje po statsima odličan za mene i limite koje igram (7mice i planiram shotove na 15$).. Kakva su ti iskustva ukratko? Kvalitet coachinga, posvećenost trenera, možeš li da ga cimaš i izvan dogovorenog termina za coaching? Kako je sa uzimanjem slobodnih dana (recimo odem na skijanje 7 dana u Januaru i propustim nedelju igranja, da li bi pravili problem i raskidali ugovor.. i slično?)

00

49

Re: "Jebem ti posao!" projekt

rademar napisao:

Bile sorry ako ti spamam temu..

Ma nema problema.
Potpisao na 3 mj. Sa coachom sam i vise nego zadovoljan,fleksibilni su 100%,termini su uvijek bili kad meni pase,ako sam morao otkazati nije bilo problema,sa slobodnim tjednom isto tako,mogu ga cimnuti na mail ili skype kad god zelim (kao i cijeli Moshman Team),cak mi se coach nudio da ako hocu jos dodatni session jedan tjedan jer je imao vremena...Uglavnom nemam nikakvih zamjerki,od 1-10 ocijenio bi ih sa 11.  big_smile

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

50

Re: "Jebem ti posao!" projekt

Mali update:

http://img203.imageshack.us/img203/7260/stats9b.jpg

Prvi tjedan od zadnjeg javljanja bio jako dobar (+650$),a odmah nakon toga jedan jako los (-650$) i sad ovaj treci opet dobar (+420$).

Nema se tu sta previse reci...mislim da igram dobro,osim u 2 tjednu kad me oprao downswing i kad je sigurno bilo malo i tilta,ali nadam se da je to iza mene (bar za ovu rundu)...Na 30icama se osjecam ok iako ih trenutno ne igram jer mi se BR malo srozao zbog onog swinga...tu i tamo naleti neki top reg od 100k+ profita kad nema igre na visim limitima,ali nisam nesto previse impresioniran... cool

Jos 2-3 dobra sessiona da mi se jos malo vrati samopouzdanje i krecem opet na 30ice.

Toliko za sada! big_smile

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
30