Tema: Kako poceti

Zanima me par stavri kako poceti tj. odakle?imam nesto iskustva u igri ali zelim pobaljsati svoju igrau!

00

Re: Kako poceti

-a šta igraš mtt/sngo/cash ?
-koliki ti je roll?
-na kojoj stranici igraš?

detalje neke navedi , što se tiče literature i ostalog obrati se na PM

00

3

Re: Kako poceti

vec si dobro poceo sto si postavio pitanje tu smile i slusaj sta ti ivica kaze   big_smile

10

Re: Kako poceti

pročitaj ovo:

http://vincewille.com/?p=248

Bolje biti malo glup, nego malo pametan
00

Re: Kako poceti

ivica5261 napisao:

-a šta igraš mtt/sngo/cash ?
-koliki ti je roll?
-na kojoj stranici igraš?

detalje neke navedi , što se tiče literature i ostalog obrati se na PM

-planiram igrat mmt i hu sng
roll mi je 0 za sad jer jos imam nekog posla i nemogu se toliko posvetit pokeru,za nekih 3 tjedna cu napravit uplatu i pocet igrat 7-12sati dnevno(mislim da ce roll bit izmedu 3-4k dolara)Mislim da sam dosta dobar ali zelim pobaljsati svoju igru!Rezultati ce pokazat svoje big_smile

00

Re: Kako poceti

Saaša11 napisao:

3-4k dolara

dobar roll , raspitaj se kod igrača koji igraju HU sngo koliko je potrebno BI za komotnu igru , a što se tiče mtt s tim rollom možeš igrati sve mtt do 30-40$ BI imo.

-ako ti je potrebno literature ili videa za mtt , pošalji mi na PM svoj skype . gl s projektom

00

7

Re: Kako poceti

s tim rollom mozes igrat 100$ hu sng turbo i 30$ (mozda 60$ ovisi kolko agresivam BRM primjenjujes) hu sng hyper. Nemam pojma kolko iskustva imas, pretpostavljam da ga nemas previse  pa ti zato ne savjetujem da pocnes igrat na tim limitima

00

Re: Kako poceti

Uzmi pretplatu na HUSNG.com i kreni igrati HUSNG. Dovoljno ti je 40BI za limit, i nesto vise za hyper turbo, tj oko 100 BI. Ja osobno igram HUSNG sa 100 BI. Na iPokeru su ti losi igraci na normal i turbo speed, a na Revolution Gaming networku su takodjer losi, pogotovo na hyper turbo. Sve je puno Rusa, ja valjda 90% meceva s njima igram.

00

Re: Kako poceti

Pozdrav svima nisam imao internet 3 tjedna od ponedjeljka pocinjem igrat!Nadam se da cete mi pomoc oko nekih stvari!!

00

Re: Kako poceti

Saaša11 napisao:
ivica5261 napisao:

-a šta igraš mtt/sngo/cash ?
-koliki ti je roll?
-na kojoj stranici igraš?

detalje neke navedi , što se tiče literature i ostalog obrati se na PM

-planiram igrat mmt i hu sng
roll mi je 0 za sad jer jos imam nekog posla i nemogu se toliko posvetit pokeru,za nekih 3 tjedna cu napravit uplatu i pocet igrat 7-12sati dnevno(mislim da ce roll bit izmedu 3-4k dolara)Mislim da sam dosta dobar ali zelim pobaljsati svoju igru!Rezultati ce pokazat svoje big_smile

uu fin je to roll..
gl  cool

00

11

Re: Kako poceti

gl:)

00

Re: Kako poceti

Saaša11 napisao:

pocet igrat 7-12sati dnevno

Vrlo optimistično, al da ne bude da sam zlonamjeran, GL.

00

13

Re: Kako poceti

Ivice bilo bi dobro da i meni pošalješ  štogod videa i literature za mtt ako nebi bio problem!? smile

00

14

Re: Kako poceti

a i meni... big_smile

00

Re: Kako poceti

Saaša11 napisao:

pocet igrat 7-12sati dnevno

Mislim da ti nije dobro unaprijed odredivat kolko ces igrat. igraj koliko budes koncentriran, odmoran, zeljan igre...tj. dok uzivas igrajuci....sve preko toga gubi smisao...

00

Re: Kako poceti

ooo uziva on...vjeruj mi..uzzivaaa

30

Re: Kako poceti

BuffaloBill44 napisao:

ooo uziva on...vjeruj mi..uzzivaaa

Čini se da je tebe dobio 1 na 1, mozda nije Husng ali ipak...
Ali valjda ce bit rematch!!!

Yes, but have much do you lose?!?
00

Re: Kako poceti

Pozdrav Svima,
Zanima me Kako poceti nakon sto zaradite oko 700K na PokerStarsu u 3 godine,a sada Vam na racunu stoji jedna velika 0 $$$?
Znam da na ovom sajtu ima ljudi koji su imali i vece svingove pa zato pitam!

19

Re: Kako poceti

Stormtrooper#4 napisao:
BuffaloBill44 napisao:

ooo uziva on...vjeruj mi..uzzivaaa

Čini se da je tebe dobio 1 na 1, mozda nije Husng ali ipak...
Ali valjda ce bit rematch!!!

(Y) i ja bio htio rematch..gl bill

Zadnji popravljao cmpup (22-09-2012 17:53:12)

00