Tema: 3bet call OOP

1. Jel callate 3betove OOP? S kojim handovima?

2. Callali ste 3bet OOP i flopali TPTK ili overpar. Chekirate, protivnik cbeta... Rejzate ili callate? Zašto?

10

Re: 3bet call OOP

1. Rijetko, al ako to radim to je iz razloga jer smatram da ce foldat na 4bet il se stackat samo s jacim. Handovi ovise o njegovom 3bet rangeu.

2. Rejzam ako mu je mal tcb ili je drawi board.

00

Re: 3bet call OOP

1. Nažalost puno više nego šta bi triba. Al popravljam se malo u tome. Range ovisi o protivniku. Ako je neki donk onda sa svim igrivim callam jer smatram da mogu naplatit bilo sta postflop

2.

rounder1984 napisao:

Rejzam ako mu je mal tcb ili je drawi board.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: 3bet call OOP

1. ja također sve rijeđe/rijetko

zavisi od nekog history-a, game flow-a, pozicija, dali je BTN vs CO, ili situacija npr. da likovi 3betaju vs EP 9% a vs BTN 5%

a ono na pamet mi odma padne AQs lol, a tak nešto, uglavnom ovo što je rounder reko

e da eventualno ako smo jako deep mislim da j ok i manje pokete/sc, pogotovo vs nit fisha i sl

2. brijem da vs loose lika koji dosta barrela ću cc flop c shove turn, a vs nekog tight mislim da neću ni callat pre

makar kod mene je drugačije neg vaši limiti pretpostavljam, ono ima likova koji 3betaju jako puno i cbetaju flop 90% i ch sav zrak na turnu, dok neki opet cbetaju samo kad pogode, jer čim callaš te stave na jaki range pa čak niti ne cbetaju , vs takvih brijem je +ev callat i puno šire

neznam, kod mene ima tolko različitih igrača da bi se moglo valda danima govorit  big_smile

00

Re: 3bet call OOP

e da zaboravih da je obv i image važan, npr ak si nit ko ja onda se zapitaš dva put prije nek callaš 3bet oop big_smile, i zbog preflopa  i nečeš dobit baš light  akciju postflop

jebote i baš callam na sb TT  vs btn , bb 3bet sq ovaj call i ja call, flop ATA i lik je imal AJ i ja ga nisam stacknul jer sam tu pisal i time outalo me  loooooooooool, koji sam ja tenkre

Zadnji popravljao cgreen (22-09-2012 01:36:27)

10

Re: 3bet call OOP

Samo Agresivno!

Re: 3bet call OOP

1. Protiv agresivnijih igrača volim callat veće pp, nekad i premiume ako imaju jako visok fold to 4bet...Protiv TAGova rijetko kad callam jedino u slučaju nekog historija s njima...

2. Naravno ovisi o protivniku...tu mi stvarno dosta faktora igra ulogu...cbet u 3bet potu, agg po stritovima, turn cbet itd...

00