Tema: Kako najbolje unovcit FPP bodove na PS-u ?

jednostavno pitanjce za one koji igraju na PSu,kako i kaze naslov kako najbolje unovciti FPP-ove,odnosno jel isplativije ih jednostavo
unovciti za $$$ u VIP store-u ili igrat neke turnire/satelite za T$ ili prave $ ili nesto trece?

00

Re: Kako najbolje unovcit FPP bodove na PS-u ?

satelit za Sunday Storm $11...
- buyin 235 FPP-a
-6 igraca
-pocetni stack 500 chipova
-blind level 3 minute
-2 upada na turnir
..................................................
Red Spade Open $55...
-buyin 575 FPP-a
-6 igraca
-pocetni stack 1500 chipova
-blinds level 5 minuta
-1 upad na turnir

10

Re: Kako najbolje unovcit FPP bodove na PS-u ?

Ovo prvo je ja mislim bolje , iako nisam igrao puno tih fpp satelita pa neznam kakvi su ostali , mislim da je ovaj za storm nesto najbolje a traje najkraće

00

Re: Kako najbolje unovcit FPP bodove na PS-u ?

ako si supernova onda $1,6k bonus za 100k fppova, ako nisi supernova budi supernova, ako neces bit supernova onda ovaj 235fpp za sunday storm

00

Re: Kako najbolje unovcit FPP bodove na PS-u ?

^^^^
Ja tako zamjenim za $$.

00

Re: Kako najbolje unovcit FPP bodove na PS-u ?

Andre_787 napisao:

ako nisi supernova budi supernova

sir yes sir smile

ugl. thx,vec ocistio na ovim za storm a supernova necu bit ni da mi daju rok 5 godina wink

00

7

Re: Kako najbolje unovcit FPP bodove na PS-u ?

Andre_787 napisao:

ako si supernova onda $1,6k bonus za 100k fppova, ako nisi supernova budi supernova, ako neces bit supernova onda ovaj 235fpp za sunday storm


andre kako ti stojiš ove godine sa supernova-om??? mislim da je bilo neke priče o tome ???

00

8

Re: Kako najbolje unovcit FPP bodove na PS-u ?

I ja peglam po tim 235 FPPa satelitima. 25% ITM je dosta da bude isto kao da sam zamijenio 4500 FPPa za 50$,a ja za sada na nekih 200tinjak odigranih imam nekih 42% ITM,tako da mi se isplati skoro duplo...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Kako najbolje unovcit FPP bodove na PS-u ?

brt napisao:
Andre_787 napisao:

ako si supernova onda $1,6k bonus za 100k fppova, ako nisi supernova budi supernova, ako neces bit supernova onda ovaj 235fpp za sunday storm


andre kako ti stojiš ove godine sa supernova-om??? mislim da je bilo neke priče o tome ???

bio mi je plan ove godine bit supernova mozda i 200k vppova i radio sam dobar volumen ali kako iducih mjeseci necu moc puno igrat zbog faksa izgleda nista od toga

00

Re: Kako najbolje unovcit FPP bodove na PS-u ?

Koliko VPPa imas Andre?

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Kako najbolje unovcit FPP bodove na PS-u ?

Zavisi od Vip statusa koji imate.
Ukoliko niste SuperNova i ne planirate da cele godine skupljate FPP poene kako bi ih 31.12.20xx godine unovcili za cash,onda je najbolje skupljati ih za online turnire koje mozete kupiti i naravno potencijalno zaraditi nesto.
Jer za 6.250 FPP dobijate 75$ cash-a,a za isto toliko dobijete 9 ticket-a za turnir od 11$ sto je 99$,znaci razlika je 24$ sto na ovu sumu ne izgleda kao mnogo ali gledajuci procente dobijete 25% vise ako se odlucite za kupovinu online turnira!