Tema: LOL koji pokušaj scammanja

Radi se o ovom liku: http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=9097

   Dakle, čujemo se mi sinoć za transakciju i dogovorimo za 200$. Ja reko, već je kasno, mogu ti sutra uplatiti na banku ili ako si u Zagrebu, možemo se naći. On živi na Poljanicama, ja na skroz drugom kraju grada, al mi stan tamo, znam kvart, dogovorim se u 20:30h u bircu, reko nije bad, doći ću ja do tamo, TI PLATIŠ CUGU i gg. Oko 20h mu još pošaljem sms da mi ne zaboravi shipat na stars. 20:15h, još nema love. Ja ionako morao u grad i krenuo već, ali reko, idem ga još 1 nazvat da vidim... Ja ga nazovem, on kaže: da,da, sve ok, ja te čekam u brcu, evo jedan moj frend će ti poslat lovu i ti znaš tog frenda(inače isto član foruma, ali zasad neću iznositi ime, prvo ću se čuti s čovjekom). Ja reko, znam ga i ono, nije mi ništa zasad sumljivo, a i imam stars na mobu i mogu sve provjeriti, bmk.
   Nađemo se mi na kraju, ja dolazim u birc, pozdravljam ekipu, skužim njega za stolom, pije si RED BULL, ja sjednem, naručim, pričamo malo, on kao na 4. poljanicama odnedavno  živi sa curom, digao 2k u 8.mjesecu, trenirao rukomet bla,bla..i NE RADI MU INTERNET DOMA, već 15 dana čeka t-com. Bilo mi malo čudno obzirom da je od 18 do 20.30h kad sam ja otišao od doma bio cijelo vrijeme online, al reko nm 
   Ja žurim, reko moram ići, šta je s tom transakcijom..on zove lika, tog svog frenda, a ovaj kao igra 15 stolova i sad će poslat svaki tren. I tako sjedimo, ja 2 puta provjerio preko mobitela na starsu za lovu i love nema. A čudno meni kak još ovaj frend dosad nije uplatio. I nakon toga, odlazi on kao od stola, priča sa tim frendom, maše rukama tamo u daljini, kao uvjerava ga, moli da pošalje više lovu, da ja moram ići (valjda sam ja trebao povjerovat u to sve kad se tamo prepirao s njim na mobitel i mahao rukama i reći: ma nema veze, evo tebi soma kuna, a on neka mi pošalje kad stigne)...i tako je napravio još par poziva, isto odlazeći u daljinu i glumeći razgovor.  Al i dalje love odnikud..
     Onda kaže on meni da se taj frend koji treba poslat lovu, boji slati sa svoje IP adrese preko njegovog accounta da ga ne skuže bla bla i da živi 2 minute od njega. I da će doći do njega u stan(stan ovog kretena s kojim sam bio na cugi) i POSLAT S NJEGOVOG KOMPA meni lovu.
   Ja reko čekam još 3 minute i moram ići, pa ako hoćeš pošalji lovu, ja ti sutra uplatim na banku. Kao može,može. I pita on mene jel ga mogu autom odbaciti da mora do Čulinečke koja je na desno, a rekao je tokom razgovora da ima curu (koja ga je zvala i čekala doma i kojoj je rekao da će doći za 15minuta), a obzirom da živi u 4.poljanicama, ne mora nikako na desno ići nego na lijevo. Tu je meni već bilo više manje jasno o čemu se radi i reko ne mogu te odbacit nigdje, ja idem po sredini.  big_smile
   I odlazimo i ja reko(obzirom da je bio dogovor da on časti): ne moraš mi platit stellu kad nismo ništa napravili, ja sam si sam platio. I krenem ja prema autu i on za mnom. Ja reko, platio sam svoju stellu, al nisam reko da sam platio tvoj red bull. Ion kao: ma evo idem doma po lovu samo. Ja ga pogledam, koji ti je kurac, nisi platio cugu i odlaziš iz birca doma kao po lovu, odi se javit konobaru ako misliš otići. I kao ode on do konobara i moli ga da donese kasnije lovu da nema kod sebe. Sad sam se čuo sa konobarom, lovu još nije donio.
   Nažalost, ja sam bio nepažljiv i nisam povezao 2 stvari: 1.kada je rekao u početku razgovora da nema net doma i pol sata nakon toga 2.da je poslao tog frenda kod sebe doma da sa njegovog kompa pošalje lovu...aha, cool story bro!
   Za kraj želim reći da je meni naprosto nevjerovatno da se ljudi idu tako ponižavati za 1000 kuna..znači za jebenih soma kuna spremni izaći u javnost, pokazati svoje pravo lice, izmišljati priče, sramotiti se i raditi budalu od sebe.

opa. Navodno da je to isti ovaj lik: http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=9052

Zadnji popravljao sinisaT5 (06-10-2012 13:52:34)

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: LOL koji pokušaj scammanja

stvarno svasta lol

a i malo je cudno da je 4.10. trebao lovu na pokerstarsu (http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=9070), a sljedeci dan daje hitno na pokerstarsu za tekuci  big_smile malo je traljav u svojim pokusajima prijevare  big_smile

00

Re: LOL koji pokušaj scammanja

LOL, meni je već 2 puta poslao na PM da šalje lovu na stars. Ja mu naravno nisam slao prije nego mi sjedne na račun.

00

Re: LOL koji pokušaj scammanja

LOL: http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.p … 44#p114844

00

Re: LOL koji pokušaj scammanja

cmpup napisao:

a jbt kolko scammera na ovom forumu...buffalo u akciju nez kaj jos cekas...dobro ti pokerzagreb kaze...mislim da tu nema vise se kaj cekat big_smile

zbilja bolesno

00