26

Re: nl200 zoom, preflop rerejzanje

milac napisao:

pretpostavljam da igras (jako)tight

Zašto?

milac napisao:

moram priznat da bas ne kuzim pitanje. ak natkupi, natkupi. koliko puta cekiras ili ne rejzas nesto jer jednostavno znas da ne mozes izvuc value pa te frajer natkupi. primjer: frajer na btnu ima f3b 100 a ti na bb imas AA. naravno da ces callat i isplatit njegove 29o na 229K2 al si dobro odigrao hand

Možda smo se krivo razumjeli jer u ovom primjeru callamo da izvučemo više value-a kasnije.
A u našoj situaciji ak callamo, ostavljamo slabije handove u igri, ali razlika je što u ovom slučaju ti slabiji handovi najčešće neće dati više love u pot.

00

Re: nl200 zoom, preflop rerejzanje

RufMichAn666 napisao:

Nisam valjda ja jedini kojem je ovo ship bez ikakvih daljnjih komentara.

Nisi  wink

00

28

Re: nl200 zoom, preflop rerejzanje

roba59 napisao:
milac napisao:

pretpostavljam da igras (jako)tight

Zašto?

mozda grijesim, al te tak percipiram. roba sne 24 stola nit big_smile

roba59 napisao:
milac napisao:

moram priznat da bas ne kuzim pitanje. ak natkupi, natkupi. koliko puta cekiras ili ne rejzas nesto jer jednostavno znas da ne mozes izvuc value pa te frajer natkupi. primjer: frajer na btnu ima f3b 100 a ti na bb imas AA. naravno da ces callat i isplatit njegove 29o na 229K2 al si dobro odigrao hand

Možda smo se krivo razumjeli jer u ovom primjeru callamo da izvučemo više value-a kasnije.
A u našoj situaciji ak callamo, ostavljamo slabije handove u igri, ali razlika je što u ovom slučaju ti slabiji handovi najčešće neće dati više love u pot.

oce dat jos love ak 5betas? ako oce, odg je jednostavan


vi koji bi shipali, koji vam je range za ship?

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

29

Re: nl200 zoom, preflop rerejzanje

RufMichAn666 napisao:

Nisam valjda ja jedini kojem je ovo ship bez ikakvih daljnjih komentara.

ima nas jos smile

00

30

Re: nl200 zoom, preflop rerejzanje

meni ovo izgleda ko , ono imam KK , KK ne smiješ bacit, callat ne mogu , onda ship.

šta bi da smo 200 ili 250bb deep?

sve šta se navodi neke pretpostavke, on bi mogo, kada bi ako nece sad, to je super spot, a lik ima 3bet 4% lol, wtf on je tu light valda jednom od 100 puta, pitanje je dal i 3beta light a vi pričate o 4betu, jednostavno ne kužim

šta netko ne stavi kolko misli da ovaj je light i kolko folda i s čim calla, da vidimo kolko je +ev play, možda i je, al dajte neke argumente,

btw nije sramota bacit KK, čak je i souce to reko u svom interviewu  big_smile

roba , trebo bi ak ti se da stavit hand na 2+2, makar nekak imam osječaj da bilo slično ko i tu hahahahah

00