Re: OPREZ PREVARANT

Saaša11 napisao:

Imas 1 min da sve obrises!!!

Bitno da se Malboro puši, a nema se love za vratit čovjeku.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
40

Re: OPREZ PREVARANT

Od     Saaša11
Poslano     Danas 17:19:29
Naslov     <Prazno>

Poslat cu ti sutra na pokerstars!!nemoj nista objavljivat do 12.00h!!!

da..poslo si mi nakon sto sam vec objavio sve..
zasto mi nisi to reko na fb, na mob.. nego na pm od foruma  i to nakon sto sam objavio.. hahah ( pa da mozes reci, sada si objavio podatke pa ti necu nista poslat..lol )

imo si priliku..2 mjeseca.. a da ne govorim kako si mi i u srijedu slao poruke da si uplatio i da ti sada posaljem onih 150kn sto ti je roba uzeo..idt itd

EDIT - lol..jos ti nije kasno za uplatiti.. Ovo je ok, neka ljudi znaju tko si i sto si u stanju napraviti... ali nemoj jos dublje tonuti.. Jos si mozes osvjetliti obraz,.. Ako mi ikad uplatis..ja cu odmah to objaviti ovdje, tako da..  wink

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (23-11-2012 19:11:03)

20

Re: OPREZ PREVARANT

Pero lopove vrati pare!

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
30

Re: OPREZ PREVARANT

Svatko može zajebati, ali čitajući ovaj thread vidim da si ti nakon što si zajebao navlačio čovjeka za nos dobrih 3 mjeseca
Kao što je rekao siniša za pljuge,kave,cuge si imao, da si čovjek bi vraćao po malo dok ne vratiš i na taj način pokazao
da ti nije bila namjera ukrasti već da si zajebao ali radiš sve što je moguće da ispraviš stvar i to dosta znači.

Pare nisu problem,  para nema a nemamo ni problema.Pare nisu problem, nemam pare ali imam ja drugare.Šta će nama pare, pare samo sreću kvare.
10

Re: OPREZ PREVARANT

.

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (23-11-2012 22:01:47)

00

Re: OPREZ PREVARANT

Da je pametan napisao bi kratku priču "Kako sam postao patološki lažljivac" i osvojio 1. nagradu na natječaju Arteista. Od 5000 kn nagrade vratio dug, stavio novi auspuh na motor da si nahrani ego  i otišao preko granice na kurve (još malo ega). Bar mu nije daleko.

p.s. ideja je besplatna, nisi mi ništa dužan  wink

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

57

Re: OPREZ PREVARANT

Saaša11 napisao:

Imas 1 min da sve obrises!!!


ahahahahahahhahahaahahahahahahahahahahahhhhaahhaahaha

60

Re: OPREZ PREVARANT

Kaj bu stari Rudek rekel na sve ovo?

60

Re: OPREZ PREVARANT

sad kad vidim da je iz medimurja me zainteresiralo pa sam malo pogledao..imao sam transakcija s njim,ali kad mu je nick na forumu bio krampus..nije me nategao,al se moze reci da je probao,u stilu "joj,daj,nemogu do banke jer je daleko,sutra cu tiuplatiti" itd. poslao sam mu lovu kad mi je na email poslao sliku uplatnice iz banke..
ajde pero,vrati covjeku pare,budi covjek..

20

Re: OPREZ PREVARANT

Saaša11 napisao:

Imas 1 min da sve obrises!!!

http://i.minus.com/ixYqWGjMetzWX.gif

140

61

Re: OPREZ PREVARANT

http://img827.imageshack.us/img827/3209/ccrowd.jpg

10

Re: OPREZ PREVARANT

Ovakve kretene i scammere poput Sase/Petra treba dobro ispljuskat,strpat u gepek, odfurat u sumu po noci i golog ga zavezat za drvo..I onda mu jos strpat par pecurki i tripova u cube i zalijepit mu traku da ne vristi..I nakon 2 dana doc po njega i pustit ga osim ak u medjuvremenu nije riknuo od straha..

Jedina alternativa tome je da ga svi lijepo prestanemo davit i pustimo ga na miru..


http://www.easilysharing.com/images/73026170564142131222.jpg


Jer hodat okolo s ovakvom frizurom mu je dovoljna kazna sama po sebi..

I'm so broke, I can't even pay attention.
100

Re: OPREZ PREVARANT

Dr.Greenthumb napisao:

Jer hodat okolo s ovakvom frizurom mu je dovoljna kazna sama po sebi..

Ak može Isildur može i on!

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: OPREZ PREVARANT

Ne ne..Isildur ima neku emo, new age, ala final fantasy frizuru al je ipak frizura..

A ovo, ovo je neka greska..Ili to ili frizer s Parkinsonom i 2 promila..

I'm so broke, I can't even pay attention.
20

Re: OPREZ PREVARANT

jbš handove i analize. za ovo forum vrijedi zlata big_smile

40

66

Re: OPREZ PREVARANT

zalosno kaj te ovakav za jbe,daj ga vidi

10

Re: OPREZ PREVARANT

Uopce ne vidim u cem je problem s njegovom frizurom.
Dobro mu se slaze s karakterom.

70

Re: OPREZ PREVARANT

rounder1984 napisao:

Uopce ne vidim u cem je problem s njegovom frizurom.
Dobro mu se slaze s karakterom.

A tu je još i tupi pogled...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
10

Re: OPREZ PREVARANT

Dr.Greenthumb napisao:

Ovakve kretene i scammere poput Sase/Petra treba dobro ispljuskat,strpat u gepek, odfurat u sumu po noci i golog ga zavezat za drvo..I onda mu jos strpat par pecurki i tripova u cube i zalijepit mu traku da ne vristi..I nakon 2 dana doc po njega i pustit ga osim ak u medjuvremenu nije riknuo od straha..

Jedina alternativa tome je da ga svi lijepo prestanemo davit i pustimo ga na miru..


http://www.easilysharing.com/images/73026170564142131222.jpg


Jer hodat okolo s ovakvom frizurom mu je dovoljna kazna sama po sebi..

hahahhahhahaahhaahhaha

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: OPREZ PREVARANT

zarinjo napisao:
Dr.Greenthumb napisao:

Ovakve kretene i scammere poput Sase/Petra treba dobro ispljuskat,strpat u gepek, odfurat u sumu po noci i golog ga zavezat za drvo..I onda mu jos strpat par pecurki i tripova u cube i zalijepit mu traku da ne vristi..I nakon 2 dana doc po njega i pustit ga osim ak u medjuvremenu nije riknuo od straha..

Jedina alternativa tome je da ga svi lijepo prestanemo davit i pustimo ga na miru..


http://www.easilysharing.com/images/73026170564142131222.jpg


Jer hodat okolo s ovakvom frizurom mu je dovoljna kazna sama po sebi..

hahahhahhahaahhaahhaha

baza za frizuru cista 5tica big_smile

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: OPREZ PREVARANT

zarinjo napisao:
Dr.Greenthumb napisao:

Ovakve kretene i scammere poput Sase/Petra treba dobro ispljuskat,strpat u gepek, odfurat u sumu po noci i golog ga zavezat za drvo..I onda mu jos strpat par pecurki i tripova u cube i zalijepit mu traku da ne vristi..I nakon 2 dana doc po njega i pustit ga osim ak u medjuvremenu nije riknuo od straha..

Jedina alternativa tome je da ga svi lijepo prestanemo davit i pustimo ga na miru..


http://www.easilysharing.com/images/73026170564142131222.jpg


Jer hodat okolo s ovakvom frizurom mu je dovoljna kazna sama po sebi..

hahahhahhahaahhaahhaha

baza za frizuru cista 5tica big_smile

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: OPREZ PREVARANT

Žare brate 3x quote sa slikom i još sam sebe replyat?:) Pa jel nije moglo u jedan post? smile

40

Re: OPREZ PREVARANT

Ta je frizura tu sa razlogom. Svi gledaju frizuru i nitko nije skuzio kako frendu krade prsten.

150

74

Re: OPREZ PREVARANT

Mislim da je vrijeme da se napravi neki Photoshop...

30

Re: OPREZ PREVARANT

dajte neki gif pa cu napravit nesto

10