Tema: Live poker situacija

U turniru, ako te igrac pita kolko imas chipova, jel smijes lagati?

01

2

Re: Live poker situacija

smijes, na igracu je da pita dealera kolko imas chipova ak oce bit 100%

00

3

Re: Live poker situacija

Vjerojatno smijes.. ali postoji ne pisano pravilo, i to se ne radi

when you feel like quitting think about why you started..
00

4

Re: Live poker situacija

to je još gore nego ovo http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.p … 840#p91840, i baš neki dan na pokerstars tv gledam epizode tog ept-a, tip nakon što je ovo napravio je tako runnao i natkupljivao da mi je bilo slabo gledati, na kraju je osvojio  neutral  ubije ti vjeru u pravdu, karmu ili sto vec nakon sto pogledas

00

Re: Live poker situacija

Naravno, jasno mi je da nije korektno. To pitanje je postavio igrač na FT-u Eureke i diler i floor nisu znali odgovor.

Pajk napisao:

smijes, na igracu je da pita dealera kolko imas chipova ak oce bit 100%

Smije diler dirati tvoje čipove, ako nisu u potu?

00

6

Re: Live poker situacija

smije, osim ak ima room svoja pravila, al opcenito je dealer tamo za chip count, osim ak ima svaki stol svojeg managera  big_smile

00

Re: Live poker situacija

Koji je smisao lagati kada chipove moraš tako posložiti da oni veće vrijednosti moraju stajati ispred onih manje vrijednosti, tj. prvi prema sredini stola, ili možeš i one veće vrijednosti i posložiti na one manje vrijednosti ( nikako obratno), u svakom slučaju moraju za sve ostale igrače za stolom biti dobro vidljivi, tj. u prvom planu.
Uostalom, bon ton je ako te netko pita da mu barem otprilike kažeš koliki ti je stack. Naravno, ne moraš odgovoriti na upit ,a u tom slučaju ili ako netko želi znati točan iznos stacka, može u svakom trenutku zatražiti od dealera da prebroji tvoj stack.
Ovisi o situaciji i  o dealeru ( i naravno atmosfere za stolom), da li će ih sam prebrojiti ili će pozvati supervizora/managera/direktora ( "floor" ) da onda netko od njih prebroji.

01

Re: Live poker situacija

p.s.  malo mi je smiješno da na EPT-u nisu znali odgovoriti...
        Pa nije to sud da si pod prisegom, na kraju kako će ti dokazati da se nisi samo "zabunio". Zato i imaš dealera, ako ti se čini da se
        je drugi igrač možda "zabunio" u brojanju.  wink

00

Re: Live poker situacija

KresimirS filozof isprical bajku koju svi znaju  big_smile

00

10

Re: Live poker situacija

KresimirS napisao:

Koji je smisao lagati kada chipove moraš tako posložiti da oni veće vrijednosti moraju stajati ispred onih manje vrijednosti, tj. prvi prema sredini stola, ili možeš i one veće vrijednosti i posložiti na one manje vrijednosti ( nikako obratno), u svakom slučaju moraju za sve ostale igrače za stolom biti dobro vidljivi, tj. u prvom planu.

Da, ali kad je FT svi imaju hrpe žetona i između 20 i 40 bb-a. Nekad ti može par bb-ova značiti razliku između folda i pusha. A ti s suprotne strane stola ne možeš točno vidjeti dal je u hrpi žetona s največom vrijednosti 13 ili 16 žetona. Isto ako su poslagani na 2 kata, ne možeš točno vidjeti kolko hrpa žetona ima.

01

11

Re: Live poker situacija

roba59 napisao:

Naravno, jasno mi je da nije korektno. To pitanje je postavio igrač na FT-u Eureke i diler i floor nisu znali odgovor.

Pajk napisao:

smijes, na igracu je da pita dealera kolko imas chipova ak oce bit 100%

Smije diler dirati tvoje čipove, ako nisu u potu?

U glupoj gorici su mi to napravili i rekao mi je dealer da on ne smije count napraviti i jos mi je krivo rekao koliko tip ima chipova. Naravno rekao mi je da ne smije count napravit kasnije kad sam ga napao zasto mi je krivo rekao. Opcenito takva sitna sranja koja live igraci stalno rade su kompletno degutantna i zasluzuju jako cesto da im netko podijeli par pljuski.

20

Re: Live poker situacija

Rodman napisao:

KresimirS filozof isprical bajku

A jbg., bilo mi je malo dosadno...   big_smile

nhf

10