Tema: PokerStars Carribean Adventues BAP

uglavnom buy in je 10,300$

prodajem 25%....2575$.... prodao sam već 18%, preostaje 7 %

1%- 103$
7%- 721$

sve to prodajem s mark upom 1.2, što bi značilo ako bi se odlučili kupiti 7% platili  bi 865.20$ (721x 1.20).... ali bi dobili 7% ukupne potencijalne nagrade....

prednost ima netko tko će sve uzeti

moj nick je ThoNapalm otključan sam na sharkscopeu i OPR... ide me dobro ove godine, jučer sam bio 20. na bigger 55... prekjučer 22. na big 11 i 7. na big 109, što mi je četvrti ft na big 109, mnoštvo lijepih rezultata......

ako je nešto nejasno, pitajte!

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
65

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

Ako ne prodaš svih 7% zajedno, ja bi rezervirao 1%.

00

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

znaci mike mcdonald ima 1.15  markup na pca main event a ti imas 1,2
covjek  ovu godinu 2x ft super highrollera, 4 ept finaltablea 9 top 30 finisha na ept

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
70

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

da li mozemo saznat tvoje cijenjeno ime,vidim da znaš srat drugima po forumu a ne znaš se ni predstavit

08

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

predstavio sam se prije 3god a i nisam srao po njemu samo sam rekao kako stvari stoje

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
70

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

sori za OT napalm, al me zanima jedna stvar. pretpostavljam da si upao preko satelita. dal ti je placen prevoz i ako nije kolko ce te ispast ako nije tajna. vodim raspravu neku s frendom pa ako nije problem. i naravno sretno s bapom i turnirom.

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
10

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

puki86 napisao:

znaci mike mcdonald ima 1.15  markup na pca main event a ti imas 1,2
covjek  ovu godinu 2x ft super highrollera, 4 ept finaltablea 9 top 30 finisha na ept

Mislio sam napisat ovo jucer jer sam zainteresiran za BAP ako smanjis makeup. NHF, uzeo bi 2-3%...

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
10

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

rrrrrex napisao:

da li mozemo saznat tvoje cijenjeno ime,vidim da znaš srat drugima po forumu a ne znaš se ni predstavit

znaci ti to kazes pukiju , sam se nisi predstavio i sam seres na forumu ....

rrrrrex napisao:

dragan the donk galic

rrrrrex napisao:

vidio sam ga neki dan,bio je u areni gledat mirka..ima tako iritantnu facu,strašno

rrrrrex napisao:

jel ti treba stol za masažu?prodajem relativno povoljno, 2 puta korišten..

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
81

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

donkkovi nisam rekao pukiju nego ovom THONAPALMU

42

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

puki86 napisao:

znaci mike mcdonald ima 1.15  markup na pca main event a ti imas 1,2
covjek  ovu godinu 2x ft super highrollera, 4 ept finaltablea 9 top 30 finisha na ept

osobno nemam ništa protiv tebe, dapače, ali ovo što puki stoji fakat je isstina - taj PCA je jedna od najtežih serija live turnira pošto je jako atraktivan i zbilja hrpa profića igra tamo pa tvoj markup ne da nema smisla nego niti ne znam dal ima smisla da tražiš ikakav jer budimo realni, tipa s McDonaldom ne možeš se uspoređivat - pričam čisto realno i slobodno me razuvjeriš - jednostavno, informacije koje imam o tebi ne mogu me uvjeriti u ništa suprotno...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
20

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

Sve bolje i bolje ajde dalje... brže.... big_smile

00

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

iAcesHigh napisao:
puki86 napisao:

znaci mike mcdonald ima 1.15  markup na pca main event a ti imas 1,2
covjek  ovu godinu 2x ft super highrollera, 4 ept finaltablea 9 top 30 finisha na ept

osobno nemam ništa protiv tebe, dapače, ali ovo što puki stoji fakat je isstina - taj PCA je jedna od najtežih serija live turnira pošto je jako atraktivan i zbilja hrpa profića igra tamo pa tvoj markup ne da nema smisla nego niti ne znam dal ima smisla da tražiš ikakav jer budimo realni, tipa s McDonaldom ne možeš se uspoređivat - pričam čisto realno i slobodno me razuvjeriš - jednostavno, informacije koje imam o tebi ne mogu me uvjeriti u ništa suprotno...

LooooL, pa jel vas tko tjera da uzmete % od napalma nije ovo porez pa da moras plačat, on ako hoce nek stavi markup i 2 uzet ce onaj tko hoce tko nece nek uzme od McDonalda, WTF???

10

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

Ja mislim da je to samo savjet da prije proda , ofc ako zeli prodat...

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
00

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

Moguce, no po meni je ovo samo nepotrebno izdrkavanje i spamanje (kao i ovi moji postovi) njegovog oglasa tko hoce uzet ce tko nece nece i bok....

00

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

lol, pa nitko me ne sili, naravno, već me samo zanima po čemu misli da "toliko vrijedi " - naveo sam da ne znam previše o njemu pa sam eto, u neku ruku vidjevši da nema baš potražnje, zamolio da to razjasni i objasni zašto bi kupio % s takvim markupom... jesu ljudi danas osjetljivi na svaku sitnicu online, ajde malo chillajte smile

Zadnji popravljao iAcesHigh (19-12-2012 01:21:57)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
30

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

http://img35.imageshack.us/img35/6813/zavist2.jpg

10

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

puki86 napisao:

znaci mike mcdonald ima 1.15  markup na pca main event a ti imas 1,2
covjek  ovu godinu 2x ft super highrollera, 4 ept finaltablea 9 top 30 finisha na ept

ne znam nista o tome, gledao sam na 2p2 i part time pokeru igrači sa sličnim profitom prodaju share-ove s takvim mark up-om. i uredno prodaju, tamo ja ne mogu postat jer nisam član...

iAcesHigh napisao:
puki86 napisao:

znaci mike mcdonald ima 1.15  markup na pca main event a ti imas 1,2
covjek  ovu godinu 2x ft super highrollera, 4 ept finaltablea 9 top 30 finisha na ept

osobno nemam ništa protiv tebe, dapače, ali ovo što puki stoji fakat je isstina - taj PCA je jedna od najtežih serija live turnira pošto je jako atraktivan i zbilja hrpa profića igra tamo pa tvoj markup ne da nema smisla nego niti ne znam dal ima smisla da tražiš ikakav jer budimo realni, tipa s McDonaldom ne možeš se uspoređivat - pričam čisto realno i slobodno me razuvjeriš - jednostavno, informacije koje imam o tebi ne mogu me uvjeriti u ništa suprotno...

na pca ce bit svi najbolji igraci, ali bit ce takodjer i dosta losih igraca, poker entuzijazista... i naravno, mislim da sam dobar igrac koji ondje ima svoj edge... u zadnjih 3-4 mjeseca koliko se napokon bavim ozbiljno pokerom, a pod tim mislim da konacno igram  4-5 puta tjedno po 8-9h mtts....imam puno dobrih rezultata i konstantno deep runnam... npr na big 109 sam u zadnja 4 mjeseca bio 4 puta na final tableu...dvaput sam ga osvojio... igram svaki dan vecinu mtt-a sa svim ikad dobrim igracima na starsu i uspijevam bit dosta profitabilan

besmislenost neimanja markupa iz moje perspektive.... kad bi ja teoretski prodavao cijeli buy-in, moj stejker bi dobio citavu nagradu i jos bi ja platio avionsku kartu.... uviđate li tu da nešto ne štima ili da pojasnim dalje?
druga stvar je da ja nemam npr za avionsku kartu, pa moram doc do para... ja vam ovdje nudim udio na prodaju jer smatram da sam profitabilan igrač i zato je tu mark up, ako vi tako ne mislite to je druga stvar, jednostavno nemojte kupiti

uostalom, sng mentors, za koje igram su uzeli 10% cjelokupnog buy-ina s tim mark upom bez da sam ih uopće morao pitat, a oni se stakingom bave profesionalno za razliku od vas forumskih polemicara

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
10

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

ThoNapalm napisao:

na pca ce bit svi najbolji igraci, ali bit ce takodjer i dosta losih igraca, poker entuzijazista... i naravno, mislim da sam dobar igrac koji ondje ima svoj edge... u zadnjih 3-4 mjeseca koliko se napokon bavim ozbiljno pokerom, a pod tim mislim da konacno igram  4-5 puta tjedno po 8-9h mtts....imam puno dobrih rezultata i konstantno deep runnam... npr na big 109 sam u zadnja 4 mjeseca bio 4 puta na final tableu...dvaput sam ga osvojio... igram svaki dan vecinu mtt-a sa svim ikad dobrim igracima na starsu i uspijevam bit dosta profitabilan

besmislenost neimanja markupa iz moje perspektive.... kad bi ja teoretski prodavao cijeli buy-in, moj stejker bi dobio citavu nagradu i jos bi ja platio avionsku kartu.... uviđate li tu da nešto ne štima ili da pojasnim dalje?
druga stvar je da ja nemam npr za avionsku kartu, pa moram doc do para... ja vam ovdje nudim udio na prodaju jer smatram da sam profitabilan igrač i zato je tu mark up, ako vi tako ne mislite to je druga stvar, jednostavno nemojte kupiti

hvala, samo me to zanimalo i naravno da je na forumašima da procijene dal im se isplati tj. dal misle da je tamo dovoljno amatera da im ulaganje bude isplativo smile

ThoNapalm napisao:

uostalom, sng mentors, za koje igram su uzeli 10% cjelokupnog buy-ina s tim mark upom bez da sam ih uopće morao pitat, a oni se stakingom bave profesionalno za razliku od vas forumskih polemicara

ovo nije bilo potrebno wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

jebiga, moram malo prisrat na kraju !  lol

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
10

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

Kakva imas iskustva na live turnirima?

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
00

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

takodjer taj satelit za pca koji sam osvojio je bilo iz drugog pokusaja gdje sam bio u top 3(uvjerljivo prvi) konkurenciji od 81 igrača, manje sve vise regovi od kojih koji će većina tamo biti.... u iduća 3-4 sto sam odigro takva kvolifajera bio sam na jednom 2/31.... bio je samo jedan tiket, izgubio sam nakon dugog hu od fu_15 jednog od najboljih mtt igraca na starsima, koji je ujedno osvojio negdje 7-8 tiketa u dva mjeseca

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

ulozite... isplatit ce se.... btw, dok ovo pisem 2/27 sam na 27$ turbo ko... odmah da vam se dokazem   wink

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
10

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

JustFighter napisao:

sori za OT napalm, al me zanima jedna stvar. pretpostavljam da si upao preko satelita. dal ti je placen prevoz i ako nije kolko ce te ispast ako nije tajna. vodim raspravu neku s frendom pa ako nije problem. i naravno sretno s bapom i turnirom.

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

iz osvojenog paketa dobijes 1100$ da riješiš kartu... koja je bila na kraju 10,5k kuna...

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: PokerStars Carribean Adventues BAP

to kreso brateee hhaahahahhaha

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00