Tema: go johny go...

eto mene opet sa nekim projektom.. nezz ni ja po koji puta  tongue
Ovaj bi trebao biti, onaj pravi.
Sve do sadaje bila samo zajebancija sa pokerom..malo ubijanje vremena, nekda se nesto i zaradi..ali doslo je napokon vrijeme da se uozbiljim..
Krecem i na fax, tako da ce mi svaki zaradjeni $ od pokera dobro doci..

Uglavnom, ovdje bi trebao voditi svoju nekakvu evidenciju o tome kako napredujem, jer neda mi se pisati u biljeznicu..
Napokon sam se odlucio maknuti sa pokerstarsa i krecem cistiti bonuse..

Jucer sam poceo sa poker770, malo sam se zafrknio , nisam znao da mogu dobiti punoo bolji deal za rb, ali eto..
pocistit cu taj 1st dep bonus i idem dalje...

trenutno igram nl4, 4 stola za pocetak..
za sada je dobro, u nekih 500handova 4bi+.. igraci su  big_smile  , a i software je odlican


ii da.. necu sada praviti update svaki dan, mozda cak niti svaki tjedan.. nego uglavnom kada pocistim neki bonus, predjem na neku drugu kucu, ili jednostavno kada bude nesto zanimljivo da obajvim

pozz i gl to me

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (07-10-2012 11:38:14)

00

Re: go johny go...

gl

00

Re: go johny go...

gl

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: go johny go...

nisam igrao nikako do danas...
smjestio sam se u stan.. jos me malo net zafrkava, ali ok..
danas solidan plus.. oko 3 bi, a igrao sam jako kratko..
nakon poker77o, vjerovatno cu ici na titan poker, ali dobro...treba jos pocistit ovdje bonus, a za to ce trebati jos min 3 tjedna

00

Re: go johny go...

jebemm im sveee..tulavi poker770 lol
samo sam cekao kada ce doci.., minus 6bi u seassionu od pol sata
al dobro jos sam u +..

igram sada jos do vikenda i ako ne napravim neki pristojan + bjezim sa 770, jer imam grozan rb deal, tako da mi se ne ispalti bas igrati ako nisam u solidnom +

00

Re: go johny go...

nisam igrao skoro nista zadnjih dana.. jebem me bnet, u pol igre mi sve zamrzne, tako da sam malo i izgubio volju..
uglavnom, sada sam u solidnom plusu prema broju handova koje sam odigrao.. mozda nekih 9k od kada sam poceo igrati na poker770 tongue
........
uglavnom pokusao sam povuci $ sa poker770 i preci na drugu poker kucu sa boljim rb, ali ne mogu dok mi ne istekne iili dok ne pocistim 1st dep.bonus..tako da za sada ostajem jos uvijek na 770

00

Re: go johny go...

evo ovako...
uzimam pauzu od pokera, mozda na mjesec dana, mozda do Nove godine..stvarno nemam pojma do kada..
uglavnom, nije zbog downswinga, nego jednostavno sada vec imam dosta obveza i ne stignem obavljati sve, tj. stignem ali nigdje se ne mogu posvetiti dovoljno tako da sve pate..pa sam se odlucio za ovaj potez..

pokusati cu ostati aktivan i na forumu i u jos nekim grupama...i cim novonastala situacija postane rutina, vracam se pokeru ( ali tek onda kada se budem dovoljno mogao posvetiti njemu, i kada za to bude pravo vrijeme )

pozz i gl

10

Re: go johny go...

eto.. upalih dns pokerstars kada na racunu imam $2.48  tongue

pa eto..kako mi je dosadno,  da se malo zabavim pocet cu sada igrat 1 stol nl2 zoom.. pa cemo vidit sto ce ispast od toga... tongue

10

Re: go johny go...

a sadavidit malo sto se na nl5 dogadja  tongue

00

Re: go johny go...

Barem do 100 dođi danas...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
20

Re: go johny go...

doso do hu sng ( hyper , moji omiljeni  tongue  )
... a za dalje ne trebam ni pisati

00