851

Re: Opčenita pitanja za HM

ok thx

00

852

Re: Opčenita pitanja za HM

Mogu li u hemu naci svoje statse za samo npr. 9man sng? I mogu li ih viditi za drugaciji broj ljudi zasebno?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

853

Re: Opčenita pitanja za HM

ako igras 3.5$ 9 man i zelis vidjet statse,odes pod filtere
buyin :od 3.4 do 3.6
players: od 0 do 9
speed:turbo
tables: single
i stisnes na save and close i trebalo bi ti pokazivati statse samo od 3.5$

Zadnji popravljao sejmen (17-10-2012 14:02:00)

00

854

Re: Opčenita pitanja za HM

sejmen napisao:

ako igras 3.5$ 9 man i zelis vidjet statse,odes pod filtere
buyin :od 3.4 do 3.6
players: od 0 do 9
speed:turbo
tables: single
i stisnes na save and close i trebalo bi ti pokazivati statse samo od 3.5$

Znam to...Meni treba moja statistika na stolu:VPIP,PFR,3bet,...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

855

Re: Opčenita pitanja za HM

evo imam ja neki problem pa da probam koju informaciju tu dobiti...
nakon zadnjeg updatea HM1 ne ucitava mi sve handove, hud radi normalno ali ne pokazuje tocno stanje
sesiona npr. budem u plusu 5$ a pokaze minus od 1$...molim za pomoc! hvala!

00

Re: Opčenita pitanja za HM

idrga napisao:

evo imam ja neki problem pa da probam koju informaciju tu dobiti...
nakon zadnjeg updatea HM1 ne ucitava mi sve handove, hud radi normalno ali ne pokazuje tocno stanje
sesiona npr. budem u plusu 5$ a pokaze minus od 1$...molim za pomoc! hvala!

Ja imam isti problem. Koliko sam skužio, holdem handovi su ok ili sa manjim greškama ali PLO sessioni su neki random brojevi. U statsima mi stoji -2400 eura, a ja u plusu smile

Kod mene je problem sa platformom (90% sam siguran u to). Na kojoj mreži igraš? Pogledaj jesu li ti svi handovi importani.

00

857

Re: Opčenita pitanja za HM

igram na starsima...nesto je sigurno oko importanja, danas ce mi netko to pogledati
javi ako budes imao kakvo rijesenje

00

858

Re: Opčenita pitanja za HM

Pozdrav

Igrao sam na EVL mrezi i  presao na Ipoker, sad mi HEM ne ocitava ruke, nemoze pronac moj nick i nemam statusa. Zna li netko rjesenje ovog problema ?

Hvala

Zadnji popravljao Segal (24-10-2012 04:13:00)

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Evo skinuo sam ovu trial verziju HM2 i potrudio sam se sve nastimati ali ne radi kako treba i ja nemam vise ideja, problemi su sa HUD i oni su sljedeci:

1. HM ne ucitava sve odigrane karte, od npr 100 odigranih karti u HM2 ih mogu naci mozda 15
2. Na stolovima je HUD razbacan kako mu volja i ako sam nastimao Preferred Seat i na Pokerstars i na HM2
3. Osim sto mi je HUD razbacan na pogresna mjesta, cak i ne prikazuje za sve igrace

Evo sad sam npr u ovoj sesiji odigrao oko 100 ruku a HM2 nije ucitao ni jednu, HUD imam na stolu, naravno razbacan na pogresna mjesta i za neke igrace ga uopste nema

Pomoc ???

Hvala

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Problem sam sam resio tako sto sam program deinstalirao i ponovo instalirao (savjet sa jednog njemackog foruma) i sad sve funkcionise, pa eto ako neko ima istih ili slicnih problema moze probati ovu istu metodu

10

861

Re: Opčenita pitanja za HM

ne znan kako ovo riješit,pa please hel me...igra san nešto sitno hyper-turbo HU Sng, i HM  uredno importa,samo mi ne bilježi rezultat kakav je...odigra san 40 komada,po grafu san -136 $ a zapravo san u plusu nekih 40-50 $..di je problem?

00

862

Re: Opčenita pitanja za HM

Jel zna iko kako namjestit hem da radi na ovom novom bwinu?

00

863

Re: Opčenita pitanja za HM

hem1 mi husng € mečeve računa kao $ mečeve al ne converta valutu tako da mi npr 60€ ispada kao 60$ a to je ustvari skoro 80$,zna li neko rješenje?

00

864

Re: Opčenita pitanja za HM

Kupio sam novi komp,a imam gore i stari disk sa kojeg nisam nista brisao. Samo to mi nije vise c: disk i morao sam nanovo sve instalirati,samo ne znam gdje mi se nalaze stari handovi i gdje ih trebam sada staviti.

Moze pomoc?

Imam c:\HMArchive i tu su mi valjda svi handovi poredani po folderima (god,mjesec,datum),ali ako stavim da mi otuda importa handove onda ce to trajati cca 2 sata...je li to normalno?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

865

Re: Opčenita pitanja za HM

Da, nema prečeca. Ostavi kroz noć.

00

866

Re: Opčenita pitanja za HM

roba59 napisao:

Da, nema prečeca. Ostavi kroz noć.

Aha,znaci to je normalno. Pretpostavljam da ce sada sve importati i ubuduce ce biti brze?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

867

Re: Opčenita pitanja za HM

jel zna ko koji folder trebam odabrat za poker770 da mi sejva HH na HEM2, probao sam auto detect nis ne nade, i onda sam stavio
C/poker/poker770/hh+subfolders  i nece i dalje

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

868

Re: Opčenita pitanja za HM

Ide ti History folder a ne hh tj: C/poker/poker770/History+subfolders

00

869

Re: Opčenita pitanja za HM

nemam toga uopce

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

870

Re: Opčenita pitanja za HM

Mora biti svaki iPoker spasava u tom folderu ruke ako si odigro par ruku mora biti. Pokusaj sam kreirati folder History i dodaj u hem.

00

871

Re: Opčenita pitanja za HM

Jesi li na poker klijentu stavi da ti spasava ruke?

00

872

Re: Opčenita pitanja za HM

Sholja napisao:

Jesi li na poker klijentu stavi da ti spasava ruke?

ovo je bio problem, ty

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Kad u HEM1 napravim backup, saveaju mi se svi handovi? Jer prije sam handove "saveao" tako da sam označio sve i onda extractao il nešto... ne sjećam se.
Jel mogu taj backup file otvorit u HEM2?

00

874

Re: Opčenita pitanja za HM

triban pomoć...triba bi prebacit postgre na drugu particiju,pošto na ovom ima više GB.proba sam to sam riješit,i nije mi uspilo..pa ako netko ima viška vremena da to riješi preko teamviewa...unaprijed zahvaljujem

00

875

Re: Opčenita pitanja za HM

sejmen napisao:

triban pomoć...triba bi prebacit postgre na drugu particiju,pošto na ovom ima više GB.proba sam to sam riješit,i nije mi uspilo..pa ako netko ima viška vremena da to riješi preko teamviewa...unaprijed zahvaljujem

bump

00