Tema: HEM2 ILI PT4

Kao što sam naslov kaze, ne znam koji bi alat kupio, imao sam hem1 al sam nesto sjebao izgubio kod koji mi je fredn dao,poludio i sve deinstalirao. Sad se razmišljam izmedju ova dva alata ali nemam pojma koji je kvalitetniji,pa bi bilo kakva pomoć i savjet bili dobrodošli

Hvala unaprijed

00

Re: HEM2 ILI PT4

Koliko sam ja skuzio ljudi vise koriste HM2 za cash, a PT4 za turnirske i sng formate, sad iz kojih tocno razloga, neznam

Yes, but have much do you lose?!?
00

Re: HEM2 ILI PT4

Nije da su nešto poboljšali hem2 u odnosu na jedinicu. Ja sam pred tjedan dana prešao na dvojku. Imam solidan laptop, 4 GB rama, i5 procesor, i zna mi jako sporo raditi. Jako je zahtjevan za to malo što pruža. Za sad mi je jedino dobro vs Hero statsi, a nije da bez toga ne bih mogao.

Za PT4 ne znam.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: HEM2 ILI PT4

Ja sam htio preći na PT4 baš zbog te sporosti HEM-a i na zoom-u ne učita hud od prve ruke. I onda sam skinuo PT4 trial, prebacio handove (ne sve jer mi zbog neke greške nije htio sve) i kad sam išao slagat hud odustao sam od PT4. Barem 30% (ako ne i više) statsa koje koristim nema na PT4.

00

Re: HEM2 ILI PT4

roba59 napisao:

Ja sam htio preći na PT4 baš zbog te sporosti HEM-a i na zoom-u ne učita hud od prve ruke. I onda sam skinuo PT4 trial, prebacio handove (ne sve jer mi zbog neke greške nije htio sve) i kad sam išao slagat hud odustao sam od PT4. Barem 30% (ako ne i više) statsa koje koristim nema na PT4.

Ajd kad stignes bubni 3-4 statsa onako iz glave koje nema PT4(nemogu to vjerovat jer sam ga isto imao trial i imao je bas sve sta sam trebao).

00

Re: HEM2 ILI PT4

Imas trial verzije i jednog i drugog, skini, probaj i odluci.... Ja imam HEM1 i pojavila se kao zelja da bi mozda uzeo HEM2, skinuo trial verziju i nije mi se svidio nikako, okej je ali nekako mi je HEM1 puno bolji. dokle god ce HEM1 raditi necu se od njega odvojiti...

00

Re: HEM2 ILI PT4

noirlegion napisao:

Ajd kad stignes bubni 3-4 statsa onako iz glave koje nema PT4(nemogu to vjerovat jer sam ga isto imao trial i imao je bas sve sta sam trebao).

Kolko se sječam, za 3bet nema koje pozicije kolko % 3beta. To mi je bilo najvažnije. A znam da nije bilo još par statsa koje rijeđe koristim tipa - bet vs missed cbet 3bet pot.

00

Re: HEM2 ILI PT4

Mozda grijesim, al koliko se sijecam od nekog sam prije cuo da na PT3/4 mozes sam praviti koje statse da ti racuna.

00