Tema: roba je prodal dusu vragu

Gospon Roba

Zatvaras temu sam zato jer su decki malo trollali, ne vidim nista lose u tome s obzirom da forum umire i onak nema nis pametno na njemu
a mogao bi i sam doprinjeti sadrzaju jer  grindas  SNE opet, a nebi ni projekt napravio ni nesto slicno  na svom forumu nego nasjedas na sitne provokacija, blokiras clanove, i brises postove.

Kuzim da si ti za neko ozbiljno inteligento druzenje na poker forumu i da veceni ovih troll postova nije ni smjesna ali tame se nadvila nad svijet pokera, poker nije vise boom nije, ribe je sve manje i mislim da svaki post i svaka tema na poker forumu treba bit ispostivana i dobrodosla( osim onih di zicaju i slicno)

ili ak vec oces tak, kak onda mogu parfemi i masazni stolovi naci mjesto na inteligentnom poker forumu a malo trolanja od strane deckiju koji piju balic i drkaju na profesionalne poker igracice mora biti zatvoreno.

sjecam se jednog uplasenog djecaka koji je jednom rekao kad postanem SNE spil bum si pivu, tog djecaka narod je volio a carobne vile su plele njegovu kosu....

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
80

Re: roba je prodal dusu vragu

lol, pun si informacija...

Temu sam htio odmah obrisati, ali mi nije bilo jasno kak netko tko ima tolko iskustva i postova može otvoriti takvu temu.
Iste teme (ne slične) se otvaraju svaka 2 mjeseca i svaki put završi isto. Tako da sam odlučio odmah u startu to rješavati.

Parfemi i masažni stolovi su barem postani u dobrom podforumu.

Je li ti ikad palo na pamet da se zbog tog (malo) trollanja neki ljudi boje stavljati handove, da nebi bili ismijani?

41

Re: roba je prodal dusu vragu

Boje se staviti ne zbog trolova, nego zbog samodopadnih, egoističnih likova koji misle da su primili Boga za bradu jer igraju poker xy godina i jer igraju xy limit i onda se ismijavaju lljudima koji stave početničke handove na forum.

Ja sam puno više puta vidio da spuštaju i omalovažavaju raspravu o handovima oni, koji bi trebali pomoći u raspravi(poznati forumski članovi, oni sa 1000+ postova, igrači viših limita itd.. da ih ne nabrajam poimence), nego od osoba koje stave trol post kakav sam ja stavio jučer. A onda se sa druge strane treba zapitati, je li žalosnije kada raspravu ubija i umanjuje trol od kojeg se to i očekuje ili priznati forumski član.

Zadnji popravljao sinisaT5 (13-01-2013 14:00:20)

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
32

Re: roba je prodal dusu vragu

.

Zadnji popravljao spike_2 (10-06-2018 22:37:58)

00

Re: roba je prodal dusu vragu

ok ima nesto u tome, ali mislim da je to jako mali dio problema  jer na primjer  ko ce vas ismijavat stare clanove pa svejedno ne postate i ne radite teme tako da je ocito negdje drugdje probelm.

ljudi se ne poznaju vise,raspala se prvotna garda koja je nosila forum (roba,puki,zemo,turcin...) i krenuli su svi svojim putem bez nekog entuzijazma i zeljom za djeljenje iskustva, mozda godine u pokeru to same donesu,makar ne vjerujem jer zemo ima solidnu temu na 2p2, puki i turcin spamaju skype sa rukama, roba isto sigurno djeli sa nekim sve to, samo svi su to nekako ostavili u zatvorenim grupama.

vi ste uzor ovim grinderima nizih limita i ako vi ne radite projekte i slicne stvari drugi ce se samo ugledati i pratiti vas primjer jer vi ste bar dio onog sto neki od njih zele postati, vas se kopira, vi donosite trendove

ima neka tema na 2p2 tip stavio neku sliku picke iz njegovog real lifea i pita na forumu do you call, primjer jednog inteligentnog trolla,isto ima tema kak su na tajlandu, ima onaj tip kaj jebe azijatkinje milfare i prica osim o pokeru i o zivotu . pa se sjetim onog pokerpro- nacin zivota ........ja ne znam o nicijem nacinu zivota na ovom forumu

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
60

Re: roba je prodal dusu vragu

Slažem se. U pravu si. Budem otvorio projekt wink. Nisam ga otvorio zato što je glavni cilj bio čim više igrati, a za SNE ću se odlučiti oko 3. mjeseca, ovisno kak bude išlo s VPP-ovima.

40

7

Re: roba je prodal dusu vragu

Ja predlazem da se otvori pdf "Trollaonica" za takve teme pa tko hoce nek trolla do mile volje...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
31

Re: roba je prodal dusu vragu

Bile napisao:

Ja predlazem da se otvori pdf "Trollaonica" za takve teme pa tko hoce nek trolla do mile volje...

to onda nebi uopće bilo fora, fora je kad se otvori ova tema ko neki dan i onda se ekipa nabrije, pogotovo ovi kaj ne skuže da je zajebancija(roba i dr smile )

Zadnji popravljao Bora tajter (13-01-2013 23:48:32)

40

9

Re: roba je prodal dusu vragu

Ja sam shvatio da je zajebancija(bar se nadam da je bila),pa zato kazem da bi bilo dobro da postoji mjesto gdje se teme ne bi zatvarale jer nisu ozbiljne,nego cisto za sprdnju...naravno,sve dok je u granicama dobrog ukusa,bez vrijedjanja,itd...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: roba je prodal dusu vragu

Kad se već priča o perspektivi ovog foruma moram se i ja oglasiti.

Ja sam došao na forum isključivo iz želje da na jednom mjestu dobijem što više informacija o aktualnostima u pokeru. Tu naravno spada i komentiranje handova koje je na niskim granama.

Otvorio sam i svoj projekt koji solidno napreduje, ali aktivnost na toj temi je jadna. Najčešće nisam dobio ozbiljne odgovore na svoja pitanja. Ja dajem informacije o tome kolika mi je zarada, dijelim i statse sa svima (što ne volim raditi) a zauzvrat nisam dobio gotovo ništa. Zato mislim da neću više ažurirati svoj projekt. Ako ću imati poneki hand, stavit ću ga na neku drugu temu i to je to.

Inače mi se čini da igrači što više napreduju manje su voljni dijeliti informacije sa drugima.

00

Re: roba je prodal dusu vragu

chvarkesh napisao:

Inače mi se čini da igrači što više napreduju manje su voljni dijeliti informacije sa drugima.

+1
moram reći da ima dosta ljudi koji su postali handove nekad i dobivali komentare od boljih igrača, a sada su postali bolji i nestali.

Zadnji popravljao Rear_Admiral (14-01-2013 22:11:55)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
20

12

Re: roba je prodal dusu vragu

NisiPazio napisao:

ok ima nesto u tome, ali mislim da je to jako mali dio problema  jer na primjer  ko ce vas ismijavat stare clanove pa svejedno ne postate i ne radite teme tako da je ocito negdje drugdje probelm.

Možda nas neće ismijavat, ali će nas trollat i govorit da imamo povlašten položaj i sl. Na kraju uvijek glavni argument bude da stariji članovi nemogu dobiti ban, da roba može radit što hoće itd.

Mislio sam otvorit projekt, ali sad ga neću. U ovoj temi me sinisa toliko isprovocirao da nisam mogao igrati od tilta (dva put sam prekidao sessione da mu odgovorim, a sad već sat vremena razmisljam o smislu svega). Vjerujem da mu je to bio i cilj i da ga to čini sretnim, ali dokazao je samo jedno: što više se trudiš da poboljšaš forum, više ćeš biti popljuvan. Tako da je najsigurnija opcija da se povučem (kao što su se povukli i neki stariji članovi). Naravno da nemogu nestati s foruma pošto sam admin, ali sigurno se više neću toliko truditi.

18

Re: roba je prodal dusu vragu

necu vise nikad doc na forum.
bok

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
68

14

Re: roba je prodal dusu vragu

imam osjecaj da trebam napisati da su mi na ovom forumu najvise pomogli upravo
sinisaT5, roba59 i dfable...daleko ispred svih je sinisa koji se sam ponudio da me nauci igrati bolje
bez ikakve naknade i skrivenih namjera i to kad sam skoro odustao od pokera, a roba59 mi je odradio
par financijskih transakcija koje su meni bile ogromne a njemu sam nepoznatom slao cijeli roll i sve je
odradio korektno i jos odgovorio na dodatna pitanja.
ovaj forum ima i druge kvalitetne ljude i treba vise raditi na kvaliteti sadrzaja ali
se neki ljudi trebaju malo skulirati...
eto toliko od mene za sad...

42

Re: roba je prodal dusu vragu

Rear_Admiral napisao:
chvarkesh napisao:

Inače mi se čini da igrači što više napreduju manje su voljni dijeliti informacije sa drugima.

+1
moram reći da ima dosta ljudi koji su postali handove nekad i dobivali komentare od boljih igrača, a sada su postali bolji i nestali.

Iako je offtopic moram ovo komentirat... Nije stvar u tome sto igraci koji napreduju nisu voljni dijeliti info, nego nema volje s druge strane(a to mislim tu na forumu, od ljudi od kojih ocekujes da ces se nac s njima u konstruktivnoj raspravi). Par ljudi je uvijek tu za dobru raspravu i postanje/komentiranje handova ali to jednostavno nije dovoljno, ne dobe kvalitetan feedback.

00