Tema: coaching by malimisko

Pozdrav poker zajednici!!
Eo malo da pohvalim malogmiska u vezi coachinga. Uzeo sam 8 sati treninga s njim  za mtt-e i jako sam zadovoljan. Trening sam uzeo jer u masu situacija nisam znao sta i kako jer kod mtt-a ima puno blefiranja, 3-betanja i masu drugih stvari koje treba znati kada i zasto koristiti. S obzirom  da igram samo sitngo-ove nisam bas bio siguran da li radim to sto radim dobro. U svakom slucaju misko mi je sve fino objasnio tako da se nakon vjezbanja i proucavanja igre nadam i nekim vecim dobicima.  palecgor

60

Re: coaching by malimisko

Evo da se i ja nadovežem, i meni je coaching otvorio oči,shipao sam takodjer 2-3 komada,imao par ft i jos nekoliko deepova,ispiti su mi i kolokviji pa ne stignem radit volumen koji bi htio,al napredak je očigledan. Svima koji žele unaprijediti mtt igru preporučavam da si uzmete ovaj coach ukoliko malimisko bude u mogucnosti ofc,jer je ovo najbrži mogući način da skužite šta krivo radite i kako to popravit. Na meni je sad da dalje radim na igri i dobici će doći sa vremenom plus cijena je i više nego ok.

10