Tema: TCOOP-27+R turbo

Jedan jučerašnji hand koji mi nikako ne izlazi iz glave.
Zanima me koji je ispravan play,ne znam jer inače ne igram turbose,prebrzi su za mene(igram turbo satelite ali sateliti su već druga priča).
Field od 8000 igrača,1080 ulazi u lovu.
Žao mi je što nisam sejvao hand pa ga moram opisati:
Dakle u lovi smo,ostalo nas 400-tinjak,blindovi 2500/5000,moj stack oko 70 000,prosjek oko 60 000.
Svi za stolom igramo sa rasponom od 10 do 20 BB-a.
Ja dobijem ATo na UTG-u,shove ili fold?

00

2

Re: TCOOP-27+R turbo

Tesko za reci bez original hh gdje se vide svi stackovi i ante, A9 sigurno fold, ATs i AJo uvijek ship. Vjerojatno shipam i ovo.

00

Re: TCOOP-27+R turbo

iako je tilt iskusniji igrač MTT turnira ja bi ovo fold... UTG si dosta igraca iza tebe s tim da imas iznad average stack i ne treba ti da te osakati neki shortstack koji ima proširen range ruku s kojim ce te callat... po meni sacekat bolji spot...

00

4

Re: TCOOP-27+R turbo

Slažem se sa chilingom, imaš 70k, kažeš da si iznad avga, svi imaju podjednake stakove, no opet, sa 10-20bb deep ako imaš AToff na utgu ja to radije foldam zato šta ima jako puno igraca koji nakon mene budu reagirali i mogu imati puno jace karte s kojima ce me u večini slučajeva callati i onda bezveze mogu popusiti puno čipova ili ispasti... Rjetko kad ces tada nekoga dominirati i tu se nadam samo foldu.
S druge strane, radije bi neki lošiji hend par ruku kasnije zgurao kada bi svi do mene foldali a ja na co ili butonu sa Axs ili nekim malo boljim hendom, opet ne sa šitom nekim..
No opet, moze biti da je tiltov play bolji i profitabilniji, ipak on igra puno bolje od mene i ja nisam ni približno iskusan u tome koliko je on smile

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: TCOOP-27+R turbo

Ja bi čak rekao da A10off nije niti +CeV play sa 14bb. Te situacije je najbolje stavtiti u wizard i provjeriti.
Moj range bi bio AQoff,AJs.

http://www.mmstaking.com/
00

Re: TCOOP-27+R turbo

Nategnem ja onu skalu do kraja za instant ship i onda se sjetim kolko sam puta usro sa AT,KQ,KJ,malim parovima iz ranih pozicija,vidim da sam na prosjeku i odlučim pričekati još malo,bolju ruku ili poziciju i foldam.
Iza mene jedan shorty gura A6 suited,preko njega lik sa desetkama,izlazi flop KQJ,meni muka.
Desetak minuta poslije naletim sa 77 na 99 u BB-u i ajd doviđenja,oko 300-tog za 215 $.
Ostavljam upaljen lobby da si pogledam poslije final table,jeben je turnir i brzo će oni.
Imam šta i vidjeti,lik sa desetkama kojeg je stotinka djelila od nekih 150-ak $,neki supernova iz Kanade suvereno rastura FT,osvaja turnir i skoro 80 k,sick  yikes  yikes ,a meni ostaje da se pitam ŠBBKBB.

10