Tema: Pozdrav svima od mene!

Pratim forum svakodnevno već 2-3 godine (otprilike) pa sam se konačno odlučio logirati i to iz više razloga:

1.razlog- Vidio sam da je u zadnje vrijeme na forumu puno toga negativnog napisano. Ipak, nekako mi se čini da je sada ponovno živnuo (novi ljudi, novi projekti, konstruktivne rasprave) pa bi i ja htio dati svoj doprinos jer sam i sam dosta stvari ovdje naučio i pronašao linkove za hrpu videa i literature.

2.razlog- Svi moji frendovi koji ozbiljnije igraju su odavno prešli na HU dok ja još uvijek rintam na 6-max-u. Ovdje ekipa igra 6-max pa ćemo si moći valjda uzajamno pomoći. Frendovi mi savjetuju da se i ja prebacim na HU ali previše sam već vremena i živaca uložio.

3.razlog- Da curu malo rasteretim i poštedim kukanja i tiltanja kad loše runnam (ovaj mjesec npr. sam 10BI ispod EV-a) pa ću se ovdje moći ispucati.  smile

O meni -
Igram poker nekoliko godina, isključivo 6-max i tu i tamo poneki MTT (osvojio sam ih nekoliko ali nikakva ogromna zarada). BR sam izgradio u zlatno doba Talijana na bestu, rr-u, itd. prije koju godinu. Od tada sam igrao na još par manjih stranica tražeći slične igrače ali toga je danas puno puno manje. Zbog toga a i zbog borbe sa isplatama na tim manjim stranicama sam u 8. mj. presao na starse. Počeo sam na NL25, prešao na NL50 kad sam imao 50BI. Na NL100 ću krenuti kad budem imao 55 - 65BI, zavisi kako ću se osjećati.

Ciljevi za 2013: - biti reg na NL100
                           -postati supernova

Toliko za sada, GL svima!

60

Re: Pozdrav svima od mene!

Sretno s projektom i afk

Da li igraš zoom ili regular stolove?

Zadnji popravljao ivica5261 (22-01-2013 18:00:35)

00

Re: Pozdrav svima od mene!

dobrodosao  smile

00

Re: Pozdrav svima od mene!

isti ciljevi za 2013, isti stolovi :-)

vidimo se i sretno!

00

Re: Pozdrav svima od mene!

@ivica5261- regular
@whitewalker- sigurno smo se već i susreli smile ,nema puno igrača iz hrv na nl50,to me je malo iznenadilo,mislio sam da ih je na starsima više

00

Re: Pozdrav svima od mene!

Dobrodošao i sretno!

00

Re: Pozdrav svima od mene!

O.J.V.R.I.P. napisao:

nema puno igrača iz hrv na nl50,to me je malo iznenadilo,mislio sam da ih je na starsima više

vidio sam tek 2-3 u ovih mjesec dana koliko igram

00

Re: Pozdrav svima od mene!

GL s projektom!

00

Re: Pozdrav svima od mene!

whitewalk3r napisao:
O.J.V.R.I.P. napisao:

nema puno igrača iz hrv na nl50,to me je malo iznenadilo,mislio sam da ih je na starsima više

vidio sam tek 2-3 u ovih mjesec dana koliko igram

znači odnedavno si na nl50 ili je i prije bilo pokušaja?

00

Re: Pozdrav svima od mene!

bilo je prije pokusaja i promasaja. 5-6 po 4-5 BI.

od kraja 12 mjeseca igram standardno. nebi se bunio da ove godine bude pokusaja i promasaja na NL100 big_smile

00

Re: Pozdrav svima od mene!

S koliko BI planiraš na 100NL?  Ja minimalno s 55 pa ak izgubim 5 stekova vraćam se na NL50 dok opet budem imao 55 pa ćemo vidjet...

00

Re: Pozdrav svima od mene!

sa recimo 4,4K, pa kad padnem ispod 4K idem nazad.

jel ti gledas BI za limit koji igras ili za limit na koji shootas?

00

Re: Pozdrav svima od mene!

za limit na koji shootam naravno,razmisljao sam i ja da da bi sa 4,5K probao pa ak padnem da se vratim,sve zavisi kak ću se osjećat, trenutno me mlate na NL50, 13BI ispod EV-a ovaj mjesec tak da si mislim da bi mi možda bilo bolje krenut sa oko 5 - 5,5K. Na koliko stolova igraš? Zoom ili regular?

00

Re: Pozdrav svima od mene!

PM

00

15

Re: Pozdrav svima od mene!

Ja mislim da je najbolje take-at shotove kad te prođe downswing i kad se osječaš da ih rasturaš i da ti sve ide od ruke. 

Nedavno sam probao zoom nl500 koji nije slavno završio. Taman kad me oko 2 tjedna išlo na nl200, idem probat dodat 1 stol nl500 zooma. Kad sam vidio da tamo igra dosta regova s nl200, a i da ima fisheva, mislim si mogao bi ja to beatati. Otvorim 4 stola i onda je krenuo downswing. Pošto sam stalno naletavao na setupove (KK na AA, set na set i sl.) nisam se spuštao do trenutka kad sam izgubio 18 BI. Ali ni tu nije stao downsing, koji je trajao još par dana. Sad još to vračam na nl200.

Poanta priče je da je bolje shotati na početku upswinga, a ne na kraju.

10

16

Re: Pozdrav svima od mene!

roba59 napisao:

Ja mislim da je najbolje take-at shotove kad te prođe downswing i kad se osječaš da ih rasturaš i da ti sve ide od ruke. 

Nedavno sam probao zoom nl500 koji nije slavno završio. Taman kad me oko 2 tjedna išlo na nl200, idem probat dodat 1 stol nl500 zooma. Kad sam vidio da tamo igra dosta regova s nl200, a i da ima fisheva, mislim si mogao bi ja to beatati. Otvorim 4 stola i onda je krenuo downswing. Pošto sam stalno naletavao na setupove (KK na AA, set na set i sl.) nisam se spuštao do trenutka kad sam izgubio 18 BI. Ali ni tu nije stao downsing, koji je trajao još par dana. Sad još to vračam na nl200.

Poanta priče je da je bolje shotati na početku upswinga, a ne na kraju.

Logički, shotanje nema nikakve veze s početkom ili krajem upwsinga/downswinga (na kraju krajeva, kak možeš znat kad je "početak" upswinga??)... Al čisto s psihološke perspektive, mislim da je dobro shotati kad dobro runnaš utoliko što je psihološki lakše podnijeti ukoliko shot ne prođe dobro (dakle lakše je izbjeći tilt)...

10

17

Re: Pozdrav svima od mene!

dabac napisao:

Logički, shotanje nema nikakve veze s početkom ili krajem upwsinga/downswinga (na kraju krajeva, kak možeš znat kad je "početak" upswinga??)... Al čisto s psihološke perspektive, mislim da je dobro shotati kad dobro runnaš utoliko što je psihološki lakše podnijeti ukoliko shot ne prođe dobro (dakle lakše je izbjeći tilt)...

LOL, odgovaram ti na post, i onda skužim kak sve glupo zvuči, tj. da makar sam imao 2 tjedna bolestan upswing (što je dugo s obzirom da igram puno handova), nemora značiti da će me uskoro stati.

Ispravljam poantu priče.

Poanta priče je: Ako izgubiš tolko BI kolko si si zacrtao, spusti se odmah na svoj limit iako si x put naletio s KK na AA i znaš da nisi svojom greškom izgubio te buyinove.

00

Re: Pozdrav svima od mene!

Tako sam i radio kad sam kretao na NL50, odmah na početku su me istukli + hrpa setupova,rikno sam 5 BI u roku odmah i odmah se spustio. Na sreću iz drugog pokušaja sam uspio. Potpisujem da uspijem na NL100 iz trećeg!  smile

@whitewalk3r- nisam ti uspio poslat PM

ak mi neko može reći jel moram imat određen broj postova da mogu slat PM?

Zadnji popravljao O.J.V.R.I.P. (23-01-2013 17:33:15)

00

Re: Pozdrav svima od mene!

da, mislim da moras imat 10 postova..

00