Tema: Sugestija - "blokirani članovi"

Možete li napraviti temu gdje bi administrator/moderator za svakog člana kojeg blokira napisao razlog blokiranja. Znači, varanje na stakingu, varanje na poker transakcijama, trolanje (jel bio uopće tko ovdje banan zbog trolanja?) i štagod već bilo razlog blokiranja. To ne bi administratorima trebalo biti neki problem jer ne vjerujem da u tjedan dana blokiraju više od jednog korisnika (ako i toliko).

Kad čitam neku staru temu i naleti post od nekoga tko je blokiran, onda ne znam više šta da mislim o njegovom postu, da li vjerovati u to što piše ili ne. A ovo je stvarno čas posla.

Zadnji popravljao Gaby Lee (18-10-2012 14:22:51)

40

Re: Sugestija - "blokirani članovi"

Mogli bi ubuduce to napraviti.. Konkretno za kojeg clana te zanima.

00

Re: Sugestija - "blokirani članovi"

Pa ni za koga konkretno u ovom trenutku. Ali recimo, danas kad sam pogledao pod nove objave iskoče dva topica u vezi klađenja i tamo raspravljaju "ST mangup" i "Promaja" o tome kako se isplati uzeti pretplatu na nekog tipstera i stvarno ispada kao da ga reklamiraju. Ne bih na to ni obratio pažnju da obojica nisu blokirani.

Jednostavno, kad vidiš forumaša sa preko 300 postova da je blokiran onda se zapitaš šta je razlog tome.

00

Re: Sugestija - "blokirani članovi"

Njih dvojica su dobila ban zbog trolanja i vrijeđanja (postovi gdje su vrijeđali su najvjerojatnije izbrisani).

10

Re: Sugestija - "blokirani članovi"

Ako se već radi akcija ovog tipa u vezi bananih korisnika bilo bi dobro da se napiše i dal imaju novi nick na forumu (ukoliko se to zna) i koji je to.

Bolje biti malo glup, nego malo pametan
00

Re: Sugestija - "blokirani članovi"

Da znam odmah bi ih banao. smile

00

Re: Sugestija - "blokirani članovi"

Evo da objavim zašto je sinisaT5 dobio ban, pošto je jučer poduži post napravio u kojem opet apelira na ego i pokazivanje hijerarhije.

Ne, sinisaT4, nisi dobio ban zbog preprike, iako je i to bilo na granice pošto su to bili postovi čisto da me se isprovocira. Tamo ti nisam dao ban jer nisam htio ispasti nepoštem i banom završiti raspravu pošto bi onda rekao da banam ljude kad gubim u raspravi.
Ali već tada si bio na granici bana.
Kap koja je prelila čašu je bio tvoj zadnji troll post, koji je odmah i izbrisan (neznam kak to nisi vidio, očito vidiš samo ono što tebi paše).

A post je bio u ovoj temi: http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.p … 00#p118400
SinisaT5 je napisao "Čisti fold, ništa ne beataš".
Baš ono zbog čega sam i otvarao novi podforum s ograničenim postanjem u kojem si se toliko bunio.

20

Re: Sugestija - "blokirani članovi"

Denis Lovrić je dobio ban zbog žicanja preko PM-ova.

50

9

Re: Sugestija - "blokirani članovi"

Neznam jel bio kakav error il sta no bio sam blokiran na neko vrijeme maloprije :S

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

10

Re: Sugestija - "blokirani članovi"

Skrbo napisao:

Neznam jel bio kakav error il sta no bio sam blokiran na neko vrijeme maloprije :S

Da, error. Kad blokiram člana a ne izbrišem ip adresu onda zna biti problema. Onda sam se sjetio da nisam izbrisao ip adresu, pa sam ju izbisao.

00

11

Re: Sugestija - "blokirani članovi"

Marac9 je dobio ban zbog trollanja. Ne samo da trolla zbog izgubljenog handa, nego ga posta u "Rasprava o handovima" gdje uopče ne traži savjet.

31

Re: Sugestija - "blokirani članovi"

Jel' se može znati zbog čega je konkretno banan TVex? Napravio je onu debilnu temu o chip dumpingu i sljedeće što sam vidio je da je on blokiran, a tema zatvorena.

Zadnji popravljao Parangal (13-02-2013 14:13:46)

00

13

Re: Sugestija - "blokirani članovi"

Zbog vrijedjanja. Post je izbrisan jer je bio vulgaran.

20

14

Re: Sugestija - "blokirani članovi"

Polat964 je dobio ban zbog spamanja foruma samo da može slati PM-ove.

00

15

Re: Sugestija - "blokirani članovi"

miroror je dobio ban zbog vrijeđanja prvo na forumu (zbog čega je dobio upozorenje na PM), a onda mene preko PM-a.

10

16

Re: Sugestija - "blokirani članovi"

Đumbir je dobio ban zbog spamanja foruma samo da bi dobio dozvolu za slanje PM-ova.

10