Tema: kolko buyina za nl5? preci na nl5 ili ne? itd....

ovak, pocel sam nakon skoro godinu dana neigranja opet malo igrati, igram od 28.1. malo ili malo vise dnevno, prvo po 200 handova par dana, pa onda 800, pa 2k, pa 1k, pa jucer skoro 4k, a do sad ukupno imam 9.5k handova

igram na full tiltu nl2 FR (prvo 4 stolova, pa 8, sad vec 12), sa malim izletom na rush nl10 jucer jer su mi ponudili neku promociju ako odem igrati rush i skupim 10 bodova da mi daju 5$ bonus.... a jos sam osim tih 5$ i zaradil vise od jednog buyina u nekih 20 minut igre i 99 handova - izgleda da ima ribica koje placaju sa svim i svacim bezveze, a meni se bas poklopilo da sam flopal set sa TT i pokupil vise od pol stacka i jos jedan hand di sam dobil pocket kingse kao overpaira, a lik je platil na riveru moj bet jer je imal top pair (babu), i jos hrpa stealova koji prolaze prelagano na rushu.... skupilo se smile

inace je to free bankroll od 50$ koji mi vec vise od pol godine stoji na accountu i sad sam konacno nasel vremena za igrati, a uvjet da si mogu isplatiti je skupiti 1000 bodova (bez vremenskog limita), a sad imam vec skoro 400, tak da to nije frka, bude smile
ukupno sad imam 90$

e sad, nemam rakeback na tom accountu jer je isel prek sajta koji mi je dal free bankroll, i nema mogucnosti naknadno staviti rakeback. zato si razmisljam da li preci na nl5, ili jos malo do 100-110-120$, pa onda nl5, ili jos dulje igrati nl2.... i onda kad skupim 1000 bodova, kad si mogu isplatiti te pare - da li mozda prebaciti se na starse pa tam piciti nl5, pa kasnije nl10 itd (jer imaju manji rake, tj ispod 1$ pot-a mislim da uopce ne uzimaju rake) .... jer mi rake stvara veliki trosak, vec imam 22$ rake-a placenog itd

eto, dugi post, kome se da procitati molim savjete i preporuke  big_smile
thx

00

Re: kolko buyina za nl5? preci na nl5 ili ne? itd....

na nl5 mozes preci vec sa 100$. udjes sa 5$ na stol i imas 25 buy-inova. ako krene lose i padnes ispod 20,vrati se na nl2. A kad rjesis bonus i dignes pare,prebaci se na neki sajt sa rakebackom i to je to.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

3

Re: kolko buyina za nl5? preci na nl5 ili ne? itd....

zapravo ima 20 buyinova sa 100 dolara. probaj ubacivat jedan po jedan nl 5 stol. ak izgubis par buyinova recimo, vrati se na nl2

00

Re: kolko buyina za nl5? preci na nl5 ili ne? itd....

ok, ovo je dobra ideja da ubacujem nl5 stoleke smile
a kaj se rakebacka tice, postoji jos koji poker room koji daje tak dobar rakeback ko full tilt?
znaci 27% ili vise neovisno o vip statusu itd.... jer kolko vidim ostali po 5-8% daju na osnovnom vip statusu....

00

Re: kolko buyina za nl5? preci na nl5 ili ne? itd....

imas dosta sajtova u pokerpro ponudi koj daju rb ili neki cashback.

20bi ti je dovoljno za prec na nl5

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: kolko buyina za nl5? preci na nl5 ili ne? itd....

a neznam kako sa acc koji je isao preko bonusa, ali ja imam na tiltu acc na kojeg sam napravio deposit, i dugo sam igra bez da su mi davali ikakav rakeback, nedavno sam im posla mail i pita ih za rakeback, oni su mi odgovorili da oni nedaju rakeback nego da to daje neka stranica rakebackpros (tako nesto) i da ce poslat moje podatke njima  pa da ce mi oni javit, oni su mi se javili nakon 2 dana i dozvolili mi 27% rakeback . Prije toga nisam ima pojma kako do rakebacka big_smile ..

Sto se tice nl5, ocito si wining na nl2,  ako mozes 12, mozes i 20 stolova, moj savjet ti je ostani na nl2 do 200 $, igrajuci 20 stolova to ces vrlo brzo uspit, i dignut ces br vise i prije nego igrajuci nl5 5-10 stolova, nl5 su isto ribe al za klasu manje retardirane big_smile, a kad dodjes do 200 igraj nl5 opet 20 stolova, prosto iz razloga sta ce ti igra bit ugodnija, bad beatovi podnosljivii, br ces prije dignut ovako, jer ces vise dignut ko sto sam spomenuo igrajuci 20 stolova nl2 a ne 5 stolova nl5, a kad predjes na nl5, ribe ostaju iste a ulozi veci pa ces duplo vise zaradjivat kad predjes na nl5, a igra ti nece postat teza i usto napredovat ces kvalitetnije, to ti je moj savjet, a ti odluci kako mislis da ti je najbolje, u svakom slucaju GL na stolovima wink .

Zadnji popravljao chillin (07-02-2010 20:12:36)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: kolko buyina za nl5? preci na nl5 ili ne? itd....

naravno ako imas vremena za odigrat 3-5 h dnevno odnosno to je na 20 stolova igranja nekih 3-5 k handova ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: kolko buyina za nl5? preci na nl5 ili ne? itd....

2-3h dnevno, to za sad usput, imam jos 3 ispita na faksu do diplome, pa kad to rjesim (a planiram do pocetka 5. mjeseca svakak) onda na dalje mogu igrati puno vise dnevno, bar dok se ne zaposlim big_smile
a inace je 16 stolova max na full tiltu, to budem vjerojatno probal koji dan da se priviknem pa da tak igram

00