Tema: Potaknut grafovima :P

Znalo mi se to već događati i prije, ali sad već dugo igram svoju igru, nvm... Ispočetka.
Vidio sam alphin graf i winrate i počeo izvoditi pizdarije... Session je na sreću trajao samo 45 min ali sam uspio svašta sakupit od playeva... To si već dugo nisam dopustio, da mi nečiji graf ili igra koju vidim utječe na moju (tipa trebam biti više agresivan ili takvi samosavjeti). Pa da drugi vide kamo vodi dok si pokušavaš naštimat igru, a i za sebe da vidim kakve gluposti ne raditi, usput bolje utječe na mene kad stavim na forum.
Čak sad dok gledam i nema puno handova, ali je jedan retardiran pa ga moram stavit.
Villain ima jako velik 3bet, 10.7% na 366 (znam da nije puno) handova, pa sam ga odlučio 4bet i 6betat, najjače od svega je to što sam skoro imao odds za call protiv AA i KK ako samo to gura. Koma... Ostale handove ne mislim da sam tako kriminalno odigrao, pa ću ih stavit u zasebne teme i pitat za savjet.

____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.50
Big Blind: $1

BTN (Cpt. Sleepy) ($166.72)
SB ($164.84)
BB ($313.31)
UTG ($51.88)
MP ($180.08)
CO ($100)

Dealt to BTN (Cpt. Sleepy)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JH.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/6H.png

Preflop: (Pot is: $1.5)

UTG & MP & CO fold, BTN (Cpt. Sleepy) raises to $2, SB folds, BB raises to $8, BTN (Cpt. Sleepy) raises to $20, BB raises to $40, BTN (Cpt. Sleepy) raises to $72, BB raises to $313.31 (All-In), BTN (Cpt. Sleepy) folds,

                                                                     
Total Pot: $144.5

Winners:
BB wins $144.5




Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Potaknut grafovima :P

To je samo za pokazati?

Manje bi 4betao. Do recimo 17$. Ne trebaš tak puno 4betati kad si IP.

00

Re: Potaknut grafovima :P

Ja u ovih 160k handova nisam napravio niti jedan 4bet bluff sa PP, sjutanim konektorom ili bilo kakvim drugim handom. Isključivo su to bili blokeri, dakle Ax, Kx  i možda jednom, dva put sa QJ. Nemogu reći da mi je 4bet bluff neznam kako profitabilan play...ako je profitabilan, profitabilan je čisto zbog balansiranja pošto možda češće dobim akciju sa nutsima, ali sam po sebi 4bet bluff mi ne prolazi često kolko bi htio. Osim toga moj 4bet je oko 11% dok u poolu ima ekipe kojima je oko 20-25%.

Nemoj da vanjske stvari tolko utječu na tebe, posebno ne da počneš fancy playeve izvodit. Ok moji statsi dosta loose izgledaju, ali to ne znači da puno gluposti izvodim smile.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (08-02-2013 14:17:22)

10