Tema: cash game ...mišljenje

Ovako...
Poker igram od prvih dana pojavljivana online soba, uglavnom cash nl10 - nl25. Nisam igrač koji koji gradi bankroll i ne želim se move upat nego ono uplatim 100 skidam 200 $ i te šeme.
Od pocetaka citam forume, strategije itd., nego vidim da trenutno svi briju na te hemove i ostale pizdarije kao da je to sveto pismo i garancija profitabilnog poker igraca. Osobno sam sam koristio poker elephant ( dobio ga na partyu) i iz svog iskustva mogu reci da sam tada samo gledao brojke trudio se iz svega toga dobivat povratnu informaciju, a ni za k....c, jedino sto sam si upropastio svoju igru i imao sam jako ljep uvid kako pusim pare i na sta ih pusim.
Isto tako kada si rob tih hemova ti uvijek nesto kao moras, tako da su i danasnji forumi puni onog sta bi trebao ovaj je neki broj pa ja moram ovo ono, po meni ciste gluposti.
Smatram da je puno bolje biti koncentriran na sebe i svoje postupke te iz njih izvlačiti pouke i upgredati samog sebe kao igraca,poker je igra trenutka i snalazenje poker igraca u datim uvjetima.
Evo, stvarno me zanimaju Vaša mišljenja...pozz

33

Re: cash game ...mišljenje

Puno High stakes igrača ne koristi HUD (ne HEM), ali to je zato jer je mali player pool i znaju sve igrače.
Teško se prilagoditi igraču za kojeg neznaš kako igra. Tu HUD pomaže.

bandog napisao:

Nisam igrač koji koji gradi bankroll i ne želim se move upat nego ono uplatim 100 skidam 200 $ i te šeme.

A kako si pratiš dal si u plusu ili nisi. Velika je mogučnost da misliš da si u plusu, a u stvarnosti nisi.

PS: ako ti je tako lakše igrati, samo nastavi. Ali imaj nešto s čim ćeš pratiti kolko si dobio i izgubio da na kraju (ne na kraju sessiona, nego recimo mjeseca) znaš ak si u plusu ili nisi.

30

Re: cash game ...mišljenje

Ja iz svog iskustva mogu reći da sam počeo koristit HUD prije nekih 5-6 mjeseci i sad ne znam kako sam mogao prije igrat bez njega. Kad probam igrat na drugom kompu bez HUD-a osjećam se zakinuto za hrpu informacija. Ak ništa, pomogne kad multitejblaš i ne možeš sve igrače "popamtit" u smislu dal su fishy il nisu- samo baciš pogled na prvi red i već znaš di si otprilike  smile

10

Re: cash game ...mišljenje

bandog napisao:

Ovako...
Poker igram od prvih dana pojavljivana online soba, uglavnom cash nl10 - nl25. Nisam igrač koji koji gradi bankroll i ne želim se move upat nego ono uplatim 100 skidam 200 $ i te šeme.
Od pocetaka citam forume, strategije itd., nego vidim da trenutno svi briju na te hemove i ostale pizdarije kao da je to sveto pismo i garancija profitabilnog poker igraca. Osobno sam sam koristio poker elephant ( dobio ga na partyu) i iz svog iskustva mogu reci da sam tada samo gledao brojke trudio se iz svega toga dobivat povratnu informaciju, a ni za k....c, jedino sto sam si upropastio svoju igru i imao sam jako ljep uvid kako pusim pare i na sta ih pusim.
Isto tako kada si rob tih hemova ti uvijek nesto kao moras, tako da su i danasnji forumi puni onog sta bi trebao ovaj je neki broj pa ja moram ovo ono, po meni ciste gluposti.
Smatram da je puno bolje biti koncentriran na sebe i svoje postupke te iz njih izvlačiti pouke i upgredati samog sebe kao igraca,poker je igra trenutka i snalazenje poker igraca u datim uvjetima.
Evo, stvarno me zanimaju Vaša mišljenja...pozz

Slazem se, ja na isti nacin radim ali uglavnom na stranicama na kojima nema HEM-a, tj. ne podrzavaju ga...tako da smo svi u istoj poziciji tongue Samo se slazem i sa roba59, ja vodim evidenciju u excelu tako da znam na cemu sam,
btw. ima li tko prijedlog sobe sa puno fisheva ali koja ne podrzava HEM (citaj talijani) a da ima pristojan rake smile

10

Re: cash game ...mišljenje

roba59 napisao:

Puno High stakes igrača ne koristi HUD (ne HEM), ali to je zato jer je mali player pool i znaju sve igrače.
Teško se prilagoditi igraču za kojeg neznaš kako igra. Tu HUD pomaže.

bandog napisao:

Nisam igrač koji koji gradi bankroll i ne želim se move upat nego ono uplatim 100 skidam 200 $ i te šeme.

A kako si pratiš dal si u plusu ili nisi. Velika je mogučnost da misliš da si u plusu, a u stvarnosti nisi.

PS: ako ti je tako lakše igrati, samo nastavi. Ali imaj nešto s čim ćeš pratiti kolko si dobio i izgubio da na kraju (ne na kraju sessiona, nego recimo mjeseca) znaš ak si u plusu ili nisi.

Oke , ali ja igram kad mi je gust uplatim i dva tri tjedna tucem, nakon cega odmor dok se ne zazelim pokera ( ili imam vremena za njega  smile ). Igram uglavnom na 9 stolava plus minus i totalno mi je lakse bez tih bubica u glavi.   
što se tice pracenja .... jbg ili se zduplam, troduplam ili sjebem pare, a to i nije tako cesto. big_smile

00

Re: cash game ...mišljenje

Aj da sam cuo za nekog da igra 10 godina i da ne vidi prednost HEMa.

Jel moguce da nisi ulozio dovoljno vremena da istrazis kako to sve funkcionira?
Ja kad sam poceo i kupio HEM, jedno mjesec dana nisam koristio HUD i cak mi je onda bilo fino da mogu pratiti kako odigravam odredjene stvari, a da ne pricam kako je kad se naviknes na HUD

30

Re: cash game ...mišljenje

rounder1984 napisao:

Aj da sam cuo za nekog da igra 10 godina i da ne vidi prednost HEMa.

Jel moguce da nisi ulozio dovoljno vremena da istrazis kako to sve funkcionira?
Ja kad sam poceo i kupio HEM, jedno mjesec dana nisam koristio HUD i cak mi je onda bilo fino da mogu pratiti kako odigravam odredjene stvari, a da ne pricam kako je kad se naviknes na HUD

Da moguce je , a upravo i sam i pokrenuo ovu temu zbog toga da cujem Vasa misljenja.
roll
bas ga moram koristiti....izgeda, ili sam ja jedini pametan  wink

Zadnji popravljao bandog (17-02-2013 18:59:26)

00

Re: cash game ...mišljenje

ako si navika igrat bez huda i ako si zadovoljan napretkom i rezultatima ne vidin razloga zasto bi ista minja

a onda opet, ako si zadovoljan zasto si otvoria temu?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: cash game ...mišljenje

zamorano11 napisao:

ako si navika igrat bez huda i ako si zadovoljan napretkom i rezultatima ne vidin razloga zasto bi ista minja

a onda opet, ako si zadovoljan zasto si otvoria temu?

cuj... imam dilemu , opisao sam kako,kada i koliko igram i jednostavno me zanimaju Vaša mišljenja na kojima sam zahvalan, a i naziv posta je cash mišljenje pozz

00

10

Re: cash game ...mišljenje

Ja samo znam da ti hem kao prvo ne moze nikako naskoditi,a kao drugo itekako je potreban najvise zato jer ga vecina drugih igraca koristi.

Evo ti moj primjer: i ja sam do prije 2 god cca igrao po principu "uplati 10$ i igraj". Imao sam hem,ali me nesto bio zezao kod instalacije,pa sam odustao. I onda jednog dana se odlucim pozabaviti tim hemom,instaliram i odonda nisam uplacivao novac.

Tako da ti svakako savjetujem da uzmes hem i ako te dobro islo bez hema,sa hemom c ici jos bolje.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
20

11

Re: cash game ...mišljenje

IMHO tracking program (PokerTracker ili Holdem Manager) je apsolutno nužan za svakoga tko misli ozbiljnije igrat poker na Internetu. Za par sati igre već dobiješ toliko informacija koje bi bez programa skupljao danima ili čak mjesecima...

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: cash game ...mišljenje

bandog napisao:

Ovako...
Poker igram od prvih dana pojavljivana online soba, uglavnom cash nl10 - nl25. Nisam igrač koji koji gradi bankroll i ne želim se move upat nego ono uplatim 100 skidam 200 $ i te šeme.

Možeš zavaravat samog sebe, ali nemožeš zavaravat druge da si loš. Zbog takvog stava ne vidiš prednost HEM-a.

EDIT:

Al ja ću rađe vjerovat da je ovo level smile

Zadnji popravljao AlphaScorpii (19-02-2013 01:30:05)

00

13

Re: cash game ...mišljenje

AlphaScorpii napisao:
bandog napisao:

Ovako...
Poker igram od prvih dana pojavljivana online soba, uglavnom cash nl10 - nl25. Nisam igrač koji koji gradi bankroll i ne želim se move upat nego ono uplatim 100 skidam 200 $ i te šeme.

Možeš zavaravat samog sebe, ali nemožeš zavaravat druge da si loš. Zbog takvog stava ne vidiš prednost HEM-a.

EDIT:

Al ja ću rađe vjerovat da je ovo level smile

Ne razumijem ja tebe.

00

14

Re: cash game ...mišljenje

i da .... mislim da ste me uvjerili, da dam drugu sansu allmighty mtherfckin trackerima

20

15

Re: cash game ...mišljenje

Upravo mi izlazi trial  Hema, i mogu reći da stvarno s malo truda dobiješ puno.
Igra mi je ostala  u pravilu ista samo što se sada prilagođavam igračima. Imam još onih klasičnih zabluda  tipa ...... vidi kretena ide na sve a ja jak, flop nista nisi dobio .... ja all in bluf,... i  pusing ( ne smijem igrat high ....znam) .
Dobra stvar je sto shvatis puno o svojoj igri.
Eto, znam da nikog ne zanima ali svejedno hvala na otvaranju očiju..........pozzz! cool

Zadnji popravljao bandog (09-04-2013 12:02:23)

30