Tema: prekinuta veza

Krenen jučer navečer svoj session upalim 8 stolova i igram.
Loše me krenulo uglavnom sam na samo 1 stolo doša do love radilo se o sng 45 ljudi normalna struktura.
4 igrača su ostala za stolom ja sam chip leader  odjednom nam se svima pojavi da nam je prekinuta veze ,ali nije bilo do mog interneta,
za 3,4 minute se to stabilizira i svi igraju osim mene.
Na kraju gledam turnir sa svog profila piše mi sa sam diskonektiran ,a gledam njihovu igru i završim 3.
Kao chip leader i + igrač u toj formaciji turnira znam da sam največe šanse za stolom ima za 1 misto i mislim da je nebitno što se tu radilo o sngou od 1$ i sto je prvo mjesto 12,73 ja san dobi 6,75 ali to je u ovoj situaciji za moj roll dosta velik iznos i da su me upisali ko 2  nebi mi odgovaralo jer nije moja greška.
Posla san in mail di san sve objasni kako bi bilo ispravno da mi isplate razliku između 1 i 3 mjesta a to što sam evidentiran ko 3 meni sigurno neče pomoč jer utječe na moj roi i smanjuje moju kvalitetu ako želim stacking ili slično.
Zanima me dali je netko ima sličan problem i kako je rješen

ili jesi ili nisi
01

2

Re: prekinuta veza

I meni je jucer navecer na par trenutaka bilo da sam diskonektan (i drugi za stolom),ali meni je to trajalo max 20-30 sek i onda se stabiliziralo. Tek sam bio poceo igrati pa nije bilo neke stete. Cak za to vrijeme nije bilo novih stolova za registraciju,samo 2 na koje sam bio regan. Pricekaj da ti odgovore,nema druge...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
10

Re: prekinuta veza

Sad čekam mail neču u međuvremenu igrat dok mi ne uplate razliku ,ako je ne uplate tražim drugu poker kuču jer se to može dogodit i na  večim iznosima ,a greška nije moja...

ili jesi ili nisi
00

Re: prekinuta veza

isto se i meni desilo, jedan stol radi normalno, 10 svi disconnect-ani i na jednom me blind outaju. Na srecu nije dugo trajalo

00

Re: prekinuta veza

joj da poznajen vlasnika kako bi ga istuka dok ne vrati pare onda bi ga još tuka za duševnu bol wink

ili jesi ili nisi
30

Re: prekinuta veza

crvar93 napisao:

joj da poznajen vlasnika kako bi ga istuka dok ne vrati pare onda bi ga još tuka za duševnu bol wink

LOOOOL big_smile

60

7

Re: prekinuta veza

da ne otvaram novu temu, ak sam upalio 4 snga i ak sam veći dio vremena bio diconnectan, makar je meni veza bila dobra, i ak su skoro u potpunosti blind outo na jednom i na jednom u potpunosti, ali osvojio druga 2 i ostavrio profit gledajući ta 4 snga jel mogu ja tražit refund ili ne (odnosno hoću li dobit)?

00

Re: prekinuta veza

neisplati ti se to njih moljakat za samo 4 sng jer nebudu ti oni to stalno vracali, nema veze dali si bio u plusu ili ne, to samo PS radi i to nesluzbeno jer inace bi to svi iskorištavali i to daje vecinom samo SN ili SNE igračima ak ga razumno ih pitaš i objasniš

00

9

Re: prekinuta veza

ma bilo je na ps i još sam u plusu završio tak da ok smile zanimalo me samo kako rješavaju to.

00