Tema: help me out

ovako..lurkam forum vec neko vrijeme..nisam puno posto jer dok vidim s kojim izrazima baratate malo me sram smile uglavnom.imam molbu..dopustite da vam iznesem svoju situaciju..dakle igro sam dosta toga..iako mi je semple u odnosu na vas mizeran..isprobo sam sve..od chasha do stg do mtt ..dakle zaista sve..e sada..odlucio sam se igrati HU sng..svida mi se..ali imam veliki problem..riba sam na kvadrat..gledo sam dosta videa..imam otprilike pojam sta i kako bi trebao raditi..ali ajmo rec..da cak i na micro micro nisam u plusu..znaci nesto ne stima..e sada..molba mi je sljedeca..ako ima netko.tko bi pomogao..dali savjetom..dali nekim dobrim linkom(samo me ne saljite na 2+2 ili neki takav forum jel se tamo izgubim)ako netko moze..ima kakvu ideju..bio bih mu do neba zahvalan..pa moze pm..(btw za trenere nemam para)al ako neko ima zelju od mene napraviti svoj projekat(dokazat sam sebi da od bilo koje budale moze napraviti igraca) nek mi se javi na pm..spreman sam uciti..hvala vam

20

Re: help me out

za pocetak nema potrebe da se omalovažavaš, svi su bili ribe na pocetku tako da je to sasvim ok.
bitno da imas želju napredovat i ne biti ><>.

HU sng je svakako zanimljiv format. zabavan i dinamican. igro sam ga jedno vrijeme da se maknem od casha i limiti 1,5$/3,5$ su stvarno smjesni i uz jednu solidnu igru bi trebo napravit profit i naucit igrat.

ne znam koliko znas, mozda da snimis nekakav video ili da nam kazes koje su ti statistike dok igras. dali uopce imas software za pracenje statistika? jel se razumijes u pojmove VPIP/PFR? jel znas sta je cbet/3bet? ili samo sjednes na stol i igras po osjecaju...

iz ovog tvog posta te nemogu svrstat nigdje tako da nemam ideju sto bi savjetovo.

sigurno bi trebo pogledat dosta videa, procitat sve sto na netu postoji, pregledat ovdje podforum strategija, nabavit si tracking software itd...

Zadnji popravljao whitewalk3r (18-01-2013 10:06:33)

00

Re: help me out

hvala ti na odgovoru ..ma riba sam ..vjeruj mi..a da zelim nauciti..zelim..nemam softwere sad a ove osnovne pojmove znam...kazem..kuzim sta i kako bi trebao..sam nikak da  to nekak odigram..ma pokusavat cu..uglavnom hvala na odgovoru..nadam se da ce se netko jos prikljuciti mozda sa nekim linkom sa nekim osnovnim strategijama(radije gledam nego citam)..aj wish me luck idem odigrat koji smile)

00

Re: help me out

evo zavrsio rundu ..u minusu naravno..primjetio sam problem..naim dosta mi je lako povuci chip lead ali onda mi se uvjek dogodi da odzovem chipove u nekom coin flipu..i ofc izgubim mec poslje..pa dal neko ima mozda neku ideju..mozda neka tablica..ono:ovo push ovo bacaj..to bi mi pomoglo..kopal sam nekaj po netu..ali ne mogu nac nista onak crno na bjelo..uzdam se u vas dobri ljudi..:)))

00

Re: help me out

http://www.holdemresources.net/h/poker-theory/hune.html
http://www.riskoriented.com/2009/10/bet … riums.html

01

Re: help me out

e ty ty..proucit cu

00

Re: help me out

HU SNG ti je takva igra u kojoj je sasvim izgleno 20 puta zaredom izgubit od totalnih kretena u totalno dobivenim situacijama.
To što gubiš coin flipove nije ništa neobično i ne daj se obeshrabrit. Ako igraš dobro, kroz veliki broj partija varijanca će se iznormalizirat i trebao bi bit u plusu.
Također, čim većim brojem odigranih partija steći ćeš osjećaj kada se zagurati, s kojim kartama i pri kojem efektivnom stacku (iznosu manjeg stacka)...

Zadnji popravljao bosko_balaban (18-01-2013 16:17:12)

20

Re: help me out

hvala na podrsci bosko..idem opet probam jednu rundu

00

Re: help me out

Reci koji husng format igras, hypere, turbo ili reg pa cemo ti lakse moci pomoc. I slobodno postaj neku ruku za koju nisi siguran.

Yes, but have much do you lose?!?
00

Re: help me out

ok..update..busto roll..bezveze..zajebancija s frendom u pijanom stanju..ni  bed..nego imam pitanje za vas,..gledam neke videos i ono rulja stalno prica o nekom rake backu na starsu??nesto sam propustio?'ne kuzim bas..ak neko zna nek mi helpa..i da noob sam tak da ono ak neko misli trollat ima drugih postova..ty

00

Re: help me out

Na starsima nemas fiksni rakeback kao na nekim stranicama, vec ti on ovisi o volumeu. Sto vise igras dobijas vise i vise VPP-a i Fpp-a koje mjenjas za novac, turnirske ulaznice, itd.

Yes, but have much do you lose?!?
00

Re: help me out

I mijenjaj ih što kasnije možeš, jer ako si viši VIP status, dobiješ više $ kad mijenjaš FPP-ove.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: help me out

pretpostavljam da igras na starsima,znaci mozes naci puno akcije, ja konkretno isto igram  HUSNG OD 7 do 30 baksi i one sa 4 igraca za 3.50 i 7 baksi. Ovi za 3.50 su prilicno soft i tu gotovo uvijek uzmem allin sa AK,AQ ili rucni par od 99 naviše! Medjutim bit svega ti je da imas barem 30 BI za limit koji igras

Fire walk with me

14

Re: help me out

Duke of Hazzard napisao:

bit svega ti je da imas barem 30 BI za limit koji igras

za husng vjerojatno 100BI

KOCKA!
00

Re: help me out

probat cu ti pomoći s nekim savjetima koji su i moje iskustvo, za konkretnije savjete o samoj igri moraš napisati kakav format igraš i u kojim djelovima igre osjecas da se gubiš.

mislim da ti nisi baš tolika ribetina nego da te jebe ono što jebe uglavnom svakog tko tek počinje online;
1) BRM
2) koncentracija

zajebano je kad tek počneš pa ti se čini da si savladao neki level, recimo onaj najmanji za 1.50 $ , 3.50 $, a onaj idući ti se čini teži. Ili ne možda toliko teži ali si svjestan da nemaš toliko love.  Pa kreneš smišljati kako nabildati BR da možeš preći na  višu razinu.  pa krenu šaranja po hyperima  kako bi ubrzao stvar,a hyperi su užas, to nije nikakva igra, to je  guranje prije flopa, a prije flopa je protivnik uvijek živ i previše prepuštaš sreći. Zareda ti se da izgubiš desetak flipova za redom i dođeš ovje ukomiran pitati što i kako dalje. Drugo što se može desiti je da zaglaviš na turiniru za 1.50 $ na kojem je blind predugačak i jednostavno popizdiš.  počneš raditi gluposti jer eto to je samo 1.50 $. I nekoliko takvih teniskim riječnikom "neprisiljenih" pogrešaka  pa  sam sebe uvjeriš da si luzer čak i na najmanjim levelima.

Znači, nađi format turnira na kojem ces se osjecati najugodnije (ako nemaju Starsi mozda ima  Titan, 888,netko...) na kojem ces biti maksimalno koncentriran na igru i gdje te  gubitak u nekoliko mečeva za  redom neće baciti u bankrot.  Nakon svakog izgubljenog zapitaj se gdje si pogriješio pa dođi s konkretnim pitanjima. Nekad nećeš pogriješiti ali ćeš izgubiti, zato je tu točka 1) BRM

20