Tema: Rvr play s KK, malo DEEP

solid reg, 23/19 3bet 6.7
f 3bet 65% 4bet 9%
overall fold to cbet 43%, raise cbet 18% (a little less in 3bet pots both numbers)
rvr agresion 22%, and WTSD 24
the second guy is some 17/8 not so good player
weaktight.com/5660933

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Rvr play s KK, malo DEEP

Shipam to za value. I turn bi betao malo više da mi bude manji bet u odnosu na pot na riveru.

00

Re: Rvr play s KK, malo DEEP

i od čega očekuješ call?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Rvr play s KK, malo DEEP

To i mene zanima. Ne igram 6max, jedini kontakt zapravo koji imam s tim su neki handovi koje postaju u jednoj poker grupi, ali we.

Ne znam koliko ću dobro uspjeti definirati nekakav smislen villainov range ovdje, ali mogu probat.
Nije tight pre, nema statsa po pozicijma, ali vjerojatno UTG opena sve parove, moguće neke suited connectore s obzirom da je malo više loose pf, high karte i bar neke suited aseve.
Možda je potpuno kriva pretpostavka jer nema positional statsa, ali vjerojatno je nešto ovako. Ovaj range, ako opena connectore ponekad je oko 15% handova.

S čim od toga calla 3bet nemam pojma, vjerojatno s obzirom da ste više deep ovdje, ima nešto širi range za callanje.
Vjerojatno calla većinu/sve parove, folda većinu suited aseva, folda i dosta high card handova tipa AJ, KQo...
Calla možda i neke connectore, bar dio vremena s obzirom da očekuje često 3way pot ovdje.
Ne vjerujem da slowplaya ovdje AA ili KK.

S čim nastavlja na flopu od toga što calla je pitanje, s obzirom da je mali cbet i da je ip, vjerojatno ima nešto širi range.
Vjerojatno sa svim parovima, svim 9x, kojih ne bi trebao imat puno, svim 7x, TJs, možda floata bar dio vremena s QJs ili KQs s obzirom na mali cbet, ali ne znam s koliko tih calla pf i ako calla, koliko često nastavlja na ovakvu akciju i vjerojatno calla i AQ i AK.

Na turnu bi već izbacio dosta parova, ako dolazi s njima do turna uopće, sve ispod 66 vjerojatno folda sad, ostaju mu TJs, 7x, nekad 9x s kojom je odlučio stationat još bar jedan street, random Q, QQ, TT, JJ i male šanse za neki random float.

Na riveru je i TJs sad completao, jedino što hero realno beata su Qx, koju ne bi trebao imat često, 9x, koju također ne bi trebao imat često, TT i JJ.
Ne znam koliko često calla shove na riveru s nečim od toga.

Možda je analiza potpuno kriva jer ne igram 6max uopće, ali zainteresirao me spot i odlučio sam komentirat.
Volio bi čut malo opširniju analizu od ljudi koji ga igraju.

00

Re: Rvr play s KK, malo DEEP

Samo da te ispravim, nije na UTGu on...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Rvr play s KK, malo DEEP

Sad sam vidio, mislim da ne mijenja ništa bitno to, malo mu je vjerojatno više wide range pf.
Možda čak više odgovara ovom što sam mu ja tu dao.

Što se playa na riveru tiče, mislim da bi u igri shipao uvijek, ali ovako nakon analize bi c/foldao bez reada da je station.
Shipao bi ako je station i slažem se s Robom za turn sizing.

00

Re: Rvr play s KK, malo DEEP

Ne vjerujem da betam river. Nema pretjerano veliki fold to 3bet a i deepish ste pa mu možemo dati malo širi range.

  Na flopu su mu range neki manji pocketi, TT-QQ, sc tipa JT, mozda T9s, 78s, a AK i AQ float isto ima smisla i također je u calling range-u za 3bet.

Na turnu izbacujem iz range-a AK i pockete, sa OESD i dalje calla, TT i JJ se također može odlučiti na još 1 street calla, AQ obv calla(za KQ imamo blokere a i manje su šanse da calla flop), T9 heart calla također.(7x mislim da raisea turn)

Na riveru kad betamo za value možemo očekivati call jedino i eventualno od AQ, a od JJ i TT koji su nam bili također target kod beta na turnu nećemo gotovo nikad dobit call. S druge strane, od onog gdje smo beatani, komplitao je straight sa JT koji svakako ima smisla, AA,QQ,99(77 ću izostavit jer su jednostavno premale šanse za pogodit, pa ih stoga ne uključujem u range)
Znači imamo na riveru AQ(koji nas ne calla uvijek) vs. JT,99, QQ, AA koji nas obv. callaju

00

Re: Rvr play s KK, malo DEEP

Kad bolje razmislim, kad mu shipamo river 95$ u 100$ to izgleda jako pa bi mogao foldati dosta handova (KQ i QJ). Zato bi betao više turn da mi na riveru ostane oko 2/3 pota i onda bi shovao.
As played bi betao oko 35$ i folda na shove.

00

Re: Rvr play s KK, malo DEEP

Betam jače flop i turn i c/f na riveru mi se ne čini loš jer mislim da nas ništa slabije ne plaća osim možda random flop floata sa Qx, a on ovdje može imat 7x, 99 ili možda čak i QQ/AA s obzirom da je drugi lik fish pa će s širim rangeom uči unutra i vjerojatno nekad slowplayati monstere s obzirom da ima poziciju, a opet ne vjerujem da je tolko sposoban nekakav SD value  okrenut u bluff (ako je onda sam svakako rađe za c/c nego bet... jednostavno ne vidim što nas plaća...9x, TT/JJ? Ne vjerujem).

Zadnji popravljao AlphaScorpii (29-03-2013 12:49:34)

00

Re: Rvr play s KK, malo DEEP

Mislite da ako betate jače flop i turn da će prije callati rvr shove i najviše od svega da će to nadomjestiti slabije handove (ili čak iste) koje će foldati jer više betamo pa nam hand više izgleda ko value? Ja bih onda prije foldao mediocre hand na turnu ili ne bih floatao flop jer ne znam da li bih betao toliko s recimo JT... Koje handove onda tako betate za semi bluf?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

11

Re: Rvr play s KK, malo DEEP

Lakše mu je callati manji shove nego pot sized shove. Sigurno betaš tako turnane FD-ove za semiblef. Zbog toga će se i nagovoriti na call s recimo TP-om.

00

Re: Rvr play s KK, malo DEEP

Rear_Admiral napisao:

Mislite da ako betate jače flop i turn...

Flop i turn betam jače da izučem max value iz overparova, 9x i SD-ova, floatanih Qx handova itd... bez obzira na to što ću na riveru.

00

Re: Rvr play s KK, malo DEEP

Meni je onda bolje da betam manje turnane FDove i lakše mi folda rvr, a s manjim betom na turnu lakše plaća value handove. Mislim, lakše plaća rvr shove kad više betamo, ali svejedno sumnjam da uopće plaća s mediocre handom.

Zadnji popravljao Rear_Admiral (29-03-2013 15:15:04)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

14

Re: Rvr play s KK, malo DEEP

koliko skvizas i koliko barelas?

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Rvr play s KK, malo DEEP

Rear_Admiral napisao:

Meni je onda bolje da betam manje turnane FDove i lakše mi folda rvr, a s manjim betom na turnu lakše plaća value handove.

Ovaj dio uopće nisam skužio.

Rear_Admiral napisao:

...sumnjam da uopće plaća s mediocre handom.

Zato mislim da je river c/f najbolji osim ako je sposoban za izvest nekakav bluff sa upitnim SD value-om.

00

Re: Rvr play s KK, malo DEEP

AlphaScorpii napisao:
Rear_Admiral napisao:

Meni je onda bolje da betam turnane FDove manje, da lakše folda rvr (kad imam FD), a ujedno s manjim betom na turnu prije plaća s value handovima koje beatamo.

Ovaj dio uopće nisam skužio.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Rvr play s KK, malo DEEP

SQZ mi je 4%, ne bih rekao da baš puno SQZam, barelam solidno, možda više malo nego prosjek. Imam 2k handova na njemu, ali problem je što nemam notove jer sam dva puta sređivao laptop i uspio sam ništa ne presnimati, tak da on vjerojatno ima svašta na meni, samo ne znam što hmm

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

18

Re: Rvr play s KK, malo DEEP

lako je solidno barelat kad malo skvizas. vjerojatno je ok x/f

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00