Tema: set vs turn raise

http://wt.ag/17nsQgy

26/18 na 88 ruku, 3bet vs utg 7, fold to cbet 33, cbet 67, agr freq 21/14/15

wining reg al ništ posebno (tek sam ga provjeril poslje handa tongue ), voli otvarat trash sjutane handove, do sad nisam vidio xr ili raise cbet
turn sam beto malo baš zato da izgledam slabo i eventualno da napravi grešku s nekim drawom, jer sve made strong handove ce xr imo zbog fd, osim ak ima redraw...

1 kaj bi vi na njegov raise i ako call kaj na Xd river , neznam da bi ovaj bluff shipo diamond - ja isto mogu imat fd
2 kaj da sam jače beto turn  cca 3600 i dobio raise - nekak mi je bolji onda ship, izgleda da sam se zajebo baš s tim small betom

neznam meni jedino imalo smisla 99, poslje dok je okreno hand je sve bilo jasno lol, vjerojatno cooler, ali mi nije jasno od čega očekujem call kad shipam 9xdd? opet mi se ne sviđa call  roll

Zadnji popravljao cgreen (27-04-2013 01:05:49)

00

2

Re: set vs turn raise

call, i call any river osim ako nije neki bolesni sizing tipa overbet shove ili nešto... Xd će betat on uvijek na riveru ako dobije call za protection a po njegovom lineu ne očekujem da ima taj FD... jest da ne repa puno, repa jedino mosntere al callao bi ga jer znaju se izlevelat a set na turniru mi je prejak hand za bacit...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub