876

Re: Opčenita pitanja za HM

jesi proba ovo http://faq.holdemmanager.com/questions/ … +Partition

KOCKA!
00

877

Re: Opčenita pitanja za HM

jesan,i zapelo je negdi a ne znan di...

00

Re: Opčenita pitanja za HM

jel mi može tko reć koju opciju treba uključit kako bi HEM2 prikazivao netto dobitak po satu igre na turnirima?
... opcija Tournament>Winnings/Hour mi totalne nebuloze baca, a ništa slično nisam uspio pronaći... čudno, ćorav sam ili bedast vjerojatno  smile

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Jel ima u HEM-u stat koji pokazuje koliko u prosjeku bb po potu stavim? Dakle nebitno jel sam dobio hand, izgubio hand itd...

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Da li netko zna ako i kako mogu prebacit HEM postavke s jednog kompa na drugi? Znaci ne ruke i statse, nego postavke.

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Kad odeš na backup i restore, prilikom backupa on nudi "files to backup", a jedna od njih je "config". Možda te postavke ostanu u "config"-u save-ane.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (28-02-2013 01:24:39)

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Bok, ja koristim HM2 na pokerstarsu...i imam čudan problem.
Naime, HM2 mi preuzima fokus nad stolovima iako sam maknuo te sve opcije.
Sad čudno je što se to dešava uvijek u istoj situaciji....na showdownu i to samo ako sam izguvio hand ( da mi pokaže kako sam izgubio, što je retardirano ).
Pošto ja igram stacked stolove, onda mi se pop upa taj stol i sjebe mi koncept kada multitableam.
Da li netko ima slična iskustva....

Pozz  club  club

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Pitanje vezano uz PS zoom? Nisam dosad još igrao ovu formu,a imam neku lovicu na PS pa sam sad probao.

Imam HEM2 (pirate), u active session vidim sve ruke, stanje i stolove, ali huda nema na stolovima, osim onog malog glavnog prozorčića gdje piše nešto u stilu waiting for hands.

Ovo su settingsi:   (napravio sam novi folder za handove, stavio samo u njega, maknuo sve druge sobe za auto import.. Treba li biti uključen live traking?
Konfiguracija ne bi trebala bit problem, dual core 2.6 dignut na 3.9ghz, 8gb ram, 1TB hard, gtx450...

http://i50.tinypic.com/x0y2vo.jpg
http://i49.tinypic.com/312cq3q.jpg

Zadnji popravljao MasaKrisT (01-04-2013 14:23:48)

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Koristim hem1, na full tiltu za sng hu mi nece samo upisuje bi i winnings
Hud radi normalno i importa mi turnir al sve bude 0...
Kako to popraviti?

Anđeli su izmislili ovu igru
Evo asa, evo slike, evo kruha bez motike
00

885

Re: Opčenita pitanja za HM

jel vam radi HUD na rushu nakon ovog zadnjeg update kaj je danas bio...
ja sam sad upalio i uopce ne unosi handove a kamoli da imam HUD
i da HEM2 je u pitanju

zapravo mi ni na jednoj igri ne unosi nista,nije samo rush u pitanju

Zadnji popravljao puki86 (08-05-2013 18:47:02)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

886

Re: Opčenita pitanja za HM

HEM 1 radi normalno

KOCKA!
00

887

Re: Opčenita pitanja za HM

Vice napisao:

HEM 1 radi normalno

koju verziju koristiš i dal ti radi i na zoom stolovima?

00

888

Re: Opčenita pitanja za HM

This is a known issue and it has been documented in detail and provided to the developers to resolve.

The assigned internal ticket # on this issue is HM-6837: Full Tilt Poker - Software Update - Changed HH format

If you want to be notified when it is fixed please send an email to support@holdemmanager.com and include "Notify Me When HM-6837 Is Resolved" in the subject line and body of the email.

We are working on a fix for it right now and hope to have a fix released soon but it requires a lot of work from the developers and internal testing before we can be sure all issues are resolved.

Taman sam htio krenut čistit bonus sad

00

889

Re: Opčenita pitanja za HM

imam ovu 11Apr2013 http://forums.holdemmanager.com/release … pdate.html

radi i zoom

KOCKA!
00

890

Re: Opčenita pitanja za HM

hmm ipak ne učitava ruke hmm
al prikazuje HUD sa starim rukama

dok na zoomu učitava ruke al se ne mogu vidit u HEMu, a u HUDu se prikazuju neutral

KOCKA!
00

891

Re: Opčenita pitanja za HM

Vice napisao:

hmm ipak ne učitava ruke hmm
al prikazuje HUD sa starim rukama

dok na zoomu učitava ruke al se ne mogu vidit u HEMu, a u HUDu se prikazuju neutral

instaliro sam i radi mi HUD savršeno na rushu i zoom
jedino na tiltu mi ne pokazuje ruke ( rush i obični stolovi ) u HEM-u, to je valjda ovaj problem za zadnjim updateom...
Puno hvala cool

00

892

Re: Opčenita pitanja za HM

neznam jeste primjetili,zapravo neznam jel to samo meni..
otkad je ovaj update HEM uopce ne unosi sve handove s rusha i to onako momamcki skoro 10% handove mi ne unese...
prvo sam gledo lobby od ftp di pise kolko se handova odigralo u sessionu i HEM i vidim dosta manje handova, onda sam iduci session zapisao cashier i vidim da krivo tracka

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

893

Re: Opčenita pitanja za HM

Meni je stigla obavijest na hem da je zadnji updejt tilta nest zeznuo pa da sad ne importa hendove,izbacili su neku alpha updejt neki dan i popravili cash navodno(turnire još ne),tako da nije samo tebi...

00

894

Re: Opčenita pitanja za HM

puki86 napisao:

neznam jeste primjetili,zapravo neznam jel to samo meni..
otkad je ovaj update HEM uopce ne unosi sve handove s rusha i to onako momamcki skoro 10% handove mi ne unese...
prvo sam gledo lobby od ftp di pise kolko se handova odigralo u sessionu i HEM i vidim dosta manje handova, onda sam iduci session zapisao cashier i vidim da krivo tracka


*** Update 10May2013: Rush Hands Problems ***

We have done some testing and it's looking like there are some problems with Rush hands on Full Tilt's side. There are a decent % of hands missing from the hand history folder and we have also seen some corrupt hands.

http://forums.holdemmanager.com/general … ments.html

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Isti problem ovdje, nadam se da će fixat iako ne zvuči baš obećavajuće.

00

896

Re: Opčenita pitanja za HM

Update 13th May
We are currently doing internal testing on a fix for importing errors with rush hands some people are reporting but its important to note that FTP also have a bug where many rush hands are not importing or being corrupt and they have said they expect a fix for that on Tuesday but you'll need to contact them for more information on that.

While we are continuing to make progress on the tournaments issue its a bit tricky but we expect to have something soon and will update asap.

Once we have finished with the HM2 updates then we will also apply the fixes to HM1 and in fact we have already made some progress on that already.

ugl morat ćemo se svi strpit

KOCKA!
00

Re: Opčenita pitanja za HM

ja isto izaberem pravi timing za prebacit roll na FTP smile

00

898

Re: Opčenita pitanja za HM

Imam problem sa HM2. HUD radi odlicno i pokazuje statistiku OK, ali kada u toku igre pozelim da vidim dodatnu statistiku, tj da otvorim pop-up, momentalno mi ukoci PS klijent.  Znaci kada pozicioniram kursor npr na 3bet. To nekada traje 5-6 sekundi a nekada i mnogo duze, tako da mi napravi haos. Do racunara ne bi trebalo da je, jer je konfiguracija bolja od potrebne. Da li se neko susretao sa ovakvim problemom? Da li je moguce da mu smetnju pravi veliki broj ruku koje imam u njemu (1.5M)??

00

Re: Opčenita pitanja za HM

durrrko napisao:

Imam problem sa HM2. HUD radi odlicno i pokazuje statistiku OK, ali kada u toku igre pozelim da vidim dodatnu statistiku, tj da otvorim pop-up, momentalno mi ukoci PS klijent.  Znaci kada pozicioniram kursor npr na 3bet. To nekada traje 5-6 sekundi a nekada i mnogo duze, tako da mi napravi haos. Do racunara ne bi trebalo da je, jer je konfiguracija bolja od potrebne. Da li se neko susretao sa ovakvim problemom? Da li je moguce da mu smetnju pravi veliki broj ruku koje imam u njemu (1.5M)??

mislim da velicina baze nebi trebala bit tolki problem al nisam siguran...ovo se i meni događa a ja imam 350k hmm

00

900

Re: Opčenita pitanja za HM

Mich_Bjukenon napisao:
durrrko napisao:

Imam problem sa HM2. HUD radi odlicno i pokazuje statistiku OK, ali kada u toku igre pozelim da vidim dodatnu statistiku, tj da otvorim pop-up, momentalno mi ukoci PS klijent.  Znaci kada pozicioniram kursor npr na 3bet. To nekada traje 5-6 sekundi a nekada i mnogo duze, tako da mi napravi haos. Do racunara ne bi trebalo da je, jer je konfiguracija bolja od potrebne. Da li se neko susretao sa ovakvim problemom? Da li je moguce da mu smetnju pravi veliki broj ruku koje imam u njemu (1.5M)??

mislim da velicina baze nebi trebala bit tolki problem al nisam siguran...ovo se i meni događa a ja imam 350k hmm

same here,pocelo mi lagano ic na k big_smile,i to mi se pocelo desavat zadnja 2-3 dana,ja isto imam oko 400k ruku tako da ne bi trebalo bit do toga...

Zadnji popravljao Belger1 (23-05-2013 00:27:57)

00