Tema: Party account put on hold!

Kao što sam naslov govori, Party mi je blokirao account negdje oko 30.og travnja (tada sam se prvi put nakon 22.og htio logirati, tako da je moguće da su mi ga blokirali i prije). Na pokušaj log-ina dobio sam poruku :
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
We have encountered an issue with your account. Please contact us immediately on the details below:
ts@pay-pro.com (for emails)
Toll-free*: 00 800 72789107
Toll-free Canada: 1 877 447 2185
Toll-free Australia: 0011 800 72789107
Toll-free Russia: 810 800 72789107
Toll-free Finland:990 800 72789107
Toll-free Brazil:0021 800 72789107
International phone:+ 350 200 41003
* Argentina, Austria, Belgium, Czech Republic, Denmark, France, Germany, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Luxembourg, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Slovenia, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, United Kingdom

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pošto su nedavno zabranili registriranje novi accounta iz Hrvatske, vjerojatno su tako ukinuli i kontakt broj za našu zemlju..
Poslao sam mail, vrlo brzo sam dobio odgovor :

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dear Ivan,

Thank you for contacting us.

Your account is placed on security hold and is under routune investigation. Please allow us 24-48 hours to look into the matter and get back to you with a solution.

If you have any questions please click on the link below for details to contact us:

https://cashier.partyaccount.com/faq/faqHome.action?page=faq_contactus_rmc&ul=en

We are available 24 hours a day, 7 days a week to assist you.

Sincerely,

Madhumita M

Credit Team

Pay-Pro.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Točno 7 dana sam čekao na odgovor, pri tome sam im nakon 4 dana poslao poruku, da je postalo pomalo smiješno i neprofesionalan način njihovog odnosa prema igračima i da čekam 4 dana. Nisam dobio odgovor.
Zvao sam ih prvi put jučer(našao sam neki random univerzalni broj i uspio ih dobiti), obećali su mi poslati mail u roku od 12 sati.
Nakon toga zovem ih maloprije i ne dozvoljavam im da mi obećaju nove mailove nego želim znati razlog "rutinske kontrole accounta"
I žena mi kaže kako sumnjaju da samo 18.4.2013 prebacivao novac za stolom s igračem "Lehcim7" ..
Ja upišem username i nakon razgovora potražim po HM-u malo i nađem ovo (iako mi se username odmah učinio poznatim, iako sam najveći noob u pamćenje usernameova)

http://img69.imageshack.us/img69/3980/vslehcim.jpg

Uploaded with ImageShack.us

big_smile  big_smile  big_smile

Znači optužen sam za illegalan transfer novaca za HU stolom sa igrečem s kojim sam odigrao 1740handsa u  426minuta za JEDNIM stolom!
I njima treba 20 dana da uspostave jeli to legit ili ne..

btw. evo i njegov PTR

http://www.pokertableratings.com/party- … ch/Lehcim7

Uopće ne znam što mi je činiti sada, velik dio rolla mi je na Partyu, ne osjećam se nimalo ugodno, oni ne odgovaraju niti na jedan mail koji pošaljem.. Zabrinut sam jer nakon što mi je propala nemala svota novaca na Purple Longeu prošle godine više ne vjerujem u bilo što.. Imam neki osjećaj da te poker kuće s nama mogu postupati kako žele i ne biraju sredstva da nam uskrate uvijete i sve podrede fihevima (čitaj : sebi) .. Povećavaju rake kada im do toga dođe, ukidaju rakeback preko noći (FTP), otkazuju promocije, ukidaju stolove (short stars, 250deep HU stars), limitiraju lobby (na partyu samo igrači sa istim winrateom mogu igrači jedni protiv drugih u određenom periodu).. Ne vidim budućnost svega ovoga i to je jedan od glavnih razloga zbog čega sam aktivirao studentski status i nastavit ću sa faksom početkom sljedeće školske godine .. Razočaran sam principom i eto.. Ovo sve sam ovdje stavio zato jer želim čuti i vaš komentar, ne samo na ovo što se meni dogodilo nego na cjelokupnu situaciju u poker svijetu, monopol koji drže FTP i PS, o budućnosti nas koji smo na neki način podredili život njihovim pravilima.

30

Re: Party account put on hold!

zovi ih na telefon, i meni je bio blokiran acc jedno 2 tjedna, ne odgovaraju bas na mailove

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Party account put on hold!

Puki čitaš svaki deseti red? Zvao ih je.  tongue
Ja se ne mogu logat na njihov site ali mogu igrat na softweru, pizdarije.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Party account put on hold!

mislio sam na to da zove ponovno, da ne ceka odg mailom

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Party account put on hold!

To kaj rade s rejkom i limitiranjem su čiste pizdarije. Stars najviše "poštuje" igrače, zato i drže monopol.

20

Re: Party account put on hold!

a sto se tice sigurnosti, nakon sto sam popusio 800$ na 888 pokeru vise ne stavljam nigdje vise od 200$ a na starsima drzim ostatak rola. mislim da veliki rol nije za manje sajtove i da nikad nisi 100% siguran. kad se nesto dogodi, mozes samo cekat mailove i molit se da sve bude uredu.

30

7

Re: Party account put on hold!

whitewalk3r napisao:

a sto se tice sigurnosti, nakon sto sam popusio 800$ na 888 pokeru vise ne stavljam nigdje vise od 200$ a na starsima drzim ostatak rola. mislim da veliki rol nije za manje sajtove i da nikad nisi 100% siguran. kad se nesto dogodi, mozes samo cekat mailove i molit se da sve bude uredu.

party bas i nije manji site

@hendrixjimmi vjerujem da ce se sve rjesit, slicno sam i ja imo problema na starsima (vjerojatno je ovaj frajer par puta superlight zashipo), samo kaj su mi tamo brzo sve rjesili (u par mejlova), a ovaj party je retardiran

00

8

Re: Party account put on hold!

whitewalk3r napisao:

a sto se tice sigurnosti, nakon sto sam popusio 800$ na 888 pokeru vise ne stavljam nigdje vise od 200$ a na starsima drzim ostatak rola. mislim da veliki rol nije za manje sajtove i da nikad nisi 100% siguran. kad se nesto dogodi, mozes samo cekat mailove i molit se da sve bude uredu.

Za Party se zna da uvijek odugovlače i zavlače ljude, ali za 888 nisam baš čuo da prave probleme. Zanima me što je bio problem s 888 pokerom ?

I love this game
00

Re: Party account put on hold!

Neznam meni su uvijek brzo odg na mail pogotovo za vise VIP statuse kao tvoj. Stars i FTP vise manje daju sigurnost ostalo je sve krac danas.

00

Re: Party account put on hold!

Culjak izgubio vjeru u poker? big_smile

www.youtube.com/watch?v=K_Doyh6q76M


salu na stranu, nadam se da ce se rijesit situacija...preostaje ti lov na dezurnog party agenta na 2+2 neutral

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: Party account put on hold!

Dobro je završilo...

Dear Ivan,

We sincerely apologize for the delay in reviewing your account.

We are glad to inform you that your account has been activated and you can log in and start playing right away.

We wish you good luck playing at our site.

If you have any questions please click on the link below for details to contact us:

https://cashier.partyaccount.com/faq/faqHome.action?page=faq_contactus_rmc&ul=en

We are available 24 hours a day, 7 days a week to assist you.

Sincerely,

Ravi Kishore M

Credit Team

Pay-Pro.


Bez obzira, zatvoriti account nekome na gotovo mjesec dana bez ikakvog odgovora je u najmanju ruku neprovesionalno..
Al dobro je završilo.

80

12

Re: Party account put on hold!

jel onda nastavljaš s faxom? smile

KOCKA!
90

Re: Party account put on hold!

a neam pojma !  big_smile

00

Re: Party account put on hold!

Ako ti se studira odi, zbog sigurnosti, tko zna šta će biti s pokerom. Ako brzo mozes puno zaraditi, onda rađe deri po pokeru, da se osiguraš ako krene loše.
Po meni faks ni ne treba, ako misliš otvorit svoju firmu, ali je problem ako nemaš takve ambicije.

Ovo je ispalo ko da dajem dubokoumne savjete pa evo jedna slikica.

http://i.imgur.com/0FQPwjh.jpg

Mu-mu mu mu mu mu mu!
70