Tema: donk na KK svaki put na turniru

middle pozicija,blindovi 40/80 4500 čipova..
rejzam 200 button me  rirejza 880...gledam gledam i zguram all in...
Frajer drži AA   sad
u zadnjih par dana sam 4-5 puta izletio na Kraljeve..
Jel to ikako moguče bacit pree flop????
dali možda samo platit pa na flopu eventualno bacit....
može neko pomoč s nekim komentarom ...Hvala

00

2

Re: donk na KK svaki put na turniru

u 99% slučajeva kad ispadneš s kraljevima, nisi mogao ništa napraviti. nemoj se oko toga zabrinjavat  wink

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: donk na KK svaki put na turniru

stu napisao:

u 99% slučajeva kad ispadneš s kraljevima, nisi mogao ništa napraviti. nemoj se oko toga zabrinjavat  wink

yep,moozda bi ih foldao nekom nitu 250-300bb deep.

00

Re: donk na KK svaki put na turniru

ma znam...Probija me o kaj jebeno odigram manje više bez greške i onda zdonkam sve u jednoj ruci..
Znalo se to dešavat da uđem u top 100 od 10K ljudi i uvjek kraljevima naletim na aševe..SICKKKKK!!!
Vjerojatno je call najbolji  jer nevidim drugu opciju kak da to odigram da ne zdonkam sav stake..
Jer uvjek neko drži rakete u ruci smile

Zadnji popravljao zombi123 (20-05-2013 12:01:51)

00

Re: donk na KK svaki put na turniru

Zguraj se mrtvo hladno i da naletiš na rakete uvijek možeš natkupit:)

00

6

Re: donk na KK svaki put na turniru

ima izuzetaka kad ste oboje ultra ultra deep, pa ne želiš riskirati cijeli stack, čak ni sa AA. ovo je dobar primjer za to:

ali osim u takvim situacijama, ne možeš se previše kriviti..

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
10

Re: donk na KK svaki put na turniru

stu napisao:

ima izuzetaka kad ste oboje ultra ultra deep, pa ne želiš riskirati cijeli stack, čak ni sa AA. ovo je dobar primjer za to:

ali osim u takvim situacijama, ne možeš se previše kriviti..

Ne bi reko da je ovo dobar primjer, malo je izgubio samo zato sto ovaj s AA nije dobro odigrao...

00

8

Re: donk na KK svaki put na turniru

chingling napisao:

Ne bi reko da je ovo dobar primjer, malo je izgubio samo zato sto ovaj s AA nije dobro odigrao...

lamb nije 4-betao pf, i check-callao je svaki street. da je darcourt odigrao agresivnije, lamb bi imao malo težu zadaću, ali je poanta da nije ludovao s KK, nego je nastojao zadržati pot malim.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: donk na KK svaki put na turniru

naravno da je dobar primjer,bili su jako deep a lamp je pokazao jos jednom da je odigrao maestralno te godine na wsop-u,vjerujem da bi velika vecina pro-ova 4betali pf i poginuli na kraju krajeva,neznam sta je ovaj puno bolje sa AA mogao odigrat,lamb je c/c 2 streeta,i po meni je dobar check back kad dode takav river.

10

Re: donk na KK svaki put na turniru

zombi123 napisao:

middle pozicija,blindovi 40/80 4500 čipova..
rejzam 200 button me  rirejza 880...gledam gledam i zguram all in...
Frajer drži AA   sad
u zadnjih par dana sam 4-5 puta izletio na Kraljeve..
Jel to ikako moguče bacit pree flop????
dali možda samo platit pa na flopu eventualno bacit....
može neko pomoč s nekim komentarom ...Hvala


pa jel bi ih bacio na flop koji je izašao? ne bi gotovo sigurno.
ispalo je super, uvukao si ga unutra prije flopa, ali nisi imao onaj minimum srece da te  ne poklopi baš AA  kad ti imaš KK. Kažu da je to 4,32%.   
Ja ih ne bih bacio sa cca 55bb, ili ću se odvojiti ili ću ispasti. Najbolje da se guzim jos 3-4 sata na turniru, ispadnem 1836., osvojim 27 dolara pa se pitam što bi bilo da nisam bacio KK. Ne.

40

Re: donk na KK svaki put na turniru

istina teško da bi to bacio na flopu... da dođe aas na flopu vjerojatno bi se bacio na 3b ili 4b

00

12

Re: donk na KK svaki put na turniru

runnaj bolje, to je jedino rješenje

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00