Tema: Pokerstars promocija za 65 milijarditi hand

http://www.pokerpro.com.hr/uploads/images/pokerstarsmala.png
Prije kraja sedmog mjeseca, na Pokerstarsu će biti podijeljen 65 milijarditi hand ...

club  heart  diamond  spade
00

Re: Pokerstars promocija za 65 milijarditi hand

nevjerojatno, lik dva puta za redom dobije mileston ruku u razmaku od 30 min i osvoji jedno 3,4k neki Wadsulator iz kanade. a ja popalio 20 stolova inace igram 2 max 4 (i gorim na svima) u nadi da ce se meni zaletiti mileston ruka i banana. napravio sam screenshoot ali ga nemam volje nigdje kaciti, budem sutra... nevjerojatno... nije mi jasno 200k igraca i 30k stolova a njemu dva puta uleti, za nepovjerovat.

Zadnji popravljao Chidambar (19-07-2011 01:06:49)

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Pokerstars promocija za 65 milijarditi hand

naprosto nevjeroVatno.

00

Re: Pokerstars promocija za 65 milijarditi hand

MasaKrisT napisao:

naprosto nevjeroVatno.

ispravio, ma na brzinu sam pisao, al stvarno je nevjerojatno...  big_smile

Zadnji popravljao Chidambar (19-07-2011 01:10:55)

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Pokerstars promocija za 65 milijarditi hand

Ja sam i prosli put igral 3 dana gotovo bez prestanka,jel i pil za kompom smile Naravno da nula bodova...
Sad mi se vise neda tak,tu i tam sjednem za komp,cekam da se cifra spusti na oko 200000 do milestone handa i onda pootvaram 15 stolova s min ulogom i kad prode,sve pozatvaram.
Ma ionak nis od toga,nemam ja srece s loto i bingo igrama smile

00

Re: Pokerstars promocija za 65 milijarditi hand

Chidambar napisao:

a ja popalio 20 stolova inace igram 2 max 4 (i gorim na svima) u nadi da ce se meni zaletiti mileston ruka i banana.

zato je ps genijalan s promicijama, natjera igrače koji malo igraju ko ti da igra puno stolova i još zaradi više na tome a ispande kak puno daju u promociji a ubiti nedaju nista

00

Re: Pokerstars promocija za 65 milijarditi hand

znate sto je jos nevjerovatnije, prije par minuta i meni uleti milestone ruka, osvojio sam 216$, splitali smo dobitnu ruku ja i neki rus, nije puno ali covjeka veseli. poslije stavim screenshoot, a sad ode popaliti svih mogucih 24 stola i nadati se da mi upadne jos jednom, ako moze onom liku dva puta pa moze i meni big_smile

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
10

Re: Pokerstars promocija za 65 milijarditi hand

Ja dobio upravo...

00

Re: Pokerstars promocija za 65 milijarditi hand

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/80000/500/80691/thumb/p16529out919lu154tr23150g132c1.gif

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/80000/500/80691/thumb/p16529p7g41t0b15hf1nieoss1tbv5.gif

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/80000/500/80691/thumb/p16529pcv610hoks02v56uj1o69.gif

Dobio sam 1145$.

20

10

Re: Pokerstars promocija za 65 milijarditi hand

pa koliko ti to velike stolove imas???  yikes
i kako rasporedis ta 24 stola...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

11

Re: Pokerstars promocija za 65 milijarditi hand

24" monitor (ako ne i veći sada) i stacked na sredini stola. Izvlači ih dolje desno sa ninjom smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

12

Re: Pokerstars promocija za 65 milijarditi hand

Adži napisao:

24" monitor (ako ne i veći sada) i stacked na sredini stola. Izvlači ih dolje desno sa ninjom smile

this! nije mi bilo jasno kako moze tileat te stolove... reko jel on u kinu igra poker... big_smile
btw. roba gratz na milestone handu... smile

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Pokerstars promocija za 65 milijarditi hand

roba59 napisao:

Ja dobio upravo...

congratz roba...

evo i moj screenshot, malo sam zakasnio pa nisam stigao uhvatitit ruku ali se vidi dobitak.
ovo ce biti fini boost jer igram 2nl i 5nl. dobitak ima i veze koliko rake napravis za tim stolom za kojim igras, a posto sam za stol dosao 10min. ranije zadovoljan sam dobivenom cifrom. a sad mislim da cu poceti igrati 25nl jer mi br to dozvoljava.

http://oi53.tinypic.com/sm6r0p.jpg

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Pokerstars promocija za 65 milijarditi hand

Dobitak nema veze s tim koliko rakea napravis za stolom, nego u tom handu i zadnjih 10ak handova

00

Re: Pokerstars promocija za 65 milijarditi hand

Mislim da je zadnjih 50 handova!

00

Re: Pokerstars promocija za 65 milijarditi hand

Čestitke osvajačima nagrada!

Samo da pojasnimo da, ukoliko Vam se podijele karte u Milestone ruci, vaše nagrade računaju se na sljedeći način:

Samo za to što sudjelujete, osvojit ćete 50 $ za svaki VPP bod koji ste zaradili u prethodnih odigranih 50 ruku za tim stolom. Usto, osvojit ćete osnovnu nagradu u iznosu od 50 $. Pritom se primjenjuje sljedeća formula:

(VPP x 50 $) + 50 $

Molimo vas da pritom imate na umu da se tih 50 ruku koje se računaju za nagradu moraju podijeliti za tim istim stolom, i to 60 minuta prije nego što se podijeli Milestone ruka. Bilo koja ruka koja se podijeli prije tog razdoblja od 60 minuta neće se uzeti u obzir za izračun nagrade. Sve nagrade su u USD, i uplaćuju se igračima po završetku Milestone ruke.

03

Re: Pokerstars promocija za 65 milijarditi hand

Jel zna ko na koji dan negdje pada početak promocije 100M handa?

00