Tema: Problem kod uplate na Starse

Pozdrav, bit ću kratak:

nedavno otvorio student lepezu te ujedno dobio i deviznu karticu u Zabi, aktivirao pred nekoliko dana. Riječ je o Visa Electron kartici - http://www.zaba.hr/home/wps/wcm/connect/zaba_hr/zabapublic/kartice/debitne+kartice/visa+electron+international/

Stavio sam neka sredstva na nju, ali mi trasnakcija na starse nije uspjela (pokušao dva puta). Dođe sljedeća poruka :

Your card transaction has been declined.
If you are using a Prepaid or Gift Card, please make sure your card has passed the activation period before making another deposit.
If your card information was entered correctly and you have sufficient funds, your transaction was probably declined due to Internet gaming restrictions set by your card issuer.

Probao sam uplatiti novce na Neteller, no ni tamo nije bilo uspjeha? Problem je u kartici ili?

Here's to a long life and a merry one
A quick death and an easy one
A pretty girl and an honest one
A cold beer and another one!
00

Re: Problem kod uplate na Starse

Pozz,
Problem je u kartici nazalost sa zabinom visa electron mozes ic sam kupit krumpir na plac... preporuka otvori u pbzu devizni i neces imat problema...
Sretno....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
10

Re: Problem kod uplate na Starse

Jep, baš sam dobio mail od starsa da Zaba neda -.-

Isto tako, preporučili su mi - https://www.paysafecard.com/hr-hr/ . Čini mi se ok. Si imao možda iskustva s tim?

Hvala ti na odgovoru  smile

Here's to a long life and a merry one
A quick death and an easy one
A pretty girl and an honest one
A cold beer and another one!
00

4

Re: Problem kod uplate na Starse

imaš proviziju kod pretvaranja iz kn u $, ali i to je samo način deposita, opet će ti trebati nešto za withdraw.

10

Re: Problem kod uplate na Starse

zviko napisao:

imaš proviziju kod pretvaranja iz kn u $, ali i to je samo način deposita, opet će ti trebati nešto za withdraw.

Hm, gledam na to da bi kroz transakcije mogao obavit withdraw. Planiram zaista rijetko raditi withdraw. Bitno da uopće bude viška za withdraw  smile

Sada mi je samo bitno da napravim taj 1st deposit, da pokupim bonuse itd. Vjerojatno ću preko paysafea, a kasnije ćemo vidjet.

Hvala na odgovoru smile

Here's to a long life and a merry one
A quick death and an easy one
A pretty girl and an honest one
A cold beer and another one!
00

Re: Problem kod uplate na Starse

Gademz! napisao:
zviko napisao:

imaš proviziju kod pretvaranja iz kn u $, ali i to je samo način deposita, opet će ti trebati nešto za withdraw.

Hm, gledam na to da bi kroz transakcije mogao obavit withdraw. Planiram zaista rijetko raditi withdraw. Bitno da uopće bude viška za withdraw  smile

Sada mi je samo bitno da napravim taj 1st deposit, da pokupim bonuse itd. Vjerojatno ću preko paysafea, a kasnije ćemo vidjet.

Hvala na odgovoru smile

Paysafe je ok ukoliko onda ne mislis radit cesto withdraw i bildat roll smile
GL

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
10