Re: VAŽNO: žicaroši

Vuco napisao:

čiko zamorano

+1

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

77

Re: VAŽNO: žicaroši

Jao, lik je pošteno zaslužio ban. Nema vremena igrati freerollove, a za žicanje ima vremena.

Malo sam zeznuo, umjesto bana sam ga izbrisao pa su sad izbrisani i njegovi postovi. sad

00

78

Re: VAŽNO: žicaroši

roba59 napisao:

Malo sam zeznuo, umjesto bana sam ga izbrisao pa su sad izbrisani i njegovi postovi. sad

da, šteta za postove  sad  ...bilo je tu dobrih strateskih clanaka o pokeru...

00

79

Re: VAŽNO: žicaroši

roba59 napisao:

Malo sam zeznuo, umjesto bana sam ga izbrisao pa su sad izbrisani i njegovi postovi. sad

Moraš paziti šta radiš roba, to nije nikako u redu od tebe.  sad

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: VAŽNO: žicaroši

mislin da to ogranicenje brojeva postova za pm nije bitno, tj ne bi stavia neke odredjene uvjete.

ja bi uveo neke druge stvari prilikom registracije

nesto od sljedeceg

- da se u obrazac za registraciju stavi rubrika di triba napisat u par recenica zasto zeli bit clan foruma
- da li ima preporuku od nekog starijeg clana foruma (ukoliko ima preporuku, onda se tog clana kontaktira, te ukoliko je potvrdjeno, novi clan moze odma dobit pm)
- nesto trece?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

81

Re: VAŽNO: žicaroši

in before: _dfable

00

82

Re: VAŽNO: žicaroši

4ladX napisao:

in before: _dfable

cool

00

83

Re: VAŽNO: žicaroši

zamorano11 napisao:

mislin da to ogranicenje brojeva postova za pm nije bitno, tj ne bi stavia neke odredjene uvjete.

ja bi uveo neke druge stvari prilikom registracije

nesto od sljedeceg

- da se u obrazac za registraciju stavi rubrika di triba napisat u par recenica zasto zeli bit clan foruma
- da li ima preporuku od nekog starijeg clana foruma (ukoliko ima preporuku, onda se tog clana kontaktira, te ukoliko je potvrdjeno, novi clan moze odma dobit pm)
- nesto trece?

Ovo prvo nema smisla, jer nitko nece stavit da zeli bit clan zato da moze zicat pare.
A ovo drugo bi bilo ok jer nebi bilo onakvih muljatora, ali opet s druge strane ako netko tko stvarno hoce koristit forum za ono cemu je on i namjenjen a nezna nikog se ne moze registrirat...

Kao sto je netko vec predlozio mozda nebi bilo lose da se stavi neko vremensko razdoblje koje mora proc od registracije da bi se moglo slati PM, ako je to moguce...

10

Re: VAŽNO: žicaroši

Mislim da oko svega vodimo preveliku spiku a sve to nizasto.

Na forumima poput naseg ce uvijek biti zicanja i zicarosa. Kad naletite na takvog, jednostavno ga prijavite i popit ce ban. Case closed.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

85

Re: VAŽNO: žicaroši

boboman napisao:

Mislim da oko svega vodimo preveliku spiku a sve to nizasto.

Na forumima poput naseg ce uvijek biti zicanja i zicarosa. Kad naletite na takvog, jednostavno ga prijavite i popit ce ban. Case closed.

+1

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: VAŽNO: žicaroši

ili jos jednostavnije, ignorirate i gg.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

87

Re: VAŽNO: žicaroši

Fisherman napisao:

da li bi mogao da mi pošalješ 1$ na FishermanB&H na pokerstars par dana samo dok mi kartica visa virtuon u raifaines banci  ne bude gotova ..shipno bi ti ja na račun odma ali sam iz bosne i velika je provizija...

Ajd majke ti samo dollar ubi se od dosade a nemam načina da igram...

Vraćam majke mi čim depositam ili danas odma ako se dignem..ne bi za dollar obraz gubio..ajd majke ti..

lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol

00

88

Re: VAŽNO: žicaroši

Fisherman napisao:

da li bi mogao da mi pošalješ 1$ na FishermanB&H na pokerstars par dana samo dok mi kartica visa virtuon u raifaines banci  ne bude gotova ..shipno bi ti ja na račun odma ali sam iz bosne i velika je provizija...

Ajd majke ti samo dollar ubi se od dosade a nemam načina da igram...

roll

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: VAŽNO: žicaroši

Ako je to najveći problem ovog foruma...onda ..ko.dajte ban...javno kažem niveiforman i mirroru sam dužan po dolar i to ću i vratiti...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: VAŽNO: žicaroši

Što se mene tiče.ovaj sajt mi jako pomaže ..pročitam dosta dobrih stvari..vidim kako odigrati neke ruke...

Ali ako će me se smatrati nekim lopovom ovdje... BAN

Zadnji popravljao Fisherman (01-03-2011 13:50:30)

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: VAŽNO: žicaroši

Imaš tolko free bankrolova na ovoj stranici  za poker770, na jednoj rešiš kviz i dobiješ 50, onda šalješ fotografiju sa dokumentom na pokerpro.com.hr ( znam da je bilo, nisam siguran ako je još ) i dobiješ na partypoker .... A ti ovdje pitaš ljude za 1$ i lažeš za proviziju i slično. Ako si več sve to izkoristio onda se moraš zamisliti nad svojoj  igru  i sam sebi kazat dali je poker za mene  ?

my 2 cents.

00

Re: VAŽNO: žicaroši

ne razumijem....proviziju..iz bosne šaljem i velika je provizija ..western union...na 10$ 19$ provizije..a nemogućian  nikog iz bosne..al ajd nema veze bit će mi kartica ubrzo gotova.. što se tiče to za te free bankroll to sam davno koristio..prije 2-3 god kada pojma imao nisam....

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: VAŽNO: žicaroši

više me brinu ovi što nasjednu...

10

94

Re: VAŽNO: žicaroši

tako je kicoši van..ja nisam znao mislio sam da je to normalno da si možete jednom drugom posuditi sory na ne znanju i mislio sam da vam je to praksa..slažem seeeeeee..ali kad osvojim jači turnir ja vas častim ili veću nagradu..ipak treba jedan drugom pomagati,ali se ne smijemo iskorištavati  i zato sretno... cool  tongue

Zadnji popravljao vuk55 (31-12-2013 11:19:53)

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
04