Tema: misija za 2014

cilj za 2014g mi je :1) uplatiti 55$ banka na bwin (4.1.2014g)
                                2)odigrati 3 Sit&go turnira na dan uplate
                                3) igrati svaki dan 3Sit&Go turnira Plus jedan(  a to znač ako 2 puta uđem među prva 3 igrača.igram i 4 turnir
                                4) povećavati bank pa počet i zarađivati i ako krene zadavati si ciljeve tjedne i mjesečne odigrati i koji turnir i za                                                    cash igru
                                5) odredio sam 3 turnira po danu za početak tako da odmah ne izgubim  bank ako krene povečava po danu igrati 5.10 itd.ako se dignem dovoljno
                               6)Bay-in 2$ trebao je biti tri ali su ga ukinuli postepeno  povećavati Bay-in 5,10,zavisi od igre
                               7) na ostalim stranicama pokerstars fulltitl,winmaxwin uplatiti neki bank i odrediti kaj ću igrati na nekome samo turnire  ili cash i na kraju nakon nekoliko mjeseci vidjeti koja mi poker soba najviše paše ostati na toj stranici

                               8)Da ostanem na prvom Banku koji uplatim da ne moram ponovno plaćati da mi se stalno diže i da na kraju 6-8 mjeseci  počinjem zarađivati oko 50$ po danu i naravno osvajati turnire
cool  dli je misija moguća pojma nemam znam da bi trebao uplatiti 100xbay-in a trenutno za to nemam jedino da par mijeseci ostavljam s strane dok ne skupim pa da onda uplatim lova to je koma...nadam se da ću početi zarađivati ja ću vas  obavijesti.

Dali je misija moguća? pitam vas  imate li kakve savjete.Zanima me koja je igra najbolja za ostvariti ciljeve turniri ili cash za sad cash ne mislim igrati jer za micro nemam živaca i andrealin me ne tepe za takvu igru a za veću igru trebam veći bank
I to je to za sad 2014g smile  tongue  cool  club  heart  diamond  spade  palecgor
vuk55

Zadnji popravljao vuk55 (30-12-2013 22:39:25)

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
22

Re: misija za 2014

sretno s projektom smile
odakle si? zanima me bas jer je malo cudno al zanimljivo citati tvoje postove smile)

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

3

Re: misija za 2014

podatke dati  svoje i pokazati ču se kada napravim značajne rezultate i kad bude osvojio koji turnir ili bio na finalnom stolom ili kada bude veća i značajna nagrada ako ikad osvojim turnir častim vas na pokerpro..jedva čekam da mi misija krene cool

Zadnji popravljao vuk55 (31-12-2013 08:08:18)

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
01

Re: misija za 2014

deco99 napisao:

odakle si? zanima me bas jer je malo cudno al zanimljivo citati tvoje postove smile)

Iz LEGO LANDA.
Nema sta drugo biti.

40

Re: misija za 2014

Jest divno vidjet ove pocetke kad su ljudi zagrizeni i obozavaju poker i mogu igrat po citave dane i mogu pricat o pokeru po citave dane i imaju super planove kako ce zaradivat lovu i kako ce ici po live turnirima i uzivat i kako ce sve biti super.

70% njih odustanu kroz par mjeseci kad popuse nesto love i kad nemaju vise kako stavljat pare na sajtove i igrat,njih 27% nekako uspiju rokat kroz citavu godinu i pocnu nesto zaradivat i imaju talenta i jos uvijek imaju zar i mogu igrat puno.Onda dode 2 i 3 godina gdje jos uvijek zaraduju i mogu nekako prezivljavat igrajuci poker ali sve je to teski grind i gube volju i zar i sve manje i manje igraju al jebiga znaju da su ok igraci i da mogu zaradivat i da je to jedino sto mogu radit jer ko ce se budit svako jutro rano i ici na neki usrani posao.

Poslije toga,4,5 godina i kasnije sve je to teska muka,teski grind svaki dan,gubljenje zivaca i volje za bilo cim u zivotu al jebiga znas da ces sad igrat poker citav zivot i gotovo.U glavi si govoris da je svejedno ok,vidis kako se mater budi u 5 ujutro i ide radit dok je vani prehladno a ti si bar u sobi i ices spavat.

Naravno sutra se probudis i vec ti je muka sto moras grindat 4 sata taj dan pa odgadas,pogledas neki film,onda odigras sat i po,popusis 500 dollara pa ti se smuci,pa kazes aj ima jos 10 sati do kraja dana,uvalit ces jos 2 i po sata pokera tu negdje i dobro je.Pogledas neku seriju ovo ono,odgadas stalno,onda nekako krenes session sav nabrijan i kazes da ces odigrat to sad kako god da ide,onda odma u prvih 15 minuta popusis 7 buyinova i poludis i gasis session i govoris si kako je bolesno i kako niko nema toliko srece kao ti i to je to.Odigro si 2 sata taj dan iako si imao u planu 4-5 i tako svaki dan.

Dodu naravno i oni periodi kad ide dobro,tad si donekle sretan iako ni blizu koliko si tuzan i u kurcu kad ide lose.
Zaradujes neku ok lovu,imas vise para nego tvoji prijatelji ali nije to neka ogromna lova.
Onda posudis par ljudi nesto para,oni ti nikad ne vrate,onda neki site mozda bankrotira i ne moze ti isplatit pare.Sve to ulazi u taj stres i muku isusovu.

Ostaje onih 3% koji ili imaju super run i dignu neku finu lovu i mogu uzivat neko vrijeme ili su super igraci i zaraduju lijepo i idu po live turnirima i imaju novi stan i super auto i cvatu do kraja zivota.

To ti je moj vuce poker.

150

Re: misija za 2014

Pretpostavljam da si ti u ovih 27% kad si to tako lijepo opisao smile

00

Re: misija za 2014

croman19 napisao:

Jest divno vidjet ove pocetke kad su ljudi zagrizeni i obozavaju poker i mogu igrat po citave dane i mogu pricat o pokeru po citave dane i imaju super planove kako ce zaradivat lovu i kako ce ici po live turnirima i uzivat i kako ce sve biti super.

70% njih odustanu kroz par mjeseci kad popuse nesto love i kad nemaju vise kako stavljat pare na sajtove i igrat,njih 27% nekako uspiju rokat kroz citavu godinu i pocnu nesto zaradivat i imaju talenta i jos uvijek imaju zar i mogu igrat puno.Onda dode 2 i 3 godina gdje jos uvijek zaraduju i mogu nekako prezivljavat igrajuci poker ali sve je to teski grind i gube volju i zar i sve manje i manje igraju al jebiga znaju da su ok igraci i da mogu zaradivat i da je to jedino sto mogu radit jer ko ce se budit svako jutro rano i ici na neki usrani posao.

Poslije toga,4,5 godina i kasnije sve je to teska muka,teski grind svaki dan,gubljenje zivaca i volje za bilo cim u zivotu al jebiga znas da ces sad igrat poker citav zivot i gotovo.U glavi si govoris da je svejedno ok,vidis kako se mater budi u 5 ujutro i ide radit dok je vani prehladno a ti si bar u sobi i ices spavat.

Naravno sutra se probudis i vec ti je muka sto moras grindat 4 sata taj dan pa odgadas,pogledas neki film,onda odigras sat i po,popusis 500 dollara pa ti se smuci,pa kazes aj ima jos 10 sati do kraja dana,uvalit ces jos 2 i po sata pokera tu negdje i dobro je.Pogledas neku seriju ovo ono,odgadas stalno,onda nekako krenes session sav nabrijan i kazes da ces odigrat to sad kako god da ide,onda odma u prvih 15 minuta popusis 7 buyinova i poludis i gasis session i govoris si kako je bolesno i kako niko nema toliko srece kao ti i to je to.Odigro si 2 sata taj dan iako si imao u planu 4-5 i tako svaki dan.

Dodu naravno i oni periodi kad ide dobro,tad si donekle sretan iako ni blizu koliko si tuzan i u kurcu kad ide lose.
Zaradujes neku ok lovu,imas vise para nego tvoji prijatelji ali nije to neka ogromna lova.
Onda posudis par ljudi nesto para,oni ti nikad ne vrate,onda neki site mozda bankrotira i ne moze ti isplatit pare.Sve to ulazi u taj stres i muku isusovu.

Ostaje onih 3% koji ili imaju super run i dignu neku finu lovu i mogu uzivat neko vrijeme ili su super igraci i zaraduju lijepo i idu po live turnirima i imaju novi stan i super auto i cvatu do kraja zivota.

To ti je moj vuce poker.

Lijepo sroceno, ali imam jedno pitanje...
Da li zalis sto si ikad poceo igrat poker te krenuo njegovim putem ?
LP respect na postu !

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

8

Re: misija za 2014

croman19 napisao:

Jest divno vidjet ove pocetke kad su ljudi zagrizeni i obozavaju poker i mogu igrat po citave dane i mogu pricat o pokeru po citave dane i imaju super planove kako ce zaradivat lovu i kako ce ici po live turnirima i uzivat i kako ce sve biti super.

70% njih odustanu kroz par mjeseci kad popuse nesto love i kad nemaju vise kako stavljat pare na sajtove i igrat,njih 27% nekako uspiju rokat kroz citavu godinu i pocnu nesto zaradivat i imaju talenta i jos uvijek imaju zar i mogu igrat puno.Onda dode 2 i 3 godina gdje jos uvijek zaraduju i mogu nekako prezivljavat igrajuci poker ali sve je to teski grind i gube volju i zar i sve manje i manje igraju al jebiga znaju da su ok igraci i da mogu zaradivat i da je to jedino sto mogu radit jer ko ce se budit svako jutro rano i ici na neki usrani posao.

Poslije toga,4,5 godina i kasnije sve je to teska muka,teski grind svaki dan,gubljenje zivaca i volje za bilo cim u zivotu al jebiga znas da ces sad igrat poker citav zivot i gotovo.U glavi si govoris da je svejedno ok,vidis kako se mater budi u 5 ujutro i ide radit dok je vani prehladno a ti si bar u sobi i ices spavat.

Naravno sutra se probudis i vec ti je muka sto moras grindat 4 sata taj dan pa odgadas,pogledas neki film,onda odigras sat i po,popusis 500 dollara pa ti se smuci,pa kazes aj ima jos 10 sati do kraja dana,uvalit ces jos 2 i po sata pokera tu negdje i dobro je.Pogledas neku seriju ovo ono,odgadas stalno,onda nekako krenes session sav nabrijan i kazes da ces odigrat to sad kako god da ide,onda odma u prvih 15 minuta popusis 7 buyinova i poludis i gasis session i govoris si kako je bolesno i kako niko nema toliko srece kao ti i to je to.Odigro si 2 sata taj dan iako si imao u planu 4-5 i tako svaki dan.

Dodu naravno i oni periodi kad ide dobro,tad si donekle sretan iako ni blizu koliko si tuzan i u kurcu kad ide lose.
Zaradujes neku ok lovu,imas vise para nego tvoji prijatelji ali nije to neka ogromna lova.
Onda posudis par ljudi nesto para,oni ti nikad ne vrate,onda neki site mozda bankrotira i ne moze ti isplatit pare.Sve to ulazi u taj stres i muku isusovu.

Ostaje onih 3% koji ili imaju super run i dignu neku finu lovu i mogu uzivat neko vrijeme ili su super igraci i zaraduju lijepo i idu po live turnirima i imaju novi stan i super auto i cvatu do kraja zivota.

To ti je moj vuce poker.

znam ja što je poker a kamoli kocka i hazaders jer sam to stalno radio i igrao atomate i rulet poker obićni dvno biljar ali sam se smirio zadnjih 4 g
Texas holdem poker još nisam ozbiljno igrao  mogu priznati da sam se i bojao da ga poćmem igrati davati svoje informacije preko interneta i radi kocke da se do kraja ne navučem  ali  ni dugo coma nisam imamo(sada sam skupio malo hrabosti ali i love mi više treba pa čemo vidjeti kuda vodi ta avantura)..sada vremena slobodnog na pretek imam i želim probati poker probat ozbiljnije igrat i nekaj zaraditi .mjesečno ču moči dati za bank bar 200 kuna ali nekad više..ako sreće nemaš ne možeš ništa protiv toga ma koliko god znanja imao. a ovo samo mogu amerinkaci od kocke napraviti sport i zato trebam probati ..a vama savijet nikad nemojte više od 10% svojih prihoda prokockati i toga se treba držati i nikad se ne vadite nego prihvati gubitak i kreni ispočetka...
a ja sad moram vidjeti koliko ću strpljiv  biti  da sad nisam odmah sam za sve odigrao u par dana..a tu je i strpljivost bitna vidje ćemo kuda će me ova avantura .odvesti ..možda na kraju i live igru po neku narukvicu.. smile

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
03

Re: misija za 2014

hahaha cromane sjecam se jedne moje teme od prije 2 godine kada si jos bio entuzijastican oko pokera...

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
10

Re: misija za 2014

puki86 napisao:

hahaha cromane sjecam se jedne moje teme od prije 2 godine kada si jos bio entuzijastican oko pokera...

Haha totalno, a pogotovo samih pocetaka big_smile
http://prntscr.com/2g3n8l

Zadnji popravljao BugsBunnyD (03-01-2014 13:20:05)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
50

11

Re: misija za 2014

:DD

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: misija za 2014

chingling napisao:

Pretpostavljam da si ti u ovih 27% kad si to tako lijepo opisao smile

hahahahah da

00

Re: misija za 2014

BugsBunnyD napisao:
croman19 napisao:

Jest divno vidjet ove pocetke kad su ljudi zagrizeni i obozavaju poker i mogu igrat po citave dane i mogu pricat o pokeru po citave dane i imaju super planove kako ce zaradivat lovu i kako ce ici po live turnirima i uzivat i kako ce sve biti super.

70% njih odustanu kroz par mjeseci kad popuse nesto love i kad nemaju vise kako stavljat pare na sajtove i igrat,njih 27% nekako uspiju rokat kroz citavu godinu i pocnu nesto zaradivat i imaju talenta i jos uvijek imaju zar i mogu igrat puno.Onda dode 2 i 3 godina gdje jos uvijek zaraduju i mogu nekako prezivljavat igrajuci poker ali sve je to teski grind i gube volju i zar i sve manje i manje igraju al jebiga znaju da su ok igraci i da mogu zaradivat i da je to jedino sto mogu radit jer ko ce se budit svako jutro rano i ici na neki usrani posao.

Poslije toga,4,5 godina i kasnije sve je to teska muka,teski grind svaki dan,gubljenje zivaca i volje za bilo cim u zivotu al jebiga znas da ces sad igrat poker citav zivot i gotovo.U glavi si govoris da je svejedno ok,vidis kako se mater budi u 5 ujutro i ide radit dok je vani prehladno a ti si bar u sobi i ices spavat.

Naravno sutra se probudis i vec ti je muka sto moras grindat 4 sata taj dan pa odgadas,pogledas neki film,onda odigras sat i po,popusis 500 dollara pa ti se smuci,pa kazes aj ima jos 10 sati do kraja dana,uvalit ces jos 2 i po sata pokera tu negdje i dobro je.Pogledas neku seriju ovo ono,odgadas stalno,onda nekako krenes session sav nabrijan i kazes da ces odigrat to sad kako god da ide,onda odma u prvih 15 minuta popusis 7 buyinova i poludis i gasis session i govoris si kako je bolesno i kako niko nema toliko srece kao ti i to je to.Odigro si 2 sata taj dan iako si imao u planu 4-5 i tako svaki dan.

Dodu naravno i oni periodi kad ide dobro,tad si donekle sretan iako ni blizu koliko si tuzan i u kurcu kad ide lose.
Zaradujes neku ok lovu,imas vise para nego tvoji prijatelji ali nije to neka ogromna lova.
Onda posudis par ljudi nesto para,oni ti nikad ne vrate,onda neki site mozda bankrotira i ne moze ti isplatit pare.Sve to ulazi u taj stres i muku isusovu.

Ostaje onih 3% koji ili imaju super run i dignu neku finu lovu i mogu uzivat neko vrijeme ili su super igraci i zaraduju lijepo i idu po live turnirima i imaju novi stan i super auto i cvatu do kraja zivota.

To ti je moj vuce poker.

Lijepo sroceno, ali imam jedno pitanje...
Da li zalis sto si ikad poceo igrat poker te krenuo njegovim putem ?
LP respect na postu !

hahahahahah ne zalim,to ubija sad citav moj post.

Zadnji popravljao croman19 (03-01-2014 19:29:25)

00

Re: misija za 2014

puki86 napisao:

hahaha cromane sjecam se jedne moje teme od prije 2 godine kada si jos bio entuzijastican oko pokera...

Dodu ti entuzijasticni periodi ponekad al brzo ih Bog sredi.

20

Re: misija za 2014

BugsBunnyD napisao:
puki86 napisao:

hahaha cromane sjecam se jedne moje teme od prije 2 godine kada si jos bio entuzijastican oko pokera...

Haha totalno, a pogotovo samih pocetaka big_smile
http://prntscr.com/2g3n8l

hahahahahahahahaha

20

16

Re: misija za 2014

Dečki misija 2014 krenula..
prvi cilj ostvaren uplatio  bank 58$ i preplatio od plana 3$--
OD sada ovog trenutka zapravo ovog  mjeseca ove godine smatram se igraćom početnikom samog početka (makar sam do sad igrao nešto ovih godina to nije bilo to) zato se smatram da moja karijera počinje  od ove godine i to je to...

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
00

Re: misija za 2014

croman19 napisao:


vidis kako se mater budi u 5 ujutro i ide radit dok je vani prehladno

ko ce se budit svako jutro rano i ici na neki usrani posao.


5 ujutro i ices spavat.
sutra se probudis i vec ti je muka sto moras grindat taj dan
odigras ,pa ti se smuci
odgadas stalno,onda nekako krenes session
poludis i gasis session i govoris si kako je bolesno
kad ide dobro,tad si donekle sretan iako ni blizu koliko si tuzan i u kurcu kad ide lose.
Zaradujes neku ok lovu,imas vise para nego tvoji prijatelji ali nije to neka ogromna lova.
taj stres i muku isusovu.

Po ovome mi se čini da ti majka ima manje usrani posao nego ti, koliko god bilo vani hladno...  wink
nhf,stari,
ovom prilikom želim svima sretnu i uspješnu 2014.godinu, čime god se bavili.  smile

p.s.

croman19 napisao:

njih 9,90% nekako uspiju  kroz citavu godinu i  nesto zaradivat
Ostaje onih 0,1% koji ili imaju super run i dignu neku finu lovu i mogu uzivat neko vrijeme ili su super igraci i zaraduju lijepo i idu po live turnirima i imaju novi stan i super auto i cvatu do kraja zivota.

To ti je moj vuce poker.

fyp

00

Re: misija za 2014

http://i41.photobucket.com/albums/e263/ifernando/ianblog/8600786_400x400.jpg

Prejeben cromanov post, a pogotovo kad se pročitaju neki njegovi stari postovi.  big_smile

10

Re: misija za 2014

Croman je ukratko opisao moj život, a verujem i većine koji su dugo na ovom forumu.. Fuck our life..

00

20

Re: misija za 2014

misija2014
izvršio i drugi cilj odigrao tri turnira dva turbo i jedan standard  koji sam popušio bez veze početnički  ,a na turbo jedno prvo i drugo mjesto i to je to za danas..možda turnir za 0.50$ daily750 odigram to je ok..a sutra nastavljam po planu.3+1.neki turnir možda za sad do 1$..vidjet ćemo kaj će biti za mjesec dana..hoću li biti smiren da ne odigram u sve ili da glupost ne napravim ,,,,,Hoču li imati živce i držati se plana pitanje svih pitanja..a to je jer bi ja još igrao a neču jer nisam sigzran un sebe i plana se treba za početak držat..jeli tako..

Zadnji popravljao vuk55 (04-01-2014 14:07:35)

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
20

21

Re: misija za 2014

misija koma ne držim se pravilai evo rezultana od igre do sad minus 0.40$ a samo želim što više finala bublle koma dobro igram pri kraju za erem..koma... evo statistike... tongue  tongue  tongue  tongue  mad  mad  mad  mad  mad  neutral  neutral  neutral  neutral
    Osvojio mjesto     zaradio     stanje banka    vrijeme od do     datum    Bay-in    ruku odigro       
početno stanje            58$                       
                                   
Turnir1    2    5,4$    61.40$        4.1.2014    2$    110       
Turnir2    1    9$    68.40$                78       
Turnir3    9    0$    66.4                17       
Turnir4    7    0        23:50    4.sij                greška nesmije igrat a nemrem spat ptvi da igram u ponoć
Turnir5    4    0        0:10    5.sij                koma
Turnir6    3    3.60$    62.60$    0:55    5.sij        113       
                                   
Turnir7    4    0        14:30-14:52    5.sij               
Turnir8    1    9$    67.60    14:52-15:20    5.sij               
Turnir9    5    0        15:32    5.sij                blef silenje na kreju naleti na 2 dame koma
Turnir10    4    0        18:36    5.sij                opet prekršio pravila svoje nervoza željan igre love zrade
Turnir11    8    0                            poušio s dva dečak u sve naleti na dve dame
Turnir12    5    0                            asj nisam odbacio krele
turnir13    5    0    57.60    završio20:10    5.sij                koma
kommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm                                   
sutra sve ispočetka i moram se čvrsto držati pravila 3+1 i učiti i samo učiti---

Zadnji popravljao vuk55 (05-01-2014 21:29:11)

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
00

22

Re: misija za 2014

Uhhhh nisam se držao pravila koje sam si zadao i odigrao trideset i situacija je  je takav 12 turnira ušao u finale a 18 izgubio.a danas
od 15 turnira 7 ušao u finale i većinom treći bio i odigrao turnira jedan od 6 igraća i bio prvi. I zaključak teško ću misiju ostvarit za sad
ali borit ču se..i moram ostvariti ciljeve.. ali za čudu  sam u pozitivan bank 62.38$ čak yikes
Evo moje vođenje statistike Kretanja banka i igre:
Osvojio mijesto     zaradio     stanje banka    vrijeme od do     datum    Bay-in    ruku odigro                               
početno stanje            58$                                               
                                                           
Turnir1    2    5,4$    61.40$        4.1.2014    2$    110                               
Turnir2    1    9$    68.40$                78                               
Turnir3    9    0$    66.4                17                               
Turnir4    5    0        23:50    4.sij                greška nesmije igrat a nemrem spat ptvi da igram u ponoć                       
Turnir5    4    0        0:10    5.sij                koma                       
Turnir6    3    3.60$    62.60$    0:55    5.sij        113                               
                                                           
Turnir7    4    0        14:30-14:52    5.sij                                       
Turnir8    1    9$    67.60    14:52-15:20    5.sij                                       
Turnir9    5    0        15:32    5.sij                blef silenje na kreju naleti na 2 dame koma                       
Turnir10    4    0        18:36    5.sij                opet prekršio pravila svoje nervoza željan igre love zrade                       
Turnir11    8    0                            poušio s dva dečak u sve naleti na dve dame                       
Turnir12    5    0                            asj nisam odbacio krele                       
turnir13    5    0    57.60    završio20:10    5.sij    2$            koma                       
kommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm                                                           
Turnir14    5    0    52.60$    21:35        5$            sve i ništa danas pa od sutra po pravilima moram probat                        (na AsJ pratio i naletio AS_AS
Turnir15    2    13,65$    61,25$    22:03-22:25        5$            hed-up na kraju krivo odigr trebo bacit....što je tu je,,,                       
Turnir16    2    5.40$        0:50 h-1:23h    6.sij    2$            ne mrem spa ali bar ušao u drugi dan                       
Turnir!7    7    0                            silio o dobro krenulo        luzer               
Turnir18    S2    5.4$    65;5$    kraj2:51:00        2$            heds up opet sa zezno ali dobra igra a prekršio praxils                       
Turnir19    4    0    63.50    11:25        2$            toje +1turnir    grška katstrofalna--                   
Turnir20    S7    0    61.50$    11:55                    popušio na ASK u  boji odigro u sve i stućeme Dečko deset ful mu uleti                       
Turnir21    10    0        13:45        2$            glupson                       
Turnir22    3    3,60$    61,1    13:55h-14:23        2$                                   
Turnir23    3    3.60$    62.70$    14:30-14:56        2$            blizu bio...                       
Turnir24    7            17:25        2$            AS-8 naletio As_K        greškaaaaaa               
Turnir25    S3    3,60$    62.30$            2$            borba koma na kraju a bilo je dobro                       
Turnir26    6    0    60.30$    kraj seta19:10        2$            Odigro as J u boji na sve naletio na dva kralja greška velika                       
Turnir27    4    0        21:34        2&            AS-D.-imam par a u brodu tipu dođu 4 odb boje tref koma                       
Turnir28    S3    3,60$    59.90    20:55        2$            J-9 parima ali kicer slab naletio..u sve sam odigro nisam trebaoa 2 bio                       
Turnir29    6    0    57.9            2$                                   
Turnir30    6tS1    6,48    62.38$    kraj22:56        "$            igrao tablu 6 standar ili spori i prvi.   

Za kraj bi pitao koliki je prosjek uobičajeni da ulaziš u finale među tri i da budeš u velikom plusu..       
TEŠKO ĆE BITI    ........ tongue  cool  sad  sad  cool  roll  palecgor  spade  diamond  heart  club

Zadnji popravljao vuk55 (07-01-2014 00:15:57)

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
36

Re: misija za 2014

Jel ti ovo programiraš?

p.s. okani se pisanja, možda da kreneš s crtanjem  roll

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
40

24

Re: misija za 2014

Misija 2014 katastrofa..jučer Sit&Go kreno dobro ali onda pad odžavanje pa pad ali to nije sad ni toliko bitno...
Nego je katastrofa igram turnir /50Daily Dolar bay-in 1$ reby 0.90$..Blizu sam finalnog stola znam da moram uzet jednoga još za 100k
tip igra u sve 99k ja ga pratim ali grešku napravim jer odigram i ja u sve oko 170k i treći me prati a ja Imam KK a ovaj koji me prati A,8 i dobiva i osvajam 12 mjesto ..greška je all in a opet dva kralja i štiti ruku govorim da sam jak i ovaj me prat...ljut sam tako blizu a tako daleko..jbg opet neznam prostoriju vam i slik pokazat i ruke nejde....i sad mi je bank 48,08$ od svoga pušim 10$ a trebo možda i osvojit turnira dešava se valjda( a još veča katastrofa je dve ruke prije ja Imam As,8 i ne igram a u brod mi dolazi još tri i fulam poker jer je blizu stanka bila i valjda tilt ili nisam muda imao i to je to moraš i sreće imati.99 prođe i digne .i to je to...ispovijest koma sam
teško ču ja do cilja i misiju izvršit...

Zadnji popravljao vuk55 (08-01-2014 17:53:19)

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
30

Re: misija za 2014

vuk55 napisao:

teško ču ja do cilja i misiju izvršit...

10