Tema: par pitanja u vezi grindanja mtt-a

evo ovak relativno sam nov u pokeru.igram možda godinu dana ..
podizo sam par turnira i zaradio oko 2500$ ali sam se malo zanio sa high stakom headsup hyper turbo i sve izgubio.
sad planiram napravit deposit i počet ozbiljnije igrat pa me zanima kolko bi trebo uplatit da mogu igrat micro MTTe profitabilno ..(kolko turnira dnevno...)
u ovih godinu dana imam odigrano možda 750 turnira i mislim da je to premalo...

00

Re: par pitanja u vezi grindanja mtt-a

non turbo ili turbo? samo mtt ili i mtt sng? koji buyin?

00

Re: par pitanja u vezi grindanja mtt-a

pa mislio sam grindat micro MTT(do 3.30max) i sitn n go 180max + satelite na starsu  do 2$ pa s tim igrat veče turnire tipa hot 11$ ...

Zadnji popravljao zombi123 (08-01-2014 12:41:29)

00

Re: par pitanja u vezi grindanja mtt-a

750 ti je premalo za mjesec dana kamoli godinu smile mislim da ak ces igrat turbose sng mtt i turbose mtt a ne iskljucivo non turbo, da je nekakav minimum 1k games mjesecno. i pazi malo na BRM, i preporucam ti da si uzmes pretplatu na runitonce, imas essential plan za 10$ mjesecno i imas hrpu videa pa radi na igri i igraj, igraj, igraj. I definitivno poradi na BRM.

00

Re: par pitanja u vezi grindanja mtt-a

Teško je sakupiti veliki sample na MTT-ovima u kratkom vremenu, a i dosta je velika varijanca na njima. Za micro MTT-ove je ok 200 buyinova, naravno što više to bolje. Ali svakako možeš ubacivati 180 man regular speed od 1$ i 4,5$ na starsima, ili ako igraš turbo onda 0.5$ i 2,5$. Na njima je varijanca puno manja, a usput možeš igrati i MTT-ove.

http://www.mmstaking.com/
00

Re: par pitanja u vezi grindanja mtt-a

ma igra mi je na vrhuncu trenutno( bar tako mislim)LAG rulzzz!!!skužio sam da na malim mttima 3bet jakjo dobro radi sa kasne pozicije..donatori neznaju kaj bi poslje flopa smile Očito je da sam pretjero s buyinovima  i zato sam s sve sam zdonko..
sve je to ok al kad krenu svakakvi natkupi u kasnijim fazama turova dobim slom živaca smile
al ok baš to da odigram 1000 mjesečno nemogu me tolko natkupljivat smile
uplatit ču 200$ za početak pa probat..hvala na pomoči (Y)

00

Re: par pitanja u vezi grindanja mtt-a

Imo grindaj prvo sngove te si izgradi solidnu pozadinu (BR)  za mtte jer je na njima varijanca jako velika... Moja preporuka za pocetak su 45/180m koji su ajmo rec priprema za mtte... GL

Zadnji popravljao BugsBunnyD (08-01-2014 16:11:10)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: par pitanja u vezi grindanja mtt-a

tak če i biti na kraju,skužio sam da mi sateliti dosta dobro leže.dostase lako daju dič jer donkiji samo naguravaju bezveze..
vjerojatno ima nekih rebuy add on satelita na starsu..
sateliti+sit n go pa kasd se nakapa malo onda na MTT...
e još jednopitanje:
jel ima ovdje ko od iskusnijih igrača da bi htio pogledati par mojih hand historya pa da mi kaže dojam na moju igru.. bio bi veoma zahvalan...
Ili da mi neko pošalje svoje pa da malo analiziram i usporedim svoju igru...

00

Re: par pitanja u vezi grindanja mtt-a

Preporučio bi ti freezout i rebuy non-turbo mtt , ako možeš imat 200-250BI to bi ti trebalo bit dovoljno.

gl s projektom

00