Tema: The thin red line :)

http://i43.tinypic.com/25iyb9d.jpg

Nije moj graf obv, al molin komentar i sugestije.
Riječ je o izuzetno talentiranom igraču/ci, ali očito ima nekih problema da iskoristi sav svoj potencijal.
Ovdje je riječ o grafu na mikrolimitu.

Hvala.

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: The thin red line :)

graf na mikrolimitima bi trebao imati obrnutu crvenu i plavu liniju. Ocito je rijec o igracu koji previse blefa sto mu protiv mikro nitova prolazi, dok ga ribe valjda iscallavaju s trecim parom i sl.

Problem je ako doticni moveup-a s ovom igrom, pa ga onda budu svi callali light. Ribe jer su ribe, a regovi jer vide sto radi.

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

3

Re: The thin red line :)

mogu se crushat microlimiti i bez negativne crvene linije.
iz grafa se ne može zaključit puno o kvaliteti nečije igre. moguće da previše blefa, bluffcatcha ili beta pre thin

00

Re: The thin red line :)

rzei napisao:

mogu se crushat microlimiti i bez negativne crvene linije.
iz grafa se ne može zaključit puno o kvaliteti nečije igre. moguće da previše blefa, bluffcatcha ili beta pre thin

slazem se definitivno da mogu, ali iskreno sumnjam da se na ovaj nacin moze graditi kvaliteta igre. Naravno, svatko ima svoj stil i definitivno je greska sto danas igraci previse toga uzimaju zdravo za gotovo od drugih bez preispitivanja kako i zasto, no cilj mikrolimita nije ostati tamo vjecno vec move up-ati te iz tih razloga smatram da je ovaj drugi pristup bolji

Zadnji popravljao pepy667 (17-01-2014 09:52:34)

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: The thin red line :)

bolje da izgleda ovako:

http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/571/pdrh.jpg

Zadnji popravljao rounder1984 (17-01-2014 11:22:25)

10

Re: The thin red line :)

rzei napisao:

mogu se crushat microlimiti i bez negativne crvene linije.
iz grafa se ne može zaključit puno o kvaliteti nečije igre. moguće da previše blefa, bluffcatcha ili beta pre thin

+1

Znaju danas ljudi i foldati na microsima. Ali nije crvnena linija bitna. Najvažnija je zelena. Ako ona ide dolje, znači da nešto nije uredu s igrom.

00

Re: The thin red line :)

kiklop napisao:

Nije moj graf obv, al molin komentar i sugestije.
Riječ je o izuzetno talentiranom igraču/ci, ali očito ima nekih problema da iskoristi sav svoj potencijal.
Ovdje je riječ o grafu na mikrolimitu.
Hvala.

Teško je dat sugestiju samo na temelju grafa. Pretpostavljam da previše beta i previše calla. Nebi se ja zamarao izgledom grafa već rupama u igri, a ima ih sigurno jer kako je roba rekao, nešto nije u redu s igrom.

00