Tema: internet ?

eo ovak..kako mjenjam sada stan, zanima me kakav internet bi za mene bio najbolji ?
Znaci u novom stanu nema interneta, gazda ga ne zeli uzet na svoje ime, a ja isto ne bi to tjeo tongue
Ukoliko sklopim ugovor sa bnetom, ugovorna obveza je 2 godine a to mi ne paše nikako..
msm da je ista stvar i sa t-comom.. prjatelj je imo njihov stick i također je ugovor na 2 godine al je net bio sranje, znaci pucanje veze malo malo itd..

neznam sada, ukoliko netko mozda zna kako je to sa tele2, ili mozda sa onim stickom na bonove..ili mozda nešto treće ako netko ima koju pametnu ideju tongue

00

2

Re: internet ?

pa možeš uzet na neodređeno ali plaćaš onda na početku nekih par stotina kuna i vjerojatno te opet izađe i bolje i jeftinije nego mobilni.

00

Re: internet ?

stick na bonove... bonbon internet kartica kupis bon od 80kn aktiviras 4GB mjesecno za 45kn to je sasvim dosta ako ces samo poker igrat...

00

Re: internet ?

ja sam bas nedavno imao slicnu situaciju i uzeo sam nekakav stick u t-comu. internet plus maxtvtogo. ugl 60kn sam platio stick i ugovor na godinu mj placam 130kn cini mi se. imas i jeftinijih opcija. ukoliko ne zelis na ugovor mislim da moras platit punu cijenu sticka.

00

Re: internet ?

Ja sam imao do prije nekoliko mjeseci tele2 stick, s ugovorom na godinu dana, 20GB prometa mjesečno. Stick je oko 200kn ako se dobro sjećam, a mjesečna rata 150kn (ako uzmeš ugovornu obvezu na dvije godine onda je 90 ili 100kn). Veza je bila dobra i stabilna u Zagrebu, a spora do nepostojeća na Korčuli. Prometa ti je više nego dovoljno, osim ako ne namjeravaš skidati hrpe filmova sa torrenta i sl. Sve u svemu bio sam zadovoljan, mislim da je to najbolja opcija ako si podstanar, a ne znam postoje li sada bolje ponude.

P.S. Jedino moraš paziti da ne prekoračiš limit, jer ti to opako naplaćuju - skini si NetLimiter ili neki slični program ako misliš to uzimati.

00

Re: internet ?

buffalo što si napravio na kraju? Ja također selim kroz koji dan i trebao bi mi net, ali na par mjeseci... s tim da bi ja svakako flat

Zadnji popravljao AlphaScorpii (03-02-2014 16:02:40)

00

Re: internet ?

AlphaScorpii napisao:

buffalo što si napravio na kraju? Ja također selim kroz koji dan i trebao bi mi net, ali na par mjeseci... s tim da bi ja svakako flat

nisam jos nista, al uzet cu ovo

Belger1 napisao:

ja sam bas nedavno imao slicnu situaciju i uzeo sam nekakav stick u t-comu. internet plus maxtvtogo. ugl 60kn sam platio stick i ugovor na godinu mj placam 130kn cini mi se. imas i jeftinijih opcija. ukoliko ne zelis na ugovor mislim da moras platit punu cijenu sticka.

00