Tema: Mylove scammer

dakle prošli petak, čovjek je objavio tu http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=10154 da mu treba tekući za starse. ja mu se javim na pm, i pitam koliko traži, on kaže 36$ za 200kn. gotovo svatko s kim sam radio transakcije još doda nešto, pa mi je već to bilo bezveze s njegove strane, ali dobro, ako čovjeku treba, nije problem.

i onda počne neko otezanje, nije bio siguran dal da prvi uplati jer je "već bio prevaren". na kraju mi pošalje kao za početak 18$ za 100kn. i primim ja 18$ i istog trena mu pošaljem 100kn na tekući, no problem je bio što sam slao s pbz-a, a bio je petak popodne, pa će se njemu transakcija vidjeti tek u ponedjeljak (jbg, ovo mi nije ni palo na pamet). poslao sam mu potvrdu uplate da vidi da ga ne muljam.

međutim, njemu trebaju pare odmah i počne zahtjevati da mu vratim 18$ i kukati kako je "opet nasjeo". traži da odem idući dan u pbz i zaustavim tu transakciju i još me optuži da lažem i da mu nisam ni poslao te pare i da je tih 100kn meni još uvijek na računu. i umjesto da ga odj radi tih optužbi i uvreda (+nitko nikom nije ništa dužan, meni je sjelo njegovih 18$, a ja sam njemu poslao 100kn, to što će mu sjesti za 3 dana nije moj problem), ja mu ponudim da ću mu poslati 100kn na moneybookers tako da ima odmah, ali pod uvjetom da mi vrati ovih 100kn na moj pbz čim mu to sjedne u ponedjeljak. jbg, budući da mi je prvi poslao tih 18$, zaključio sam da je pošten čovjek.

i naravno, u ponedjeljak se ne javlja. ja mu pošaljem poruku tu na forumu, on kaže da je bio u banci i da će mi poslati sutra jer kao treba 2 radna dana da sjedne. nakon toga se više nije ovdje logirao niti pročitao moju iduću poruku. odlučio sam čekati do petka i evo sad ovo objavljujem.

dakle zaje*o me za 100kn (koliki god iznos bio, zajeb je zajeb), nick je "Mylove" i nemojte nikad njemu slati prvi pare. očekujem da se javi ovdje u temu, a ako ne bude vratio tih 100kn ili se ne bude uopće javio, objavit ću i njegovo ime i prezime.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
60

Re: Mylove scammer

Odmah mi je sumnjivo bilo:

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=10139

00

3

Re: Mylove scammer

mislim da ne treba uopce ulaziti u transakcije sa novim clanovima bar dok neko vrijeme
ne provedu na forumu....bas steta stu  sad

00

Re: Mylove scammer

meni je bil malo sumnjiv nakon kaj smo transakciju obavili cinilo mi se da me htel zascammat al nisam bil siguran 100% da je pokusal pa nisam mogel objavit posto sam samo pretpostavljal..
obavil sam snjim par transakcija al nemoguce bi mu bilo da me sjebe posto ne saljem prvi nepoznatima, isto preporucam i drugima..il preko escrowa i nebi smjelo biti problema sa SCUMerima.

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Mylove scammer

Najgore u cijeloj priči je što se stu sam zeznul. Pošto je transakcija provedena uredu, a on mu je naknadno išao slati još jednom.

20

6

Re: Mylove scammer

u pravu ste svi  wink  ko što rekoh, nije problem raditi transakciju s novim članom ako on pošalje prvi. moj je zajeb što sam vjerovao da je pošten (a imao sam razloga jer je radio transakciju s decom i jer mi je prvi poslao tih 18$), pa sam mu poslao tih 100kn uz uvjet da mi vrati u ponedjeljak, jer mu je "baš trebalo". jadno je šta sve ljudi rade za 100kn...

ako ništa, ovo je barem lekcija i onima koji će učiti na tuđim pogreškama. apsolutno nikad ne treba vjerovati novim članovima da su pošteni i to je to.

dotični korisnik se zove Denis Janković, broj računa mu je 2360000-3239847979, a mail denis199125@hotmail.com

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
50

Re: Mylove scammer

eto novih problema za Denisa hmm
http://www.24sata.hr/news/pogledajte-ka … ook+status

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Mylove scammer

Pročitaj moj blog pa češ vidjet kak je mene lik htio sjebat za 30 nakon kaj sam mu poslal novce... Trebalo mi je točno 22 minute da ga lociram i da mu jem ma u pa...  big_smile

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00