Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

OK ljudi,

@gmiko
Hvala na ispravku. Definitvno je dobro znati, iako mislim da ovisno o nečijem stilu igre potreban broj ruku sigurno može varirati, ali okvirno NL100 3 miliona je očito sigurno,a to trenutačno još nije cilj). Jedino da sam spaljen kao onaj ludi Talijan koji je dostigao SNE na NL50(odigrao 5 miliona ruku).

Vrijeme je za NL20 report s obzirom da su me ljudi za njega zamolili. Ukratko kako sam i već nekoliko puta napomenuo, rezultati su krenuli nizbrdo nakon prelaska na € stolove. Iskreno ful mi je zanimljivo zašto, ali tako je kako je. Zadovoljan nisam i sigurno nisu rezultati s kojima se mogu hvaliti, ali s druge strane sad ide na bolje tako da si i neću jako razbijati glavu. Ali moram priznati da mi je i pomalo smiješno da runnam iznad EV i imam takav losing WR na NL20 € stolovima. Hans == huge Donkey big_smile


http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/NL20%20Report/Stakes_zpsb4a0f5af.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/NL20%20Report/Graph_zpsc6c39bf5.png

Ako nekog zanima napravio sam i u kojem sa i najavio sljedeći pa za one koje žele mogu se prijavit za njega(informacije na kraju ovog).

S obzirom da mi je ipak drago što sam podijelio ovaj projekt sa svojim sunarodnjacima, odlučio sam vam se na neki način zahvaliti na podršci na način da sam nagovorio da isti ovakav video napravim sa jednim od vas(tako da se možete za oboje prijaviti). Kako ni u ovom HR video ne bi bio sam pobrinuo sam se da dovedem jednog uvaženog člana na forumu koji će mi pomoći da video bude što kvalitetniji. Prijave su iste kao i za ovaj drugi samo dodate još HR na kraju nazive Email-a.


Evo to je to. Ako nešto nije jasno pitajte pa se čujemo nadam se sa dobri vijestima. smile

Pozzz

Zadnji popravljao HansTheGreat (26-08-2014 04:40:15)

50

127

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Meni ovo na nl20 izgleda kao brutalno los run, makar mi nije jasno kako mozes imati tako malen won at sd s obzirom da ti je wtsd in line, a sample nije bas mali. Jako cudno.. AF ti je ogroman, ne vidi se nista drugo (suzi malo stupce pa da se sve vidi) pa vjerojatno previse blefas u spotovima gdje ne foldaju ili s premalo equitya i/ili showdown value pretvaras u blef na flopu i turnu. 50 af je suludo IMO smile

I pohvale na projektu i apdejtima, sretno dalje!

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Pozz svima,

@gmiko
Zapravo dio toga jest zbog toga što sam se u globalu držao uputa za blefiranje u knjizi. Što se tiče AF, hmmm....to je zapravo jednostavno jer mi je recimo XR vrlo mali, ali mislim da nema tog DB kojeg ja nisam R(vjerojatno oko 75% pogotovo ako ne djeluje tip kao reg).

Znači ponedjeljak je bio bome zanimljiv dan. Bio je to onaj tip dana kada te fish jednostavno uništi. Jednostavno uvijek sve imaju. Ali zapravo ne bi vjerovali s neke strane bilo mi je drago. Po pitanju projekta je naravno banana, ali kada sam vidio 2 fisha na 2 različita stola sa ~70 VPIP, ~40% PFR, 15-20 3B% i 500-600 BB deep kako mene i ostala 4 rega uništavaju kao majmune da bi svatko od nas dao njima po 1BI morao sam se početi smijati. Mi se trgamo međusobno kako do fish, a on nas svaki puta iznova sjebe i uzme lovu. Bilo je zabavno i s neke strane je dobro da se takve stvari dešavaju jer to je ono što čini poker lijepim i vjerojatno održava ovu ekonomiju. Tako ionako znam da će se nakon ovog vratiti i da ću imati prilike to sve povratiti, ako ne zaraditi više jer nada zadnja umire.

Jučer sam zapravo dobro runnao u AI situacijama tako da sa u konačnici dan završio u lijepom + i samim time bio u stanju završiti projekt. big_smile  smile E da nakon 88 radnih dana uspio sam zaraditi tih 10 000$. Vjerojatno ću poslije napisati malo opširniji post sa više detalja i razmišljanja, ali evo to su zadnja dva dana:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2087-88/Session_zps3792c424.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2087-88/Graph_zps51c1302b.png

TOTAL CHALLENGE: 9287.45$(LAST UPDATE) + 1081.33$(WINNINGS 2 DAYS)  = 10 368.88/10 000$

Zadnji popravljao HansTheGreat (26-08-2014 04:42:23)

120

129

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

first & gratz!  big_smile

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Gy sir! Bilo bi fora kad bi napisao koliko si ukupno sati igrao  u tih 88 dana i kolika ti je satnica bila

00

131

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

svaka čast Hans, pratim projekt otpočetka, lijepo je vidjet uspješan završetak smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Čestitam Hans, pratim od početka, i sam sam kupio knjigu, radujem se novom projektu tvom i samo piši, piši:)

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Evo mene natrag kao obećano,

Chainvkci mi je pročitao misli pa evo da objavim neke (zanimljive)činjenice, ali prije svega bi se htio zahvaliti na podršci jer moram priznati drago mi je bilo ovo podijeliti s vama. Jer na neki način uvijek je dobro dobiti i pohvale, ali i kritike jer i jedno i drugo me na neki način tjera/gura/čini boljim.

Prepostavljam da započenm odmah sa činjenicama? tongue  big_smile

(Zanimljive) Činjenice

Vrijednost projekta: ~ 56 000 HRK
Odigranih Handova: 448 797( Mislim da oko 2k handa nisu trackani)
Potrebno Vrijeme: 39 290 min = 654h 50 min = 27 dana 6h 50 min
Hands/Hour: ~ 685
WR: 1.68 bb/100
EV WR: 2.48 bb/100
Ukupno Rake: 19 901.29$
Satnica: ~ 10 000/~ 655h = ~ 15$/h = ~85 HRK
Najveći Pot Dobiven: 306.38$
Najveći Pot Izgubljen: 326.38$

A evo malo i sličica  big_smile


http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/10k%20Report/Stakes_zps6ff6abd9.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/10k%20Report/Positional_zps49a3c8e6.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/10k%20Report/Graph_zps7d31bf0f.png


Komentar
Iskreno osječaji su mi onako podvojeni. S jedne strane ne mogu biti nezadovoljan jer ipak sam Studeni i Prosinac odlično odradio sa vrlo dobrim rezultatima, a i ovaj mjesec je za sada uredu. Taj siječanj je onako za zaborav. Jednostavno to uvođenje € stolova tako se loše odrazilo na da odjednom cijeli projekt bacio u crveno da sam se i ovaj mjesec morao vaditi. Nešto je djelomično zobg mass tablinga, nešto zbog konkurencije, nešto zbog moje nedovoljno dobre strategije, ali činjenica jest da ovaj mjesec na normalnim NL50 stolovima imam skoro 10bb/100 nakon 50k ruku. Činjenica da je BR sada dovoljno velik da mi pruži razne mogućnosti u borbi za više limite. Bit će zanimljivo u svakom slučaju.

Vjerojatno nisam bio najveći crusher ikad viđen, ali mislim da imati 56 milja HRK na 88 i nije tako loša stvar. Istina je da kroz sve over ups and downs u projekt zasigurno ponešto naučio stoga za mene osobno ovo je bilo relativno uspješan projekt. Iskustvo koje sam stekao nadam se da će mi u budućnosti sigurno koristiti(vjerojatno ću puno opreznije ubudeće mass tablati). Bome mi je također pokazao moje prednosti i mane tako da i to ima neku vrijednost. Ali sada je vrijeme za novi projekt. smile

Nakon ovoga slijedi.....
Cilj: 100k
Ne znam hoću li ovo dostići ove godine, ali potruditi ću se. Najveća promjena jest činjenica da će od sada nadalje(nekakav duži period) projekt živjeti skoro isključivo od winnings-a jer pošto igram na puno stranica da ostvarim što bolji RB value morati ću se potruditi postići što veći VIP status,a za neke će mi treba vjerojatno cijela godina. Mislim da je ovo sada dobro da malo stavim pritisak i na svoju igru, kako bi postao što bolji.
Za kraj imam i neke kratkoročne ciljeve, a to su:
1) Osvojiti 50BI NL100
2) Konkretnije raditi na planiranju hand-a(preflop nadalje)
3)Svakim novim note-om o protivniku razmisliti što i ukoliko potrebno promjeniti

Puno je toga, pa s toga je vrijeme da se i bacim na posao. Vidimo se ljudi!

Zadnji popravljao HansTheGreat (26-08-2014 04:48:04)

100

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bravo, čestitam!

Malo sam bacio oko na statse i bome si dost loose na SB, a 3bet je dosta mali s obzirom na VPIP/PFR (na SB mislim, ne općenito).

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

svaka čast na uspješnom projektu, ali zanima me jedna stvar...

ovdje si naveo konačne brojke i satnicu, al obzirom da si pod stejkom predpostavit ću da profit dijelite 50/50 što bi značilo da ti je realna stanica 40-ak kn/h ako u to dodas vrijeme provedeno s coachom, vrijeme utrošeno na session review  onda je i nešto manja...

koliko misliš da će ti se dat igrat tako?

jer po meni je ovo puno teže od odlaska na redovan posao, na kojem plaća ne ovisi o tome kako runnaš, nema toliko stresa i sl.

10

136

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Svaka čast stari! Sretno s 100k projektom i ostalim ciljevima smile

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

@AlphaScorpii
Šta da ti kažem otvaram ne znam ni ja koliko SB %. U svakom slučaju puno, puno više od ostalih igrača jer se tako od mene i zahtijevalo.

@Bora tajter
Po pitanju deal-a ne smije reći, ali u globalu si skroz u pravu. Satnica je uz cijeli moj off table work(coaching, video itd.) definitvno manja, a bome to i pod deal-om sve ukupno postaje poprilično niže. Međutim kad sam ulazio u ovaj deal nisam očekivao da ću u početku zaraditi brda i doline jer u uostalom i on sam je to napomenu/odlučio uložiti u sebe. S neke strane bilo mi je dosta svojih osrednjih rezultata te s njegove strane su karte bile na stolu/ nije postojalo X nepoznanica tako da sam znao u šta se upuštam. A činjenica da sam izgubio BR djelomično svojom krivnjom/ne pažnjom navelo me na deal. U svakom slučaju s obzirom da surađujem sa Nijemcem(koji se u takvim stvarim već dokazao) znao sam da me čeka red, rad i disciplina stoga sam i razvio koliko toliko dobre radne navike i definitivno disciplinu.
Uostalom ne bi rekao da radim sa najboljim trenerom po pitanju teorije već s nekim tko je dobar kao trener za poker kao bussines.

Koliko dugo ćemo vidjeti. Činjenica ne vidim se u pokeru dugoročno već imam uvijek iste ciljeve kao i kad sam započeo igrati poker. Možda to budu 2-3, možda 5 godina, ali kad ispunim taj svojim cilj razmišljati ću o prestanku. Uostalom prije toga htio bih putovati što je bio početni razlog zašto sam se i time počeo baviti.


Ja uvijek kažem ljudima da nije to samo tako kako mislim i u konačnici se slažem s tim. Ali s druge strane ja ne mogu reći da ne volim teške trenutke primarno zato što mislim da se bolje razvijam kao osoba/igrač u teški trenutcima nego u lakšim. Uostalom vjerujem bez boli nema napretka(emotivno, fizički itd).Ali u konačnici menadžeri koji imaju te basnoslovne plaće kod nas isto rade masu sati, veliki stres itd. A druge strane da ovisim o tome dal će netko Linića potmiti pa da izgubim stan i završim na ulici isto nije baš tako ugodnu(karikirano naravno). Za sada  motivacija je tu i dok god volim biti svoji šef, nositi se sa swingovima, nastaviti ću.

@Angelus
Hvala, stari!

10

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Cestitam, sretno dalje, uzivaj u maskarama sad big_smile

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

HansTheGreat napisao:

@AlphaScorpii
Šta da ti kažem otvaram ne znam ni ja koliko SB %. U svakom slučaju puno, puno više od ostalih igrača jer se tako od mene i zahtijevalo.

Ma opće mi je čudno da si imao priliku toliko otvarati SB... očito su ovi ispred dost izfoldavali.

HansTheGreat napisao:

Ali s druge strane ja ne mogu reći da ne volim teške trenutke primarno zato što mislim da se bolje razvijam kao osoba/igrač u teški trenutcima nego u lakšim. Uostalom vjerujem bez boli nema napretka(emotivno, fizički itd).Ali u konačnici menadžeri koji imaju te basnoslovne plaće kod nas isto rade masu sati, veliki stres itd.

Očito si dost smiren kao osoba i manje se emocionalno vežeš za ruke/situacije/općenito poker stanje. Većina pokeraša što ih znam.. rijetko tko tako pozitivno gleda na te teške trenutke.

10

140

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

HansTheGreat napisao:

Ali s druge strane ja ne mogu reći da ne volim teške trenutke primarno zato što mislim da se bolje razvijam kao osoba/igrač u teški trenutcima nego u lakšim. Uostalom vjerujem bez boli nema napretka(emotivno, fizički itd).Ali u konačnici menadžeri koji imaju te basnoslovne plaće kod nas isto rade masu sati, veliki stres itd.

Ovo je živa istina i slažem se 100% s ovim - "No pain, no gain!" smile

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

But Aurelius took it even one step further, arguing that obstacles are actually our greatest opportunities for growth and advancement. They force us to re-examine our path, find a new way, and ultimately empower ourselves by practicing virtues like patience, generosity and courage.

http://www.huffingtonpost.com/2014/02/2 … 31105.html

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

AlphaScorpii napisao:

Bravo, čestitam!

Malo sam bacio oko na statse i bome si dost loose na SB, a 3bet je dosta mali s obzirom na VPIP/PFR (na SB mislim, ne općenito).


Slazem se.
Nekako bi mi vise imalo smisla da su ti statsi SB i BB zamjenjeni.

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

OK ljudi,

vrijeme je za update. S obzirom da je mjesec iza mene, možda ovaj post bude bio duži, ali preživjeti ćete to. Ali prije toga da odgovorim na temu SB:

Uglavnom dobio sam upute od trenera da otvaram mR sa SB skoro 100% range. Nakon što dobijem sliku igrača, adjustam/ponekad i L. Jer i dalje ima masu ljudi protiv koji je ovo auto profit spot, a često je vrlo blizu autoprofit spotu što skoro znači da bi za tih par posto mogao skoro CB samo setove.

Što se tiče mene kao smirene osobe po pitanju pokera je koliko toliko istina. Mnogo u tome je pomogao Tilt Free Today, sam deal sa njim i općenito njegov pristup u kojem ne trpi plakanja/žaljenja. Jednostavno sam si utovio i glavu mentalitet, da je moji posao da odigram što bolje, a da li će tip pogoditi svoji 4% na R nije na meni. Znamo da se mora kad tad desiti. Nekome će se desiti 8% nekome 2%. JBG, život nije uvijek pravedan, pa ni poker nije iznimka.

Sad da pređemo na update. Ukratko u srijedu sam igrao dobro do nekog trenutka u kojem sam dao regu poptpuno krivi range, odnosno odigrao sam preglupo. Zatim sam napravio za svoj pojmove spewy play gdje sam tipa pokušao skinuti sa skale repajući FH. Iako je moji preceived range i image poprilično dobro uklapa u cijelu situaciju nije svaki NL100 reg sposoban F skalu, a nije to ni način na kojim bi ja na tom limitu trebao zaraditi novce. Nakon tog playa sam snap quitao jer me i lagani tilt ulovio. Ako osjećam da ne igram dobro jednostavno prestanem igrati pogotovo, ako nisam tako nešto mjesecima napravio.

Četvrtak sam bio zauzet sa privatnim stvarima pa nisam ni igrao. Jučer sam igrao dobro, i rekao bi da svakim danom osjećam sve veći edge nad fieldom. Točno osjećam  kako napredujem, imam i više prostora/slobode u igri a coaching je sve bolji i bolji. Žara za igru je sve više i više tako da mislim da je situacija općenito sve bolja i bolja. Ali dosta moje priče, evo malo i slikica:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%2089-90/Session_zps855c025d.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%2089-90/Graph_zps1445fa9a.png

TOTAL CHALLENGE: 10 368.88$(ZADNJI UPDATE) + 423.93$(WINNINGS 2 DANA)  = 10 792.81$/100 000$

S obzirom da je više manje maskirano ludilo započelo, vjerojatno je vrijeme da pokerašjo zamijenim s njim bar za ova 2 slobodna dana. Ali iskreno jedva čekam da se vratim na stolove u ponedjeljak.

Veljača izvješće
Stavrno se ne mogu požaliti po pitanju rezultata. Sa FDB sam zaradio preko 5k$ što mislim da u odnosu na prošli mjesec je veliki napredak. Također ne mogu ni biti oduševljen jer ima mnogo prostora za napredak, ali ipak su dva osnovna cilja zadovoljena, a to je NL100 i završetak projekta. Evo rezultata u vizualno obliku:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%2089-90/FebruaryReport_zps8419bebb.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%2089-90/FebruaryGraph_zpsb06cf133.png

To bi to bilo za sada pa se čujemo negdje sredinom sljedećeg tjedna. Pozz i GL! smile

P.S. Još uvijek se nadam da će mi se neki micro stakes player javiti za sljedeći video koji bi htio napraviti u suradnji sa vrlo dobri igračem sa foruma. Limiti su od NL2-NL50, a možete se prijaviti tako da pošaljete Email sa nazivom ''Coaching Video HR'' na email hansthegreat.bestpokercoaching@gmail.com
Jedan nasumično odabrani(od prijava) kandidat poslat će mi ruke koje smatra teški/zanimljivim pa ćemo ja i član foruma pokušati riješiti spot/dati svoje mišljenje.

Zadnji popravljao HansTheGreat (29-08-2014 23:36:32)

70

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok ljudi,

Evo da se i ja javim. Iskreno baš i nemam se čime pohvaliti osim što sam dobio najveći pot u životu (640€) i izgubio najveći pot u projektu (400€). Iskreno ne mogu rećia ni da sam užasno igrao, ali niti da sam briljirao. Jednostavno onako mehhhh....nekakva B igra prevladava(osim srijede) sa nekakvim povremenim lošim C downovima.

Ali dobro šta je tu je, nema vremena za sjest i plakati. Činjenica je da sam runnao dobro prije toga, pa je vrijeme i da malo lošije runnam. Pozitivno gledano, kao i uvijek primjetim puno više stvari na kojima se da dosta poraditi. Primjerice jučer sam markirao toliko spotova koje vjerojatno ne bi da runnam dobro jer postanem nekako detaljniji, pokušati naći pravilnu soluciju za svaki spot, naučiti nešto. Ukratko moje želja za znanjem raste što je naravno pozitivna stvar kod takvog perioda. Stoga ništa ne preostaje drugo osim da zasućem rukave, izgrindam šta moram i jednostavno radim više off table. Da ne duljim evo rezultata:


http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%2091-92-93/Session_zpsaf197845.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%2091-92-93/Graph_zps8b602541.png

S ovih -10BI malo sam unazadio projekt, ali jbg, šta je tu je jer u konačnici nisam ni mislio da će uvijek gore. smile

TOTAL CHALLENGE: 10792.81$(LAST UPDATE) - 1440.10$(WINNINGS 2 DANa)  = 9 352.71$/100 000$

Pozz!

P.S. Jel može netko podijelit razmišljanja vezana uz CREV i da li mu je pomogao u razvoju svoje igre.

Zadnji popravljao HansTheGreat (29-08-2014 23:39:40)

30

145

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Wow, session od 12h. Umro bi za kompom...

50

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Dobro Jutro svima,

Iskreno ne znam di da krenem. Sad prije nešto malo više od sat vremena sam završio svoji 15h grind(1,5h pauza između) i rezultati su toliko spaljeni da ne mogu vjerovati. Čak mi se HM2 restartao u 8 ujutro i registrirao ovih 16 minuta zasebno. Ali redom......

Znači četvrtak i petak su bila dva stop loss dana, ali je igra bila svakim danom sve bolja. U petak je bila toliko dobra da nakon pregleda sa Gordon našli smo samo jedan donkey C na R ostalo je sve bilo vrlo vrlo dobro odigrano, pa čak što se tiče i sizinga. Čak su i blefovi bili pravi u pravim spotovima, protiv pravih ljudi. Kako god sve to skupa nije bilo dovoljno za više od stop losa, ali bio sam ponosan na sebe što sam se sabrao i odigrao najbolje što mogu i držao emocije pod kontrolu. I onda dolazi.......SUBOTA!

Strašan dan. Stvarno nemam više osim toga šta reći(al ga serem big_smile  tongue ). Riba sa svih strana(čak ih je bilo toliko da sam morao povečati broj stolova - normalno 6, danas 8-10), a runnam kao RNG/poker bog. Jednostavno toliko me sralo da je to u neku ruku bilo ružno za vidjeti(na jednom stolu sam imao i 12 BI = 1200€) i malo me i bilo sram( tongue  big_smile ). Jedan reg je čak počeo tiltati kako me išlo. Uglavnom sve me sralo i sve je bilo lijepo imao 2,5k$ i mislio oko 6 na spavanje kad odjednom zadnja 3 stola, ja jedini reg ostao, a sve ostalo teške/semi(ovakvog tipa samo jedan na svakom stoo) ribe. I ajmo još malo ulijepšati dan  za kraj. I nikako da odem spavati. Na kraju sam se uspio nagovoriti jer je već bilo 8 i neš i bio sam gladan i iscrpljen + ostala su još samo 2 stola da nakon to nazovem dan i odem po tu marendu u MC. Kako god na kraju dana je bilo 3,5k$ više nego što sam krenuo, a da bi to sve bilo lijepše evo i slika:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%2094-95-96/Session_zpsc083ae80.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%2094-95-96/Graph_zps7ed72f0c.png

Stvarno je lijep osjećaj, ali s druge strane moram samom sebi priznati da po pitanju igre baš i nije bilo najbolje. Nekako su mi taj petak(najbolja igra = stop loss) i subota(osrednja čak i slabija igra(kolko toliko i zbog većeg broja stola od normalnog kao i dulji sessiona) =prejeben dan) pokazali kako poker može biti spaljen, ali činjenica jest da nisam zadovoljan sa svojom igrom i kroz ova dva stop loss dana(mrzim to radiiti na tim danima jer me užasno tilta) uočio sam mnogo mana na kojima bi trebao(li) poraditi. Mislim da svakako mogu ići slatko spavati po pitanju BR, ali jbg sutra ostaju te brige s kojima se budem budio. Nekako varijanca dođe i ode, ali na kraju krajeva jebeni igrači se spoznaju na onim teškim dani, a ne na ovakvim poklonima poker boga. A možda bi i ja trebao u krpe jer sam počer trabunjati gluposti.  lol  tongue

TOTAL CHALLENGE: 9 352.71$(LAST UPDATE) + 2 186.24$(WINNINGS 3 DANA)  = 11 538.95$/100 000$

To je to ljudi. Čujemo se sredinom sljedećeg tjedna. GL za nedjeljnu lutriju pa da lijepo sljedeći put kada otvorim pokerpro bude opet teme procurilo..... big_smile

Pozz

Zadnji popravljao HansTheGreat (29-08-2014 23:42:14)

140

147

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Pošto igraš tako duge sessione (a i puno opčenito na dan), osjetiš najgore i najbolje od pokera i svaka ti čast, jer treba imati živce za to. S druge strane barem ojačaš te svoje živce.
A recimo ja i večina igrača koje znam, ne osjetimo te brutale u jednom danu, nego nam se swingovi protežu po tjedan dana. Tako je na neki način lakše podnjeti downswing jer se napavaš pa ti se sve slegne...

Samo nastavi tako! Vjerujem da si večini microstakera uzor.

120

148

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

HANS ....UZMI lovu sa računa i ostavi si napr..500$ i kreni u novi projek..s 500$ do 25000$...bilo bi ti pametnije mislim počasti kolege ,curu .ženu ili djecu ako imaš... big_smile  cool to bi ti sad bilo pametno.... tongue  smile  club  heart  diamond  spade  palecgor

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
42

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

vuk55 napisao:

HANS ....UZMI lovu sa računa i ostavi si napr..500$ i kreni u novi projek..s 500$ do 25000$...bilo bi ti pametnije mislim počasti kolege ,curu .ženu ili djecu ako imaš... big_smile  cool to bi ti sad bilo pametno.... tongue  smile  club  heart  diamond  spade  palecgor

smile:)

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Slušaj kaj ti čovjek veli, nisam još vidio ni jedan loš post od njega..

Mu-mu mu mu mu mu mu!
100