26

Re: 26 to stars

Niko te ne sprda i ne razapinje, i nije podcjenjivacko pitanje, samo je ocito ako lik ima periode kad ne shipa da ne shipa 100% i ne znas kad ce odlucit ne shipat. U svakom slucaju, call ti je +EV, cak i protiv 60+% rangea. Samo, super high variance i IMO sasvim nepotrebno. Osobno, recimo QQ v AK preflop ima slican equity kakav ti imas i ja osobno nisam presretan preflop s QQ za 100BB. Sure, +EV sam, ali jedva, za 100bb. Ovdje si u toj situaciji za 500. Ako te variance ni malo ne muci, good for you, wp. smile

Prijavi se na PokerPro Coaching
10

27

Re: 26 to stars

Chainvkci napisao:

Mislio sam na to da kad shipa uopce nije bitno koje karte ima, jer ako ga vidis da redovito ide all in sa 72o, t4o, ocito je neke ruku i callao samo itd.. Veliš da shipa 100% range-a... Kak je onda u toj jednoj ruci došao do rivera? -nisam glup i mislim da ovakva podcjenjivacka pitanja nemaju smisla. Pokrenuo sam ovaj projekt kako bi malo obogatio forum jer vidim da je dosta pao i da nema vise toliko kvalitetnog sadrzaja kao prije, nego vecinom trollovi koji se sprdaju. Ja od ovog projekta nemam nista, osim nekog zadovoljstva podjeliti rezultate s drugima koji igraju ove limite. Nekuzim u cem je fora svaki put nekoga ubijati u pojam, dok nekaze ok u pravu ste i gotovo.

Samo sam ti htio pokazati da ne možeš znati da shipa 100% range-a. Ako smanjiš na 80% range-a, već imaš 55%, oduzmeš rake i dodje na to da ti je call oko breakevena.
Vjerujem da ti je tu pokazao KJ ili neki sličan hand, hand nebi završio na forumu.

Malo sam pogriješio što sam napisao da je call užasan, jer je oko breakevena, ali nikad nebi ovo callao i gemblao se za 5 BI.

20

Re: 26 to stars

Jos jedan grinderski mjesec iza mene, sa najvecim padom do sada, ali uvijek nekako na kraju dobro zavrsi. Na kraju mjeseca sam dobro runnao i uspio postici koliko-toliko zadovoljavajuci plus. Sa volumenom i nisam bas zadovoljan, jednostavno nakon sto uzmemm taj gold status nemam bas motivacije za nesto previse igranja. Sto se tice igre, ona je bila onako, sigurno ne na zadovoljavajucoj razini, a najvise sam podbacio u tome sto nisam nista vremena posvetio ucenju. Nadam se da ce ovaj mjesec biti bolji u svim segmentima smile
http://i59.tinypic.com/33dje6w.jpg

30

29

Re: 26 to stars

Nice graf i sretno u daljnjem igranju  smile
Pročitao sam cijelu temu, vidim da ti je teško palo prihvačanje pokera kao jedinog izvora zarade i da ti se malo odrazilo na igru.  hmm

Zadnji popravljao koste (01-04-2014 15:58:37)

00

Re: 26 to stars

A nije da mi je tesko palo, radje cu grindati 3-4h dnevno nego za iste pare raditi 8 ili vise sati dnevno, nego je problem nekada motivacija i dosadi malo stalno isto. A sto se tice igre, neam bas neki pritisak kada igram, a posto mi je to jedini izvor prihoda necu raditi gluposti, tipa na tiltu otici na veci limit itd.. Tako da je to mozda samo i plus da igranje ozbiljno shvatim.

00

31

Re: 26 to stars

Chainvkci napisao:

radje cu grindati 3-4h dnevno nego za iste pare raditi 8 ili vise sati dnevno

Pa kud ces vece motivacije od ove... wink

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
20

Re: 26 to stars

Haha a je, al jbg monotono postane. Kao ono kad moras uciti bar 2h danas i radje bi sve drugo radio osim toga, tako je nekad i za poker

00

33

Re: 26 to stars

Ma ja sam se malo krivo i izrazio. Uglavnom sretno !  smile

10

Re: 26 to stars

Pozdrav ljudi smile Evo napokon i ja da se malo javim. Nisam zaboravio na projekt, nego taman kad sam htio napraviti update blizili su se praznici, pa reko bolje da sve rezultate objavim cjelovito na kraju mjeseca. Sto se tice pokera igralo se dosta, a za promjenu i na vise frontova. Dakle poceo sam igrati i na betfairu (ipoker mreza) uz odrzavanje goldstara na pokerstarsu. Iako je ovo bio plan i mnogo ranije zbog nekih tehnickih problema tek sada sam to bio u mogucnosti i ostvariti. Na pokerstarsu je mjesec prosao standardno, bilo je uspona i downa, ali uvijek nekako na kraju mjeseca kao da odsprintam do cilja, pa je tako i ovoga puta bilo. Ukupnim plusom sam zadovoljan, ali moglo je biti to i bolje. Zasigurno da imam podosta leakova u igri koji mi odnose dosta $$, a s obzirom da si trenutno nemogu priustiti coacha razmisljam o snimanju nekog videa dok igram, pa da iskusniji igraci malo to prokomentiraju. E sad utisci sa ipokera.. uh, sve ono sto sam se bojao nazalost se ostvarilo. Software i nije toliko los (iako ima nekih iritantnih bugova koje nekuzim kako ne poprave vise), al se nemoze mjeriti sa starsima, dakako i sporiji je tako da pravim zasigurno 1/3 ruku manje nego na starsima. Od prvoga dana stvari nisu isle bas najbolje, a tako se je i nastavilo.. Mislim da sam imao samo svega 2 sessiona u plusu (iako dosta malom), a sve ostalo je  roll  Znam da se mnogi zale na ipoker, e pa i ja sam jedan od njih. Sample je jos poprilicno mali pa nezelim sad nista prerano zakljucivati, vidjet cemo kako ce to iduci mjesec ici, no dobra vijest je ipak da sam sa rbom u nekom sitnom plusu (oko 70$), ali od plusa u samoj igri sam jos dosta daleko, ne toliko po downu, jer sam imao i gore na starsima, nego jednostavno po nekom feelingu kad igram. Sigurno cu odigrati jos i iduci mjesec na toj mrezi, pa ako nebude znacajnijih pomaka doviđenja ipoker!
Dakle da sumiram mjesec je zavrsen ipak dosta pozitivno sto se tice zarade, ali i same kolicine igre, dok je rad na igri bio dosta los, medjutim i nemam nesto previse volje kad mi je u planu odigrati 2.5k handova dnveno na starsima i bar 2k na betfairu. Da neduljim evo grafova; betfair: http://s14.postimg.org/h5yipb6pt/ipoker.jpg
upload a gif
pokerstars: http://s30.postimg.org/9x74eo20h/stars.jpg
post image online

I na kraju jedna dosta zanimjiva stvar ma koju bas i nisam obracao paznju, a to je cilj ovog projekta. Hm.. mislim da mi je cilj jednostavno iz mjeseca u mjesec uspjeti nekako prezivjeti (tj. da mi ostane dovoljan roll za daljnu igru nakon isplate na kraju mjeseca) iako i nije bas lagano. Sretno i drugima koji se trude i ulazu svoje vrijeme i zivce u poker, odmorite se svi sutra uz dobar rostilj i koju pivu wink

Zadnji popravljao Chainvkci (30-04-2014 16:55:54)

20

Re: 26 to stars

Poslao sam ti pm uzivaj u rostilju smile GL slj mj !

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: 26 to stars

Suprise! Hehe, evo da se i ja javim, a nije kraj ili polovina mjeseca. Razlog je jedan lijepi session na starsima pa reko da se malo i pohvalim  cool  http://s29.postimg.org/usqlu6ht3/rec.jpg
Eh kad bi barem jedan takav uletio na betfairu...

50

Re: 26 to stars

Betfair (ipoker) je rigged:D
Ja jucer izgubill 3 put zaredom KK pf all in i nakon toga AA od KK.. uglavnom mislim da na betfairu ima puno manje fisheva pa je i teze da ti se "posreci" jedan takav graf makar to nema veze prvenstveno s tim.. ja trenutno zadnjih 20k ruku na betfairu nemogu dobit skoro nista u showdownu..
ali evo da se samo ne zalim bilo je i ovakvih dana, nadam se da ih bude jos i da konacno krene neki dobar run;))

http://upload.slike.com/slike/2014/05/1399536190-1207-x-670px-nl20-graf1.png

Zadnji popravljao paradigm (08-05-2014 21:27:47)

00

Re: 26 to stars

A je istina, puno je manje fisheva, al sam bio frustriran jer kad god bi isao 2-3 BI up, dobijem par prejebenih setupa i nazad u minus. I meni se potrefio taman jucer predobar dan, runnao sam stvarno tako da me je strah dalje igrati big_smile Da se bar sto duze nastavi. Ma uz 50% rb-a dovoljno je biti i BE da se solidno zaradi jer rake pici ko lud. E i jel ti nick paradigm, jer sam vidio da me neki paradigm dodavao  2 puta al sam odbio oba puta  hmm

00

Re: 26 to stars

Chainvkci napisao:

A je istina, puno je manje fisheva, al sam bio frustriran jer kad god bi isao 2-3 BI up, dobijem par prejebenih setupa i nazad u minus. I meni se potrefio taman jucer predobar dan, runnao sam stvarno tako da me je strah dalje igrati big_smile Da se bar sto duze nastavi. Ma uz 50% rb-a dovoljno je biti i BE da se solidno zaradi jer rake pici ko lud. E i jel ti nick paradigm, jer sam vidio da me neki paradigm dodavao  2 puta al sam odbio oba puta  hmm

To za fisheve se ne slažem, nl10,nl20 obiluju njima,čak više nl20, zna biti igrača po 68/45 3bet preko 20, 2 frajera koja redovito igraju imaju 70/50, a ima i onih standardnih fisheva 60/7,itd. Nl50 znatno lakše za beatat nego onaj na Full tiltu, ali ipak ništa nije kako 888 poker... smile   I uz to mislim da je IPOKER definitivno poslije 888 najlakši za beatat poslije 888 pokera...

Vidim da ti igraš na starsu, tamo nikada nisam igrao, odbojan mi je, ni sam ne znam zašto...Frend mi je reg tamo na NL100,s tim da je standardno beatao NL200 na tiltu, kaže da je tamo daleko najača igra...

00

Re: 26 to stars

Posto je na starsima puuuno veci player pool naravno da ima i vise fisheva. Na betfairu mi se nerijetko dogodi da igram na stolu sa jos 5 regova, nije da nema fisheva, ali zbog manjeg poola igraca proporcialno tome ima i manje fisheva. A jos jedan problem je sto na Betfairu ima jako malo stolova do negdje tamo 16h..

00

Re: 26 to stars

Chainvkci napisao:

Posto je na starsima puuuno veci player pool naravno da ima i vise fisheva. Na betfairu mi se nerijetko dogodi da igram na stolu sa jos 5 regova, nije da nema fisheva, ali zbog manjeg poola igraca proporcialno tome ima i manje fisheva. A jos jedan problem je sto na Betfairu ima jako malo stolova do negdje tamo 16h..

Istina..do 16 sati nema neke igre. Probaj igrati nl20, regovi su dosta losi. Onako kao i nl10. A vidim da bitas nl10 tako da  nebi trebbao imati vecih problema ni na nl20. E sad vec malo malo se spominju neki botovi na ipokeru,koji je kurac ljudima? Da li je lakse opravdati svoju losu igru na taj naci ili? Jebote u zadnjih 60k ruku runam 50 BI ispod EV,al sta se moze. Opet dobrom igrom i disciplinom mozes izvuci plus,frustrirajuce je ali sto mozes. Tek tad shvatis da je disciplina u pokeru u najmanju ruku vazna kao i "skill",ako ne i vaznija. I evo imam jednu zanimljivost,kupio sam hand history na ipokeru,nl20,nl50. I vidim da odredjeni regovi, koji su u plusu,a imam ih na 100k ruku runaju brutalno iznad EV-a. Pa me zanima tvoje iskustvo,koliko si najvise runao iznad EV-a,jer ja na sva 3 accounta na ipokeru(770 poker,betfair i titan) runam dosta iza.

00

Re: 26 to stars

Trenutno na ipokeru runnam dosta iznad ev-a, ali ev ne racuna to kad te outrdrawnaju na riveru sa 2-3 outa pa onda se zugrate, tako da sigurno ako runnas ispod ev-a je znak neke "nesrece", ali ti se to zato vrati na drugim mjestima. Koliko god to bilo frustrirajuce ponekad, najbitnije je da beatas igru i onda ce sve doci na svoje, a nevalja se bas zamariti tim glupostima jer na to ionako nemozes utjecati.

00

Re: 26 to stars

Chainvkci napisao:

Trenutno na ipokeru runnam dosta iznad ev-a, ali ev ne racuna to kad te outrdrawnaju na riveru sa 2-3 outa pa onda se zugrate, tako da sigurno ako runnas ispod ev-a je znak neke "nesrece", ali ti se to zato vrati na drugim mjestima. Koliko god to bilo frustrirajuce ponekad, najbitnije je da beatas igru i onda ce sve doci na svoje, a nevalja se bas zamariti tim glupostima jer na to ionako nemozes utjecati.

istina, ali kad je natkupe uvijek imaš još opciju foldati, kod EV nema folda,stoga se tu vidi koliko si dobre odluke donosio,al eto nije bitno,na to nemoš utjecati..Uglavnom,sretno i nadam se da ćeš se brzo move upati na nl20. Pozz

00

Re: 26 to stars

Kad sam se vec pohvalio da u ev situacijama dobro runnam, danas 40$ ispod ev-a sad  A sto se tice move upanja, malo sam nitty sto se tice bankrola, al nadam se da ce i to brzo doci. Thx i gl i tebi wink

00

Re: 26 to stars

Chain di si? Nema te za stolovima...

00

Re: 26 to stars

Neam bas vremena ovaj mjesec previse, pa moram prvo izgrindati gold star na starsima i onda ako stignem odigrat cu jos nesto na Betfairu.

00

Re: 26 to stars

Pozdrav ljudi! Dosao je kraj jos jednog i pocetak drugog mjeseca, pa je vrijeme i za moj novi update. Ovaj mjesec je bio jedan od onih, puno prometa, a malo zarade.. samo sto je ustvari bilo skroz obrnuto big_smile Dakle, daleko najveci problem je bio upravo volumen, ali zato sa onim sto sam bio igrao sam poprilicno zadovoljan. Imao sam dosta obaveza ovaj mjesec, ali i vrijeme kada sam mogao igrati sam radje provodio vani nego za poker stolovima, tako da je radna etika bila na dosada najnizem nivou. Rezultat svega je bio nepostizanje goldstara na starsima (iako mi je falilo samo 100 vpp-a) i nesto malo odigranih ruku na betfiaru. Kada gledam Hansov projekt i koliko on vremena ulaze u igru ali i ucenje, sramota me bude koliko sam malo igrao ovaj mjesec (a ovo mi je jedini izvor prihoda trenutno)
Na srecu ovaj mjesec sam pogledao dosta novih videa i mislim da se to ipak isplatilo. Nekoliko ljudi me pitalo koja videa je najbolje gledati za ove limite i ja bi im sigurno preprucio videa vezana uz microlimite, medjutim kad se ustalite neko vrijeme na jednom limitu postane zamorno gledati uvijek iste stvari (a to je uglavnom neka abc igra), zato meni osobno puno vise svidjaju videa sa vecih limita, gdje ljudi malo dublje objasnjavaju svoje playeve. Naravno tesko je u praksi igrati kao ti igraci, ali svakako da sam dosta naucio gledajuci i pokusavsi razmisljati kao i oni.
Grafovi izgledaju ovako- Stars: http://s30.postimg.org/w9mz6cmxt/stars.jpg
free pic
Betfair:http://s28.postimg.org/n44guozil/ipk.jpg
online photo sharing
Dakle situacija na starsima je dosta dobra, vrlo sam zadovoljan sa 9.10 bb/100 iako to moze i dosta bolje, samo kad se sjetim koliko sam gresaka pravio i koliko jos mogu raditi na poboljsanju igre. Sto se tice Betfaira, neznam sto reci, nikako da krene onako kako bi htio. Mjesec i nije toliko los kad se pridoda oko 150$ rb-a, ali bilo bi lijepo kad bi ipak imao i bar 3-4 bb/100 u winningsima.
Rezultatski mozda i najbolji mjesec u karijeri, ali vrijeme posveceno igri mozda i najmanje do sada. Ovaj mjesec cu probati igrati sto vise, plan je skupiti roll na betfiaru i shotati na nl20, jer mislim da i nije toliko velika razlika izmedju nl10 i nl20. Kada bi se uspio ustaliti na nl20 i biti barem BE, rb bi bio stvarno odlican i mislim da bi nekako mogao uskladiti to tako da i na starsima se popnem za jedan limit gore. Nadam se da ce ovaj mjesec biti jedan veliki korak prema tome, pa eto gl to me smile  (a i svima ostalima koji igrate  wink  )

60

Re: 26 to stars

Aj doslo vrijeme da updateam ja.. I to kakav update. Prosli mjesec je bio stvarno dobar i nadao sam se da bi i 6. mjesec mogao biti barem isti takav ako ne i bolji, kako bi mogao shotati na nl25. Ali planovi su nesto drugo, a poker nesto trece. Krenimo redom, dosta sam igrao pocetkom mjeseca medjutim rezultati bas i nisu dolazili, sve se to nesto vrtilo oko BE na starsima, dok je na betfairu krenulo ocajno lose. I na pola mjeseca nasao sam se u vrlo nezgodnoj situaciji.
Graf na starsima je izgledao ovako http://s15.postimg.org/w5bkmufx7/stars.jpg
free jpeg images
Dok je graf na betfairu licio na  roll
http://s27.postimg.org/v3mipl36b/betf.jpg
images hosting
Jednostavno nije mi jasno kako na starsima mogu imati preko 6 bb/100, dok na betfairu nemogu biti BE. Ok prihvacam to da mozda nisam dovoljno dobar igrac, ali niti BE biti.. e bome, ipoker me vise nece zadugo vidjeti. No problem je bio mnogo veci, roll se nije punio planiranom brzinom a polovina mjeseca je vec tu bila. Razmisljao sam o uzimanju stake+coachinga i bio sam gotovo spreman to ucniti. Medjutim na nagovor prijatelja koji mi je obecao svesrdnu pomoc (i ispunio je to obecanje smile ) krenuo sam igrati 2.5$ 180 man turbo. I.. moram priznati prezadovoljan sam s rezultatima i cini mi se da iako je varijanca mnogo veca, da su ovi turniri mnogo laksi nego grindati nl10, a i potencijalna zarada moze biti stvarno dobra. Iako je mali sample (igrao sam svega oko tjedan dana) nadam se da ce se graf nastaviti kretati prema gore i da cu uspjeti zaradti vise nego na nl10. Posto sam tek poceo igrati, sve mi je novo i zanimljivo, a poseban gust je igrati ft-ove. Dakle totalni preokret u ovom projektu ali nadam se da ce uroditi plodom smile
Graf od 180 man 2.5$ http://s12.postimg.org/ofqsok9e5/image.jpg
image sharing

40

Re: 26 to stars

Sretno u novu smjeru. Zanimljivo kako se poevća interes za istom igrom, ali drugom varijantom  tongue  big_smile

00

Re: 26 to stars

Hvala na podrsci smile Ma ovo su dva totalno druga svijeta, samo ti pokaze koliko je poker ogromna igra ustvari.

00