Tema: Staking za nl2 na tiltu

Prodajem hem2 kod za 30$ i kako nisam po forumima slabo koga znam jos me mrva izradio za 1 kod tako da umjesto sa tih 30$ igram nl2 short strategy ovim putem trazim staking.

Znaci-

Nl2 na tiltu 20-30$ short stack bi igrao
Raspodjela kako staker zeli.

Ako neko zeli moze poslati privatnu poruku i u njoj svoj skype ili mail da se dogovorimo sve.

Hvala puno

Vec sam pisao u temi ..Rusmir 34god Sarajevo

Zadnji popravljao Polygraph (05-04-2014 15:01:33)

05

2

Re: Staking za nl2 na tiltu

vjerojatno scamm, jučer je meni nudio stejk za nl20 i price da zaraduje 2-3k mjesecno na enetu
nije me scammao za ništa samo je jako sumnjivo pa pišem da ljudi vide.
i nece middle mana za transkacije nego samo hoce da mu prvi salju..

10

Re: Staking za nl2 na tiltu

Polygraph napisao:

jos me mrva izradio za 1 kod

Objasni.

00

Re: Staking za nl2 na tiltu

Dao mu kod nije mi sibnuo pare najjednostavnije receno.

00

Re: Staking za nl2 na tiltu

A čuj... app smile

00

Re: Staking za nl2 na tiltu

AlphaScorpii napisao:

A čuj... app smile

Ne razumijem.

I sad ovaj drugi hoce da kupi kod..nemoram ga ni prodat al s ovog foruma nikom ne saljem prvi vise .necu ga ni prodat sigurno nek je 30$ al ne vjerujem u ljude. mrva77 kako me zezno ne ulazi vise ko je pratio viio je da je dva tri dana non stop na forumu bio. nek mu je na cast

01

Re: Staking za nl2 na tiltu

Polygraph napisao:

al ne vjerujem u ljude.

A tražiš da oni tebi vjeruju.

00

Re: Staking za nl2 na tiltu

roba59 napisao:
Polygraph napisao:

al ne vjerujem u ljude.

A tražiš da oni tebi vjeruju.


pa ja sam vjerovao Roba.
i posaljem prvi i on me zezne .
od tad ne ulazi vise nikako.

kako da sad opet nekom prvi posaljem iako je samo 30$ u dva dana da me za 60$ nasankaju puno mi brate.

01

9

Re: Staking za nl2 na tiltu

@Roba bilo bi dobro da se Mrvu ubaci u http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=4052 ako je scammao, a obzirom da se ne javlja vjerojatno je

when you feel like quitting think about why you started..
00

10

Re: Staking za nl2 na tiltu

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=10292
Frajer ima 5 postova pa logično da nije netko za kog možeš biti 99% siguran da neće scamati.

Druga stvar, ak je polygraph dao njemu key, može ga resetirati i promjeniti pass.

20

Re: Staking za nl2 na tiltu

Jng sad nisam obracao paznju da ima 5 postova jer ne furam toliko forume.
Uglavnom za frenda sam prodavao kod tako da ne znam to o resetiranju.
Vec sam frendu dao pare jer je prvi dan rekao uzima 100% a frendu huitne pare i ocekivao sa tim 30$ da na tiltu krenem nl2 al ocigledno nista od toga.

Otvorio sam sad temu stejking za nč2 na tiltu 20-30$ al da Bogda sjeba me lik a i ko bi me sad stejkao kad vidimo kakvih ima ljudi.
Sretno svima a meni je ovo velika skola jbg-

02

Re: Staking za nl2 na tiltu

Roba poslao sa, ti poruku do k ne procitas ovo sam napisao mozda prije udjes ovdje  ovo je sadrzaj"Pitat cu frenda da li zna o tome nesto...rekao si resetiranje nesto..mislis da ima sanse da povratim kod?"


P.S slucajno reko da posaljem poruku kontam ne moze jer mi poznanik davno rekao na 2+2 ili ne znam gdje limit za slanje privatnih poruka da ima.

Pod hitno stavite limit na bar 40 postova.

ja poslao a imam 10ak dodje lik trolla forum na par tema i zica.

40 pa mozda i 50 nije lose

02

Re: Staking za nl2 na tiltu

zviko napisao:

jučer je meni nudio stejk za nl20 i price da zaraduje 2-3k mjesecno na enetu
i nece middle mana za transkacije nego samo hoce da mu prvi salju..

Polygraph napisao:

nemoram ga ni prodat al s ovog foruma nikom ne saljem prvi vise

Mislim da ovo sve govori, i još frajer okrivljava mrvu. Nevolim se miješati u tuđe stvari, ali ne želim da se nađe netko tko će sažaliti ovog lopova i poslati mu pare jer nebu dobio ni kiflu za to.

Inače znam mrvu,radio sam transakcije s njim,uzeo je coaching. Bili smo kod njega, odradili 4 sata u komadu i frajer me mogo lijepo otkantat jer ja nisam tražio pare unaprijed, ali nije bilo niti najmanjeg znaka da neće platit xy kn. Po mom mišljenju pošten da nemože pošteniji bit, i neki dan mi se javio na mail da treba hem2 key i nešto smo pričali pa je usput napisao:

Ma prodaje neki lik iz Bosne na poker pro al mi malo sumnjiv. Kao hitno mu treba 30$ a nudi mi stejking za 500$ Na pokerstarsu ima jedva 50-ak turnira ove godine. smile
Nekako si sve mislim da je to jedan od onih koji pokupi pare a ti se slikaj smile
Ak saznaš za koga daj pls javi.

Ja ne tvrdim da je mrva nije scammao, ali ovaj Polygraph se pravi svetac i kao svi ga hoće sjebat, ali ne želi middle mana i ne želi slat prvi....looooool  big_smile

Polygraph napisao:

Uglavnom za frenda sam prodavao kod tako da ne znam to o resetiranju.
Vec sam frendu dao pare jer je prvi dan rekao uzima 100% a frendu huitne pare i ocekivao sa tim 30$ da na tiltu krenem nl2 al ocigledno nista od toga.

Polygraph napisao:

I sad ovaj drugi hoce da kupi kod..nemoram ga ni prodat al s ovog foruma nikom ne saljem prvi vise .necu ga ni prodat sigurno nek je 30$ al ne vjerujem u ljude.

Malo si se izgubio u priči ko prodaje key, kome su potrebne pare i ko igra NL2.  smile
I sad si kao ti izgubio 30$ svojih dolara pa nemreš igrat na tiltu? A drugi kod je isto od frenda kojem ti činiš uslugu i šalješ pare unaprijed?
A kaj s onim da zarađuješ 2-3k na enetu? I zvika laže za to? I da si mu nudio stejk?
Nice one  wink

http://www.mmstaking.com/
40

Re: Staking za nl2 na tiltu

Stejking je nudjen Zviki.
Ne dajem ja stejking 4-5 drugara igramo sa raznih naloga zajedno i tako.
ja sam iskljucio se iz te price jer nemam previse vremena zadnjih godinu dana porodica i tako.

na enetu i tim lijevim mrezama smo igrali pa sam rekao Zviki ako bi htio mogao bi mu to rijesiti
A ja sam prodavao dva kod za jedan me zezno mrva77.

Stejking za nl2 tilt sam trazio iskljucivo jer sam 30$ sjeban od mrve i tako.

ma ako neko misli da nesto muljam jednostavno me banajte i tako.

Cist sam ko suza nije mi jasno od kud sad da ja nisam ok a lik me sjebo..

05

Re: Staking za nl2 na tiltu

Jadan ti

00

Re: Staking za nl2 na tiltu

BuffaloBill44 napisao:

Jadan ti

ti ces nesto da mi kazes trazis stejk kad god udjem na forum.

I ne okacis kako si prosao. jadan si

00

Re: Staking za nl2 na tiltu

Nisam ni ja nesto nacitan, ali ovo mi je nevjerovatno kako su ljudi danas nepismeni.
Skoro ko Vuk, moram dva put citati da skuzim o cemu je rijec  big_smile

51

Re: Staking za nl2 na tiltu

Polygraph napisao:

ti ces nesto da mi kazes trazis stejk kad god udjem na forum.

jel to zabranjeno mozda ?

Polygraph napisao:

I ne okacis kako si prosao

bio sam x puta stejkan na forumu i uvijek sam ili stavio tu na forumu kako je proslo ili ako je stejker trazio javio sam mu na skype, pm.. tako da neznam kako si to zakljucio..

Polygraph napisao:

jadan si

takav sam se rodio

00

Re: Staking za nl2 na tiltu

Pratio sam tvoje teme ali da se ne ubjedjujemo prilicno sam siguran da sam vidio par puta nesto tipa trazim stejk lik ti da i nista vise u temi ne napises.

Javis ti njemu sigurno na skype kako je proslo ali bi po meni trebao i ovdje javiti i radi sebe da bi te neko posle stejkao.

Molim moderatora da zatvori ovu temu jer je daleko otislo a ividi se da me niko ne shvata ozbiljno i nista od mog stejka.

Cak mislite da sam lopov a ja vam kazem ko je pratio mrva je visio na forumu nema ga vise pitajte ga sta je bilo

.pozdrav

02

Re: Staking za nl2 na tiltu

Polygraph napisao:

A ja sam prodavao dva kod za jedan me zezno mrva77.

Stejking za nl2 tilt sam trazio iskljucivo jer sam 30$ sjeban od mrve i tako.

Nitko te nemože zeznuti za tvoj HM2 kod, jer ga uvijek možeš resetirati.
npr. prodaš ga meni, ja te zeznem za pare, ti ga resetiraš i opet imaš kod


http://hm2faq.holdemmanager.com/questi … Reset+Code

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Staking za nl2 na tiltu

E jbg, ja sam se izgubio. Jel' se ovdje nudi ili traži stake? big_smile

00

22

Re: Staking za nl2 na tiltu

Evo da se i ja javim pošto se spominje moje ime....
Polygraph (dobar ni si si stavio pošto jako lijepo lažeš)....
Kao prvo nitko tebe nije prevario niti si ti meni poslao hem2 key....to su tvoji mokri snovi. Istina da sam rekao da ću uzeti hem2 key ali sam se eto predomislio za 2 dana i odgovorio ti tako. Jedan od razloga zašto sam se predomislio je taj što tražiš hitno 30$ a nudiš mi stejking za 500$???!!! Sumnjivo?? MA ne.... kaj bi bilo. Na pokerstarsu nisi odigrao ni 100 turnira a nudiš stejking nekome koga ni ne poznaješ-smijeh!!!
Nadam se da neće nitko naletiti na tvoju igru jer sam sad i sigurniji da se baviš prevarom.
Malimisko tnx na podrci u tvom postu.

30

23

Re: Staking za nl2 na tiltu

Tonac napisao:

@Roba bilo bi dobro da se Mrvu ubaci u http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=4052 ako je scammao, a obzirom da se ne javlja vjerojatno je

Tonac- krivo i prebrzo pretpostavljaš

A ti Polygraph skini ljusku od jajeta sa nosa i odrasti.

00

24

Re: Staking za nl2 na tiltu

Mrva77 napisao:
Tonac napisao:

@Roba bilo bi dobro da se Mrvu ubaci u http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=4052 ako je scammao, a obzirom da se ne javlja vjerojatno je

Tonac- krivo i prebrzo pretpostavljaš

Niš osobno bilo je u dobroj namjeri, pardon

when you feel like quitting think about why you started..
10

25

Re: Staking za nl2 na tiltu

Tonac napisao:
Mrva77 napisao:
Tonac napisao:

@Roba bilo bi dobro da se Mrvu ubaci u http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=4052 ako je scammao, a obzirom da se ne javlja vjerojatno je

Tonac- krivo i prebrzo pretpostavljaš

Niš osobno bilo je u dobroj namjeri, pardon

No frks, sve 5 smile

10