Tema: Project: from 200$ to 10,000$

Pozdrav, trebao sam već i ranije postaviti ovaj projekt ali radi obaveza (i moje ljenosti hehe) nisam ga odma iz početka postao na forum. Bio sam registriran na forumu i ranije (nickname PocketRockets), oni koji me neznaju - Ivan, iz V.Gorice. Nisam jedno vrijeme igrao poker i bio aktivan na forumu (nebi baš previše o razlozima), no evo prije nekih 2 tjedna sam se vratio nakon što me motivirao projekt kolege s foruma, HansTheGreat (hvala stari!).

Što se tiče samog projekta, igram na iPokeru, HUsng Superturbo - trenutno 10€.
Krenuo sam sa 200$ starting BR 06.02og, trenutno je bankroll na 1430$ tako da sam jako zadovoljan. Pošto sam se tek "vratio u igru", ne igram još puno, nekih 2-3h dnevno u prosjeku svaki dan, ali to je grind 4-6 HUsng ST stolova tako da nije ni lako bit dugo vremena 100% skoncentriran. S vremenom ću nastojat i povećavat satnicu, uz isti broj stolova.

Cilj je konstantno napredovat i doći do 10k $ kroz nekih 3 mjeseca, iako ništa neću siliti i zadovoljit ću se ukoliko to ostvarim i do 6-7. mjeseca.

Updejtat ću projekt svakih 5-7 dana ukoliko želite. Pozdrav i sretno!
http://oi62.tinypic.com/29zag6a.jpg

Zadnji popravljao Angelus (22-02-2014 01:22:15)

140

Re: Project: from 200$ to 10,000$

Odličan graf za HU super turbo.
Sretno  smile

Zadnji popravljao malimisko (22-02-2014 09:12:40)

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Project: from 200$ to 10,000$

GL!  palecgor

00

Re: Project: from 200$ to 10,000$

Ajmo Ivane!!!!
GL!

00

Re: Project: from 200$ to 10,000$

Evo da se ponovo javim, ovaj tjedan sam igrao nekih 20ak sati - HUsng 10€ i dalje peglam i jako sam zadovoljan kako napreduje projekt. A naravno zadovoljan sam i svojom igrom i tu "osjećam" napredak u odnosu na moju poker igru prije par god. - a da ne govorim o mindsetu i kontroli, razlika je nebo i zemlja ovo sad i prije. U planu mi je svaki tjedan podizat satnicu, tako da ubuduće igram dnevno bar nekih 5-6h svaki dan.

Pa evo, pitajte ukoliko vas bilo šta zanima, ukoliko nešto želite ili ako nekako mogu pomoći nema problema. Također ako želite mogu snimit dio sessiona dok igram (valjda neće bit neki loš run session hehe) pa ga i objavit tu da sami uvidite kako igram.

Trenutni bankroll: 2510$

Evo i kako izgleda sam graf:

http://i62.tinypic.com/vy382f.jpg

Pozdrav i sretno vam bilo do idućeg javljanja! smile

Zadnji popravljao Angelus (02-03-2014 01:38:22)

100

Re: Project: from 200$ to 10,000$

Sretno Yvane!!

00

Re: Project: from 200$ to 10,000$

Evo ponovo se javljam, i iskreno ovaj tjedan sam nezadovoljan svojom igrom i samim projektom iako to $ možda pokazuju drugačije. Danas sam imao shot na HU20-ke, koji je prošao loše - ne toliko radi boljih igrača nego jednostavno kao da neide i neide. Izgubio sam većinu flipova i puno allinova gdje sam bio dobar favorit ali šta je tu je. Odigrao sam i par turnira (na jednom uzeo 285€), ostalo ništa.

Trenutni bankroll je: 3775$

Možete pogledat i graf, koji bi trebo krenut uzlaznom putanjom ipak ovih dana hehe. Mislim da ću se ipak još jedno vrijeme držat 10-ica iako imam roll za 20ke, no moram još dobro proanalizirat igrače koji ih igraju jer ima puno više regova nego na 10-icama tako da je teže i grindat ovako kao ja više stolova.

Sretno vam bilo!

http://i60.tinypic.com/zvps0i.jpg

Zadnji popravljao Angelus (08-03-2014 00:45:25)

40

Re: Project: from 200$ to 10,000$

Ovaj tjedan sam igrao puno više 20-ica, ajmo reć da sam se "uklopio" u tu ekipu i stakese. Nakon onog updatea početak izvrstan, u 3 dana oko 1.2k+ a zatim pad ostatak tjedna, nemogu reć da sam igrao loše ili da sam tiltao (osim danas, zato sam i prekinuo igrat nakon 3h igre iako nije bio velik loss) - već jednostavno opet me lupa varijanca i neide pa neide. Bar da je danas ili jučer bio +$ dan ali nikako nije išlo, spustio sam se i na 10-ice ali nije pomoglo. Mislim da ću ovaj nadolazeći tjedan igrat 10-ice samo, uz možda pokoji turnir pa dok se malo ne "ustabili" swing. Ako ništa dosta sam odgrindao i zadovoljan sam kako napredujem, pogotovo ću nastojat poboljšat mindset i isključit tilt skroz. Također smatram da mi je ovih par dana pomoglo i da uvidim neke moje greške a isto tako vraćam se jači jer na greškama čovjek uči, a uči dok je živ. Nekakav cilj/plan dnevnog grinda je oko 200-300 HUsnga dnevno (trenutno, kasnije možda i više), držeći se ovih limita (za sad 10-ice, možda ubacim 20ke ovisno kakav će tjedan bit). Također bi napomenuo da mi se ovaj tjedan 2x dogodilo sranje tijekom igre; jednom otišo internet na nekih 10ak min (dok sam grindo 5-6 stolova 20ke) i jednom zabrejko kompjuter i moro resetirat pa dok sam se vratio praktički propalo sve.

* I jedno pitanje za vas koji igrate na paddyu, zna li se vama dogodit tu i tamo da vas jednostavno izbaci samo od sebe iz softvera i onda kad pokušavam log-in nazad piše mi "there is other active session for this user" i tako par puta prođe minuta dok se vratim, što mi također može bit kobno za stolove.  hmm

Sretno do daljnjega!

Trenutno stanje: 4710$

http://i60.tinypic.com/70gm4m.jpg

Zadnji popravljao Angelus (15-03-2014 00:03:26)

60

9

Re: Project: from 200$ to 10,000$

Paddy je na iPokeru kolko se sjećaim, a iPoker voli izbaciti pa te karat s updateovima i sl. Ubije sav dnevni trud u 5-10 minuta.
Neznam kakav ti je RB i pretpostavljam da je ekipa lošija nego na starsima. Ali tamo ti je pouzdan klijent i ako puno narejkaš, a to vidim radiš komotno si digneš RB i sl. iznad 35%, a tko zna, stvarni rake ti je možda i manji na starsima... Ugl. neće te izbacit iz izgre iz čistog mira, tamo mi se to nikad nije dogodilo, a na iPokeru na desetke puta...

00

Re: Project: from 200$ to 10,000$

Evo samo kratki update, nisam ovaj tjedan puno igrao (2 dana off skroz) tako da sam i zadovoljan koliko sam i postigao. Nadam se da ću ovaj tjedan nadoknadit to i približit se još jedan korak bliže cilju. Žao mi je što trenutno nemogu detaljnije ovdje pisati, ali potrudit ću se idući tjedan i nešto snimit samo da mi sve bude u redu sa kompjuterom i internetom.

P.S. planiram investirat u sebe i uzet i nekakav video package ili nešto tipa pretplatu na HUsng.com siteu kako bi napredovao, pa ukoliko neko ima neku preporuku ($$$ ili nešto free nebitno) neka slobodno napiše ovdje ili u inbox, hvala!

Trenutni roll: 5660$

LP i sretno vam!

10

Re: Project: from 200$ to 10,000$

Pozdrav. Evo mene ponovo sa novostima. Ovaj tjedan sam zadovoljan količinom igre, ali ne i samom igrom. Od HUsng 20-ica sam skroz odustao, ali sam počeo "istraživat" i grindat Twister SNG-ove (za one koji neznaju, hyper SNG od 3 igrača s random nagradama od 2-1000BI). Njih igram na najvećem mogućem levelu, odnosno 10$ - i za sada sam jako zadovoljan profitom od njih, i mislim da ću grindat njih u paraleli sa HU10€, ovisno kako mi paše. Trenutno sam na Twisterima, dok prikupljam materijale vezane uz HU hypere, a nakon što proučim te iste materijale, onda bi se mogo vratit malo više na same HU hypere. Kao što sam već reko, nisam baš zadovoljan profitom ovaj tjedan, ali nema veze - bitno da se ide prema cilju smile

Trenutni roll: 6360$

Evo i grafa, koji u zadnje vrijeme izgleda loše, djelomično radi varijance ali i moje igre. Dobro pa sam na twisterima fino runno, te uz RB ipak nekih +700$ ovaj tjedan. Pozdrav i sretno do idućeg javljanja!

http://i58.tinypic.com/2wremip.jpg

20

Re: Project: from 200$ to 10,000$

Kolko je najveci prize pool koji si vidio na twisteru, i koliki je kojeg si osvojio

00

Re: Project: from 200$ to 10,000$

Najveći koji sam vidio - 500$, isti i osvojio  smile

00

Re: Project: from 200$ to 10,000$

Pozdrav ljudi!

Evo, nisam se javljao 2 tjedna; namjerno - tako da ovaj update bude konkretniji i zanimljiviji. Kao što sam rekao, držao sam se igre Twister SNG-a, te u međuvremenu učio i analizirao svoju HUsng hyperturbo igru (kupio sam i ovaj pack http://www.husng.com/zzztilt-phl500-cru … rbo-husngs - ukoliko ga netko treba neka mi se javi na PM pa ćemo se dogovorit). Iskreno, ni sam nisam bio svjestan koliko pogrešaka imam; iako to nisu neke velike greške - svaka sitnica na HUsng hyperima je bitna. Shvatio sam da koliko god mi "crushali" ove niže limite, i mislili da smo bolji od većine, da uvijek ima mjesta za napredak. A naravno to je ono najbitnije i samo tako se može move-upati sa limitima.

Ajmo sada konkretnije o projektu i twisterima. Ova 2 tjedna sam odigrao 11/14 dana i mogu reći da sam više nego zadovoljan odrađenom satnicom, svojom igrom, a naravno i profitom. Sve više i više mi se sviđaju ovi twisteri, neopisivo je loš field i puno je lakše beatat to nego 10-20€ HU hypere (rekao bih po mojem mišljenju u dosad viđenom što sam igrao nekih 3 tjedna twistere, na prosjek od 100 igrača ima nekih 5 regova, ostalo je više manje ispod prosječno ili kockari koji dođu bacit "rundu"). Ali, najviše mi se sviđaju jer su po sistemu igre slični HU hyperu, jedino što su ovdje 3 igrača, a nagrade variraju od 20-10k$ (za upad od 10$).

Također neke od prednosti koje bi izdvojio vezano uz Twistere su:
- ne morate čekati praktički ni 10 sekundi kako bi započeli igru
- u mojem slučaju, puno "zanimljivije" i brže mi prođe vrijeme dok grindam twistere, nego HUsngove
- isto tako postoji i šansa da hitate neki veći dobitak, tipa 200$+

Moram se i pohvatili da mi je jučer na Twisteru izašlo po prvi put prize pool od 2000$, koji sam i osvojio!!!
Samim time, da sumiram ovaj post, a isto tako i projekt...

PROJECT COMPLETED! (u vremenskom razdoblju od 06.02 - 11.04) >>> BANKROLL: 10.008$

Čujemo se svakako još ovdje, kad si zadam neki novi cilj/projekt! Hvala svima što ste me pratili i onima koji su mi bili potpora i motivacija, sretno vam bilo do daljnjeg! Pozzzzz

140

Re: Project: from 200$ to 10,000$

Čestitke prijatelju! Respect na radu i samo tako nastavi pa ćemo čuti još tako lijepih vijesti! big_smile

20

Re: Project: from 200$ to 10,000$

Sick, brzo si zavrsio projekt smile))))) Svaka cast, kapa do poda!

10