Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Dobro jutro,

Evo nakon lijepog vikenda  i slavlja u Rijeci vrijeme je za novi update. U zadnje vrijeme radim na tome da napokon dobijem i RB pa nekim stranicama dajem malo gase da već sada dostignem te maks VIP statuse koje bi i dostigao u ovoj godini. Očekujem da ću dobiti jedno 9-10k$ na kraju mjeseca, ali treba jo grindati do tamo.

Što se tiče same igre na vrlo solidnom nivou je i stabilna je(nema tolikih swingova u mojim nastupima za stolovima). Kao da sam opet prošao svoju grinding zonu. Što se tiče varijance lijepo mi da je na NL100 i NL400 gdje sam vrlo lijepo runnao, a naravno užasno loše na NL200 što je bilo za očekivati jer ona 14bb WR jednostavno nema veze sa realnošću. Sve u svemu 3 vrlo, vrlo rezultatski dobra dana kao što se može vidjeti:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20136-137-138/Session_zpsae34f029.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20136-137-138/Graph_zpsc3310364.png

TOTAL CHALLENGE: 40 776.07$(ZADNJI UPDATE) + 7 611.09$(WINNINGS 3 DANA)  = 48 387.16$/ 100 000$

To bi bilo. Odo ja u krpe. Čujemo se nedjelju/ponedjeljak ništa ne iskrsne. Sretno!

Zadnji popravljao HansTheGreat (30-08-2014 00:37:47)

180

202

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Stari moj ti si j*bena mašina, svaka čast! Ak ovak nastaviš prebrzo ćeš završit ovaj 100k projekt, neće ljudima bit zanimljivo  big_smile

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Pa onda ce napravit projekt 100k->1M.
Svaka cast Hans.

40

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Ludnica!

Ovaj 244min session je WTF smile, 30BI nice!

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Nemam riječi.
Samo nastavi tako  smile

club  heart  diamond  spade ...Bio jeben flop pa me sjebe river... club  heart  diamond  spade
00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Svaka čast care!

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok ljudi,

Kako nedjelja? Jel netko već na nekom FT i čeka/nada da će nešto procuriti. Haha, nadam se da ću sutra ujutro opet pročitati onako spaljeni naslov teme tipa....''Procurilo'' lol  cool

Hvala ljudi na komentarima. Uglavnom da ne bi bilo dosadno vjerojatno će se ići do nekakvog cilja i nakon 100k, ali prije toga moram ovo pretvoriti iz noćnog u dnevni posao(hmmm.....neka država u pacifičkoj vremenskoj zoni zvuči zanimljivo) i završiti ovo(etablirati kao dobar mid stakes igrač). I dosta toga je još predamnom.

Ukratko, prvi stop loss nakon dugog vremena.  Jednostavno bilo je i vrijeme budimo realni jer je stvarno dosta vremena prošlo od kada sam zadnji put to dostigao. Jednostavno nakon 1,3k minus mješanih limita(NL100&200&400) rekao dosta za danas i morao sa zadovoljiti jednostavno B perfomance i činjenicom da je to jednostavno onakav dan kada su ti svi blefovi uhvaćeni jer ljudi imaju stalno top svog range, ti činiš pokoju pogrešku i play koji nisi trebao i eto vrlo brzo si na stop lossu. Moram priznati zaboravio sam i kako je to, ali eto, radujem se ostatku večeri koje ću si nastojati što više uljepšati big_smile

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20139-140-141/Session_zpsfe350911.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20139-140-141/Graph_zpsf6289108.png

TOTAL CHALLENGE: 48 387.16$(LAST UPDATE) + 24.26$(WINNINGS 3 DAYS)  = 48 411.42$/ 100 000$

Nažalost ovaj put nema ništa velikog za pridodati, ali svejedno je plus i stoga se uvijek tome treba radovati.

Čujemo se sredinom tjedna. Pozz!!

Zadnji popravljao HansTheGreat (30-08-2014 00:43:27)

100

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

oko 7bb/100
cestitke...

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Pozz ljudi,

@rounder1984
Hvala! smile
Lijepo si to pogodio! wink

Evo vrijeme za podulji update. Razlog jest činjenica da je ovo vjerojatno jedan od zadnjih grinding update za ovaj mjesec, a razlog možete pročitati u donjem dijelu teksta.Pa ajde da krenem više onda.  tongue

Kao što je bilo za očekivati downswing je došao. Mislim ne mogu vječno samo update-ati pluseve big_smile  tongue . Ali kao uvijek nastojim pronaći u svemu tzv. lošem i nešto dobro pa u neku ruku veselim se povećanoj količini off table work-a koji slijedi.  Iskreno sam downer me ne brine, vrijeme je da se radi na tome da se edge poveća i da varijanca što manje utječe na sam rezultat.

E sad s obzirom da sam zaželio intezivnijeg off table work-a moram negdje rezati sate, pa će sljedećih nekoliko dana biti samo laganijeg grindanja. Želim jednostavno detaljnije analizarati svoju igru i naći rješenja za probleme koje me muče. Veselim se radu u CREV-u, combo kalkulacijama, analiziranju protivnika kao i adjustmente koje želim napraviti itd.

Pošto sam dobio dosta upita vezana uz samu knjigu odlučio sam da ću kreirati tečaj koji će u pravilu objašnjavati ono zašto iza NO 6max BS. Uglavnom će biti usmjeren prema NL25 igračima, ali siguran sam da NL50 i NL10 igrači mogu ponešto naučiti. S obzirom da će sam tečaj biti napravljen na osnovu problema koji su korisnici imali prilikom korištenja same knjige za molio bih vas da vaša pitanja/probleme pošaljete na email hansthegreat@bestpokercoaching.com.  Teme će biti razne od samog ispravnog razumijevanja knjige, pa do reakcija na DB, vječita debate B ili ne 2ndP, X/C i još puno puno toga.

Što se tiče performance u zadnjih nekoliko dana bilo je ono OK, ali bilo je tu i pokoji play koji se mogao preskočiti, ali eto frustracija ponekad uzme maha. Ali sad evo i rezultata:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20142-143-144-145/Session_zpsaf057f42.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20142-143-144-145/Graph_zpsc9b3711e.png

Već neko određeno vrijeme nije se ukupni iznos smanjio, a da tako ostane pobrinuo sam se sam i izgrindao RB koji će ipak cijelu situaciju popraviti, tako da to sve skupa ovako izgleda:

TOTAL CHALLENGE: 48 411.42$(ZADNJI UPDATE) - 2 764$(WINNINGS 3 DANA) + 10 040.73$(RB = 7355€)  =  55 688.15$/ 100 000$

E sada izgleda sa trenutačnim stanjem da će mi sa RB ovo biti prvi 20k$ mjesec. Da li će to tako ostati još je za vidjeti, ali nadam se da se ništa drastično neće promijeniti.

To je to ljudi! Ipak nije tako dugo. Čujemo se!

Zadnji popravljao HansTheGreat (30-08-2014 00:44:46)

80

210

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Jebate koliko RB 10k!? najssss   smile  smile
Daj reci gdje izlazis da te uhvatim i nazicam koji sat treninga  big_smile

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Acapulco na viskovu xD

00

212

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Andre_787 napisao:

Acapulco na viskovu xD

Fuj narodnjaci!

20

213

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

7777755555stars napisao:

Bok.!
Ovo je super cool ..
Zanima me na kojim poker stranicama igraš? ako nije tajna.. Koje bi za mene kao početnika  bilo dobre da igram. trenutno imam poker 770 stranicu i pokerstars i baš me ne ide zapravo krenem dobro ali na kraju pad...I jeli moram koristiti program holdem manager ..ili bilo koji drugu..za početak jer me možeš savjetovati na kojim stranicama  da igram a da ne morama koristiti pomoćne programe za početnika da su dobre i da na njima mogu ostvarit profit i uspon....

Vuk is back...

Zadnji popravljao Maki (25-05-2014 14:27:59)

61

214

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Hans, ja bi vrlo rado kupio vašu knjigu, platio tečaj pokera preko vašeg sajta, al s obzirom na svoje dosadašnje iskustvo zamolio bi vas neki opipljiviji dokaz (izuzev slikica koje objavljujete na forumu) da se u današnjim cash igrama može toliko dugo runnat tako dobro...ako možete podijelit s nama forumašima svoj nickname s kojim sudjelujete u projektu to bi već puno pomoglo....hvala

Zadnji popravljao cho983 (27-05-2014 07:27:24)

14

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

cho983 napisao:

Hans, ja bi vrlo rado kupio vašu knjigu, platio tečaj pokera preko vašeg sajta... zamolio bi vas neki opipljiviji dokaz ... da se u današnjim cash igrama može toliko dugo runnat tako dobro...

E da mi je znat u kojoj knjizi ili tko, me može naučit runnat dobro (i dugo) smile

Zadnji popravljao AlphaScorpii (27-05-2014 11:45:57)

00

216

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

ne izvrćimo stvari, nisam ja niti to tvrdil, ja bi samo prije nego kupim knjigu za 35 dolara i platim si tečaj koji nije jeftin, neki vjerodostojniji dokaz  da se u današnjim cash igrama s 50 dolara može u tako kratkom roku doć do 50k, ako tražim previše (od jednog nicka), ok.

02

217

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Jesi pročitao sve, od početka do kraja. Nitko nije rekao da je sve to samo zbog knjige. Mislim da je negdje čak spomenuto da se samo do nl25 može beatat po knjizi. Ostalo je sve nadogradnja učenjem igre.
Poker je kompleksna igra (iako na prvi pogled izgleda jednostavno) i ne može se sve napisati i objasniti u jednom knjizi (pogotovo ne u knjizi za $35). Ako i recimo netko napiše takvu knjigu, vrlo brzo će sve pasti u vodu jer će svi početi tako igrati, a onda će ih rake pojesti.

I na kraju, sve ovo što je Hans napravio je napravljeno ne zbog jedne knjige, nego zbog puno truda, učenja i igranja. Ja neznam nikog tko može odigrati tolko handova kolko je Hans odigrao. Vjerujem da bi i ti postao puno bolji igrač nego što jesi uz tolko igranja i rada.

Ne postoji nikakva magična forumula za obogatit se na pokeru!

30

218

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

ok, znači svaki session koji odigram -2,3k ispod ev-a ja sam loš i lijen igrač, i moram više radit na igri...ne prozivam nikoga, samo se želim uvjeriti svojim očima da je stvarno moguće ovo što radi Hans...ja mu skidam kapu do poda, al ja još uvijek ne vidim gdje, kad i kako je odigrao toliki broj ruku uz tako dobar rezultat...velim, ako tražim previše, ok....

00

219

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

@cho983 imas PM (da se tu ne razvija rasprava)

@Roba bilo bi super kad bi autori projekta mogli održavat projekte, brisat postove i sl, i ako vjerojatno nije moguce.. ali steta jer trollovi mogu razvodnit temu, a i meni ih je vec pun klinac od Vuka pa na dalje

when you feel like quitting think about why you started..
10

220

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

cho983 napisao:

ok, znači svaki session koji odigram -2,3k ispod ev-a ja sam loš i lijen igrač, i moram više radit na igri...ne prozivam nikoga, samo se želim uvjeriti svojim očima da je stvarno moguće ovo što radi Hans...ja mu skidam kapu do poda, al ja još uvijek ne vidim gdje, kad i kako je odigrao toliki broj ruku uz tako dobar rezultat...velim, ako tražim previše, ok....

Ti očito nisi čitao sve postove ovog prijekta. Kolko se sječam i Hans je imao razliku u EV-u od oko 50 bi.

Tonac napisao:

@cho983 imas PM (da se tu ne razvija rasprava)

@Roba bilo bi super kad bi autori projekta mogli održavat projekte, brisat postove i sl, i ako vjerojatno nije moguce.. ali steta jer trollovi mogu razvodnit temu, a i meni ih je vec pun klinac od Vuka pa na dalje

Dozvoljeno je postavljat pitanja. Ako Hans misli da su neki postovi neprimjereni, javit će mi i ja ću izbrisati. Isto ko da je i sam obrisao.

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Evo ljudi pošto se javila nekakva debata koje ja uvijek podržava(to što su ljudi skeptični u današnje vrijeme je zapravo i u redu u neku ruku) da se i ja uključim i odgovorim. Što se mene tiče meni ne treba da se brišu postovi, ali ukoliko zatreba PM-at ću robu

@g0suboy
Haha, možeš me naći Životu, Stereo, Palach, Nad Urom, Bard, Tunel.

@7777755555stars
Igram na jako jako puno stranica.Skoro sve moguće dostupne mreže. Vjeruj varijanca je takva da ti se čini da ti na nekim stranicam ide bolje, a na nekim lošije. Tako da jedino što možeš raditi jest na svojoj igri. A što se tiče samo stranice bilo koje je dobra za NL2 i NL5.

@cho983
Meni je u redu što si ti skeptičan. Ali ja sad tebe pitam jel ti misliš da ove slike su photshopirane? Jel misliš da prije svakog update uređujem graf i sessione koje sam odigrao s obzirom da na njima se vidi koliko igram i kako runnam kao i vrijeme uloženo samo u igranje? S obzirom da igram na masu mreža moram kreirati ALIAS kako bi pokazao rezultate umjesto da svaki put postam 10 grafova/slika. Drugo, što se tiče odavanja nickova neću još neko vrijeme odavati jer uživam u tome što moji protivnici ne znaju da sam to ja. Recimo na iPoker gdje je moji nick bio javan ljudi su znali da sam to ja čak se pričalo na stolovima o tome što mi se uopće nije svidjelo. Tipa reg priča fishu tko sam i fish igra puno opreznije(definitivno preloše). Osim toga neki od mojih nickova se mogu pronaći na youtube-u na mom kanalu.
Osim toga kad procjenim da je vrijeme za odati svoji nick to ću i napraviti.

I slažem se više manje sa svim šta je roba rekao. Da sa knjigom možeš vjerojatno solidno proći do negdje NL25 jer kao što se vidjelo NL50 je vjerojatno nekakav limit gdje moraš početi raditi neke stvari drugčije(govorim za Speed, normalni stolovi uz veliku dozu table selecting možda još i izvučeš mali plus). Činjenica jest da nema knjige/magične pilule koja će ti pomoći zaraditi 50K$ u tako kratkom roku osim lagano opsesivnog rada. 
Ja sam morao za ovaj uspjeh(koliko toliki nije gotovo) platio i određenu cijenu u obliku socijalnog života. Koliko samo puta su me frendovi zvali ''Ajde, Hans, dođi van!'', a ja''kad završim!'' pa bi došao tek u 3-4h kad su svi već razbijeni i popio pivo i išao u krpe. Ili tipa nedjeljom ljudi na kavi odmaraju, meni posao naveliko.Generalno kad ljudi imaju slobodno ja imam najveću satnicu. Onda kad ne ide čak nekad nisam mogao zaspati jer sam stalno u glavi vrtio ruke pokušao uvidjeti gdje sam pogriješio, je li bilo alternativnih linija itd. Čak sam jednom se ustao usred noći i odlučio raditi combo kalkulacije jer nisam mogao zaspati. Jednostavno podredio sam sve tome i ponekad sam jedan veliki frik zapravo s obzirom koliko sam u poslu, ali često mi je u tome zapravo Dražen Petrović motivacija jer se uvijek sjetim koliko je tip dnevno brijao na igralištu da bi postao to što je bio/jest. Jer ja nisam neki talent, već sam jedino opsesivan da ostvarim svoj(e) cilj(eve).

Osim toga kad surađuješ sa koliko toliko uspješnim ljudima upiješ njihov mentalitet, način razmišljanja, pa i napreduješ brže. Nakon onog lošeg runna od -60BI ispod EV kod mene se desio klik jer a) Gordon je odveo coaching na novu razinu(po kvaliteti i učestalosti, i on je bio lagano opsesivan da to okrenemo), b) Ja sam postao još luđi/još željniji napredovanja da se takve stvari što manje dešavaju. Osim toga nemojmo zaboraviti da ja u pravilu igram 48h u tjednu(samo igre) što znači da napravim puno veći volumen nego što netko rekreativno može.

Da na primjer roba koji igra i više od mene uzima studenta(nekog od vas) i kaže dajem ti coaching for profits šansu i kaže moraš minimum dnevno odigrati 8h *5 dana u tjednu i ti to točno uradiš u sat i uz to ništa ne radiš od drugih stvari koje ti kaže(tipa napravi 10 EQ kalkulacije dnevno), nečeš uspjeti jer to ne želiš iskreno/nisi spreman sve napraviti za to. Trener te samo upućuje i savjetuje, a ti radiš sam i sam uvijek moraš konstantno uvidjeti posao i bez da ti on kaže(ti čak njemu predložiti da li on mislim da si npr. pre thin vB). Ja da radim 15h još bi našao posla.

Poker nije tako jednostavna igra kao na prvi pogled i svakim danom je zapravo sve teža i teža jer kako ti napreduješ napreduju i drugi(iako svaki limit ima neke svoje karakteristike), tako da konstantni rad na igri treba biti. Vjerojatno roba može više o tome napisati šta znači biti poker pro toliki dugi niz godina(i da to i nije tako jednostavna lova), ali činjenica jest da u cash NL nema para na brzaka(osim ako ne pogodiš milestone promo na Stars-u) već je sve to veliki trud i rad koji stoji iza tako nečeg:

http://i58.tinypic.com/11j0y1x.png

Što se tiče mog rada proveo sam dosta vremena u HM analizirajući moje handove. Isfiltrirao sam one koje bih htio onda pogledati u CREV, uvidio svoje greške i računao koliko su me koštale, a moram još malo i regove proći jer želim bar malo skratiti taj svoji noćni život i sjesti na stolovima i gdje mislim da su regovi nešto lošiji kako bi mogao ranije počinjati svoje sessione(tipa 4-5 popodne). Tako da zadnjih dana nisam igrao. Ali čujemo se za koji dan.

Pozz

140

222

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Meni je u redu što si ti skeptičan. Ali ja sad tebe pitam jel ti misliš da ove slike su photshopirane? Jel misliš da prije svakog update uređujem graf i sessione koje sam odigrao s obzirom da na njima se vidi koliko igram i kako runnam kao i vrijeme uloženo samo u igranje?

Drago mi je da podržavaš moju skeptičnost. Isto tak ja tebe mogu pitat dal ti misliš da u današnje vrijeme to nije moguće? Dal je problem otvorit projekt na forumu, šipat slike winning grafova, pričat priču o marljivom radu i predanosti, masivnom broju odigranih ruku i s druge strane prodavat knjige, masno naplaćivat osnovne tečajeve pokera? Ja osobno ne znam dal da ti vjerujem ili ne, ako radiš taj masivan volume sigurno da se može, al daj nam onda koricu kruha baci na cestu pa daj neki update kak raspolažeš sa bankrollom, kak odigravaš pojedine ruke, kak rješavaš one situacije kad imaš svaki mogući odd da callaš a znaš da si loš...veli tonac da trollam da razvodnjavam temu, a ja pitam tonaca koja je tema šipat slike winning grafova i pisat ja sam u plusu 10, 20,30k, igral sam 8,9,10 sati? Neki pak tvrde da ja u svojim postovima tražim razloge za svoje loše rezultate....možda nisam najbolji igrač na svijetu al ja sam si u malo vremena kolko sam u tome uspio otplatit kredu za auto i još uvijek imam zadovoljavajući roll s obzirom da niti kune iz svog džepa nisam stavljao u taj roll...jedino kaj planiram quitat cash jer s obzirom da sam dobil malo dijete nemam tolko vremena posvetit se tome kolko bi htio, a i u turnirima imam i bolje rezultate...al kad vidim tvoj runn Hans, dobim volju da ne quitam, ali eto s obzirom da baš zastupaš tog Gordona, čije sam videe imao priliku pogledati i nisu apsolutno ništa bolji od onoga kaj nam je Roba pokazival svojevremeno na forumu ( osnove texas holdema ), skeptičan sam i volio bih neki kvalitetniji uvid u tvoj score, ništa drugo. A i uostalom ak radiš biznis (prodaja knjige i coatchinga),a sudeći po reklamacijama coatching sitea, knjige, reklamiranja Gordona, radiš, zakaj bi sve moralo bit na povjerenju da je to tak?

03

223

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

cho983 napisao:

kak rješavaš one situacije kad imaš svaki mogući odd da callaš a znaš da si loš...

Ako si u 100% slučajeva loš, onda ti nikakvi oddovi ne govore da moraš callati. Svaki oddovi imaju svoj određeni postotak kolko puta moraš biti dobar. Ak si u manje slučajeva od tog postotka dobar, foldaš. Ako pak u igri neznaš dal jesi ili nisi, analiziraš situaciju poslije sessiona i onda ćeš znati za ubuduče.

I opet tvrdiš sve isto, mada smo ti večinu toga pokazali da nije tako.

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

cho983 za tebe vrijedi kao i za sve neuspjele pokeraše. Da si zagrijao stolicu kak spada, umjesto propitkivao tuđi uspjeh ili općenito jeli moguće uspjet u pokeru, bio bi uspješan.

EDIT:
Da nebi bilo zabune, pod zagrijao stolicu ne mislim na igru, već učenje!

Zadnji popravljao AlphaScorpii (28-05-2014 12:05:35)

20

225

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Aha, znači ovo sad nije za upozorenje za ban! Kad ja tvrdim da me se vrijeđa u PM-u onda dobijem upozorenje pred ban a kad si gospodin AlphaScorpi uzima za pravo nekog nazivat neuspjelim pokerašom, propovijedat mu o učenju, onda to nije uvreda, ni vrijeđanje...

20