926

Re: Opčenita pitanja za HM

Onda mi je jedini način da mi HEM profunkcionira da kupim drugi kod od nekoga tko ga ima viška? Ili da čistim/backup-am  registry svako malo?

00

927

Re: Opčenita pitanja za HM

Pa probaj ima poslat mail

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Da ovo je bas apsurdna situacija da se nemoze kupiti HM1... Kad smo vec kod toga jel zna netko gdje se moze skinuti crack za HM1 za ovu 1.2.10b verziju ili ako ima link za neku stariju verziju HEM-a i crack za to. Moze i na PM odgovor

00

929

Re: Opčenita pitanja za HM

Jucer mi se pojavio plavi ekran na kompu,restartao mi se i kad sam htio pokrenuti hem pojavi mi se ova poruka i neće pokrenuti hem.

"An error occurred while loading the Prefsfiles: Root element is missing."

Zna li netko rijesenje?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

930

Re: Opčenita pitanja za HM

Jel' još nekome HUD otišao kvragu nakon današnjeg updatea Pokerstarsa? Jbmti, taman se počeo navikavati...  neutral

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Ja ga nisam ni updateao.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Opčenita pitanja za HM

Pozdrav !
Razmišljam o upgradeu HM1 na HM2 pa me zanimaju Vaša iskustva...da li je MH2 bolji i zašto.
Hvala.

00

Re: Opčenita pitanja za HM

kalinjo11330066 napisao:

Pozdrav !
Razmišljam o upgradeu HM1 na HM2 pa me zanimaju Vaša iskustva...da li je MH2 bolji i zašto.
Hvala.

Molim vas nemojte da se neko slučajno zajebe pa mi odgovori na pitanje...ne daj bože sa 2-3 rečenice

20

Re: Opčenita pitanja za HM

Poboljsan (vise mogucnosti).
Izgledom vise seksi.
Trazi dosta jaci stroj neg HM1.

big_smile  lol  big_smile  lol

00

Re: Opčenita pitanja za HM

rounder1984 napisao:

Poboljsan (vise mogucnosti).
Izgledom vise seksi.
Trazi dosta jaci stroj neg HM1.

big_smile  lol  big_smile  lol

Hvala

00

936

Re: Opčenita pitanja za HM

jel može neko poslati na PM link na neku provjerenu krekanu verziju da ne isprobavam sad ove sve sa torrenta? hvala

može jedinica

Zadnji popravljao Tutty (26-09-2013 11:30:57)

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Molim lijepo pomoc. Kupio sam i instalirao hem 2. E sad posto mi je to potpuna novost molio bi za savjete sto i kako za pocetak namjestiti. Cini mi da dosta sporo ocitava ruke i da ne sprema sve ruke. U cash igri kada sjednem za stol mi se pokaze hud pokraj svakog igraca ,ali ako sjedne novi igrac njega mi ne registira ,a na turnirskim stolovima mi uopce ne zeli otvorit hud pokraj igraca pa ako moze za pocetak u tome da pomognete onda cemo dalje. Hvala

00

938

Re: Opčenita pitanja za HM

imaš na njihovoj stranici nekakve tutorijale i ima video tutorijali na youtube

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Pozdrav društvo,

Igram na FTP-u po 6 SNG stolova odjednom te koristim HEM2 koji mi dosta koči kompjuter pri igri... Često se događa da se zablokira sve na minutu-dve što naravno nije ugodno kada imate 6 stolova upaljeno...

Smatram kako bih mogao bez probelema jednako kvalitetno igrati na 10-12 stolova pa je vrijeme da nešto investiram u latop.

Od postojećih komponenata imam:
               
               Intel i5 procesor 2,4GHz ........... mislim kako mi je ovo ok
               2GB RAM-a   ........... premalo, proširit ću do 8GB
               250 GB 5200 RPM HDD ......... ovo je svakako preskromno i tu počinje moje pitanje:

                               Da li je za nomralan rad HEM2 na 10+ stolova na FTP-u nužan SSD disk?
                               Ili je pak SSHD hibridni disk gotovo jednako dobar?
                               (ukoliko kompjuter koristim suglavnom za poker)
                               Da li mi je možda zasad jednino proširivanje RAM-a potrebno?

Ukoliko netko igra sličan broj stolova i/ili ima dobro sređenu konfiguraciju da ništa ne šteka, bio bih jako zahvalan da mi nabaci svoje mišljenje i/ili pokoji savjet.

Zadnji popravljao bosko_balaban (10-10-2013 15:35:39)

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Startas sa vise rama, sto ce ti zasigurno pomoci jer je 2gb osnova tvog problema.
Onda ces vidit kako se stvari odvijaju. Bit ce bolje sigurno i bez mjenjanja harda, al bi bilo svakako dobro i to promjeniti bar za 7200 rpm, ak neces investirat u SSD.

Btw, ak se isprsis i za SSD, neces zalit. Ja sam zaboravio na pare koje sam platio za njega onaj tren kad sam ga usteko u komp.

10

Re: Opčenita pitanja za HM

Prodajem jedan HEM2 kod.... za sve informacije PM

Zadnji popravljao chingling (15-10-2013 07:50:44)

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Jel se može od starsa dobiti hand history za određeni broj turnira? Vidim da šalju na mail last # hands i za turnire ishode, al meni treba ono što  stars exporta u fail iz kojeg HM importa.

Znači trebaju mi sve odigrane ruke unazad recimo točno 126 sng-a.

Zadnji popravljao wannabePRO (05-12-2013 16:33:22)

00

943

Re: Opčenita pitanja za HM

Mislim da možeš, ja sam ih trazio za(doduse sve turnire) kad mi je vrisnuo hard, al najbolje provjeriti sa supportom.

00

944

Re: Opčenita pitanja za HM

da ne otvaram novu temu bezveze dal bi mi netko mogao nekako pomoći sa HEM 2 pošto pola toga ne kužim uopće, ma kaj pola 90 % ne kužim a dobil sam ga besplatno i htel bi znat kaj ti svi brojevi i skraćenice znače i kak to uoće funkcionira sve skup, jer kad sam ga upalil skužil sam da sam lajbek...  smile

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

945

Re: Opčenita pitanja za HM

http://hm2faq.holdemmanager.com/questio … scriptions

00

946

Re: Opčenita pitanja za HM

hvala na linku morat ću sjest i to sve proučit od A do Ž kak se veli, ali iskreno htio bi to vidjet u praksi kak funkcionira...  smile

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

947

Re: Opčenita pitanja za HM

Budući da igram 9man sng htio bi viditi kakvi su mi statsi sa 5,4,3 igrača na stolu...jel se može to nekako u hemu viditi?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

948

Re: Opčenita pitanja za HM

Bile napisao:

Budući da igram 9man sng htio bi viditi kakvi su mi statsi sa 5,4,3 igrača na stolu...jel se može to nekako u hemu viditi?

Ovo pitanje je jos aktualno,netko od sng igraca bi trebao znati...

A imam jos jedno: hem mi ne prikazuje sve 18 man sng-ove koje odigram,a sad sam malo gleao i izgleda da mi prikazuje samo one koje dospijem na ft,a one kad ispadnem od 10-18 mjesta nema nigdje...Zna li netko zasto?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

949

Re: Opčenita pitanja za HM

Za 18 ljudi, sve kaj ispadnes prije zadnjeg stola hem lovi ko 9 ljudi, moras na edit rucno unijeti da je 18 da bi primil sve, nije bed ak igras samo 18, inace nema rjesenja, a ovo za 3,4,5 ljudi ak mislis hud na stolu onda ak se ne varam imas u pod aditional hud filters za namjestiti

00

950

Re: Opčenita pitanja za HM

Nismo se bas razumjeli...

18man - hem mi uopce ne registrira turnire koje ispadnem od 10-18 mjesta. Znaci kad bi odigrao 10 turnira i svaki ispao od 10-18 mjesta,u hemu bi bilo kao da nisam ni igrao.

I da li bi rijesio to da instaliram hem2?

A ovo drugo znam, ali vjerovatno i drugi igraci koriste te aditional filtere,pa bi htio vidjeti kako ja izgledam u njihovim ocima u tim razlicitim situacijama.

Zadnji popravljao Bile (31-05-2014 14:19:38)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00