951

Re: Opčenita pitanja za HM

Za 18 man pogledaj samo dal importas tournament summaries, to ti je isto tam checkbox u starsu di su i hand histories, a za ovo drugo ak sam te dobro skuzil ides na tourney/reports/number of players.
Ak hoces vidjeti kak te odredjeni igrac vidi, ides u istim tim reportima na filter/edit/checkboxas use vs player i upises ime.

00

952

Re: Opčenita pitanja za HM

Checkirao sam onaj box,sutra cemo viditi da li je to to...a i sa ovim filterima cu se poigrati malo,pa da vidimo da li je to to...

Thanx!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

953

Re: Opčenita pitanja za HM

Trebam pomoc, instalirao sam trial HEM2 i nekako uspio podesiti sve na pacific mrezi i sada me zanima kako maknuti ovu alatnu traku s lijeve strane stola, vidite na slici. Zanima me jel se moze i kako skroz maknuti ta traka ili bilo bi dobro i da ju samo pomaknem gore ili negdje da mi ne smeta pri ocitavanju statsu igraca. Evo i slike.
http://i61.tinypic.com/16c54du.png


BTW. Ako nekome treba  key za 30 dana trial HEM2, neka mi se javi na PM. Tko se prvi javi njemu saljem, jer imam samo za 1 komp.

Zadnji popravljao proker1 (16-08-2014 16:25:41)

00

954

Re: Opčenita pitanja za HM

Držiš desni klik stisnut na njoj i mices ju gdje želiš

00

955

Re: Opčenita pitanja za HM

Rijeseno, thx. Ja sam cijelo vrijeme pokusavao lijevi klik big_smile .

00

956

Re: Opčenita pitanja za HM

Novi problemi s Hem-om.

1. Moze mi netko reci kako pomicati ovu traku sa statsima igraca ?? Na jednom mjestu ne vidim karte od toga. 

2. Igram Sng turnire na vise stolova i problem je sljedeci.   
Statsi mi se uvijek pokazuju na mjestu gdje sjedim na prvom stolu. I kada na drugom stolu pomaknem left  ili right statse  do mene, automatski mi se prebaci i na drugom stolu i opet nevalja ako ne sjedim na istoj poziciju. Kako to rijesiti ?

00

957

Re: Opčenita pitanja za HM

2. Moraš namjestiti prefered seat u HEMu
1. Desni klik miša?

00

958

Re: Opčenita pitanja za HM

1. Probao sam i lijevi i  desni klik i ne reagira

2.  Gdje se to tocno nalazi, Hud settings i onda ?

00

959

Re: Opčenita pitanja za HM

Pod Site setup

00

960

Re: Opčenita pitanja za HM

Namjestim pod site setup i ne zeli mi spremiti promjene... Automatski se vrati na staro  mad  ??

00

961

Re: Opčenita pitanja za HM

Jesi kliknuo Apply?

A statse mičeš desnim klikom ali moraš biti na statsima, a ne na crnom polju gdje nema statsa.

00

962

Re: Opčenita pitanja za HM

Statse sam uspio napokon pomaknuti ! Thx.

A nemam opciju Apply. Imam samo close ?

00

963

Re: Opčenita pitanja za HM

Da, istina. Stavi screenshot dok namjestiš prije nego stisneš close.

00

964

Re: Opčenita pitanja za HM

Ovako je kada namjestim http://i58.tinypic.com/26214yh.png

a ovako mi se vrati na pocetak

http://i59.tinypic.com/2dt7lfa.png

00

965

Re: Opčenita pitanja za HM

Pa uvijek se vrati na Heads up. Ak odabereš 6 max bit će ti seat 3 odabran.

00

966

Re: Opčenita pitanja za HM

Kako na Wiliam Hillu naštimat da importa handove u HEM-u 1? Poz

00

967

Re: Opčenita pitanja za HM

malu pomoć bi trebao

novi sam u pokeru, instalrao sam HM2 probnu verziju na 30 dana i imam mali problem.
Naime nikako ne mogu pokrenuti da mi radi active session u HM2. Prepozna mi stolove i HM radi, prati ruke dobro ali pod session-om nemam ništa. spremam mi ruke u folder na kompu  ali on neće raditi.

Tražio sam po netu riješenje i kažu da pod  site setup moram unijeti  adjust hand time, probao sam svako i nikako ne radi, stisnem auto  detect, prebaci na broj 6 i opet mi ne radi. Može li mi itko pomoći????

Hvala!!!

00

968

Re: Opčenita pitanja za HM

Pozz,  jedno pitanje. 
Zanima me kako  najmjestiti HUD na hem2 da mi istovremeno ocitava statse na dvije razlicite mreze ?  Grindam na pacific mrezi (888), ali bih ubacivao i  neke turnire sa starsa ?

00

Re: Opčenita pitanja za HM

proker1 napisao:

Pozz,  jedno pitanje. 
Zanima me kako  najmjestiti HUD na hem2 da mi istovremeno ocitava statse na dvije razlicite mreze ?  Grindam na pacific mrezi (888), ali bih ubacivao i  neke turnire sa starsa ?

Ako ti sve radi kad igraš na svakoj stranici zasebno radit će i istovremeno wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

970

Re: Opčenita pitanja za HM

Nazalost ne radi mi istovremeno. Pokazu mi se stasi na starsima i onda kao da zablokira. Ostane mi prikazivati cijeli turnir samo prvi hand. Istovremeno na 888 mi radi sve normalno.  Jel zna netko kako to rijesiti ?

00

971

Re: Opčenita pitanja za HM

Pojavio mi se neki problem sa HEM-om pa ako netko zna u cemu je stvar. Naime nisam neko vrijeme igrao poker i nekidan upalim na starsima neke turnire i vidim da mi neradi HUD. Deinstaliram HEM i kad sam ga isao ponovno instalirati pri kraju instalacije mi javi neki problem sa licencom i prekine mi instalaciju. Jel ko ima kakvo riješenje?

Zadnji popravljao vujo (18-03-2015 01:05:43)

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
00

972

Re: Opčenita pitanja za HM

Ne znamo koji problem pa ti ne možemo ni dati rješenje. Stavi neki screenshot.
I probaj resetirati key.

00

Re: Opčenita pitanja za HM

Ako nisi neko vrijeme igrao na starsima, moguce da je do toga jer su se starsi prebacili sa .com na .eu za zemlje u Europskoj uniji, pa ponovno trebas podesiti da importa iz novog foldera, a ne onog starog..

00

974

Re: Opčenita pitanja za HM

Riješeno. Bilo je više problema, novi antivirusni program, postgreSQL, reset keya i zadnje stvar za HUD je riješena sa Chainvkcijevim postom. Hvala!!!

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
00

975

Re: Opčenita pitanja za HM

-

Zadnji popravljao Tomiko (25-08-2015 00:31:12)

00