Tema: mantain vip

nisam depositao s njima 6k€ i sad mi je dosla opomena da ce mi ukinut vip ak to ne napravim do kraja mjeseca

prije bih to napravio depositanjem na ipoker, no mislim da po novom deposit na ipoker vise ne racunaju

kak mi je to najbolje sad rijesit? koja je dobra stranica za deposit koja neces odugovlacit i gnjavit (a da je sigurna i u njihovom sustavu) ili postoji neki jos laksi nacin?

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

2

Re: mantain vip

I ja sam dobio taj mail...

Na što misliš po novom, što su promijenili?

Dali si uspio to riješiti?

Od sigurnih stranica napravio bih deposit na:  Pokerstars, Full tilt, Ipoker, 888 što misliš da mi neće priznati ako na njih uplatim 6k€?

00

3

Re: mantain vip

Prebacio sam pare na ipoker. Mislim da mozes bilo gdje samo nece vise davati one svoje bodove za to.
Pocetkom 9. cu znat jel uistinu tako

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: mantain vip

Stars i full tilt ne dobivaš poene. I na nekim još stranicama. Bila je lista sajtova negdje na netu, ali je više nemogu naći.

00

5

Re: mantain vip

milac napisao:

Prebacio sam pare na ipoker. Mislim da mozes bilo gdje samo nece vise davati one svoje bodove za to.
Pocetkom 9. cu znat jel uistinu tako

Da i ja mislim da je tako...

roba59 napisao:

Stars i full tilt ne dobivaš poene. I na nekim još stranicama. Bila je lista sajtova negdje na netu, ali je više nemogu naći.

https://www.skrill.com/en/vip/merchant-exclusions/

00

6

Re: mantain vip

Pozdrav,

jel bi mi netko mogao objasniti tocno kako vip level na skrillu funkcionira? Tj. zanimaju me koje se trasankcije tocno racunaju u njihov zbroj koji je potreban da se postigne vip level.

Pije nekoliko tjedana naisao sam na ovaj thread pa sam procitao post iznad gdje je ova lista od merchant exclusions i zakljucio da nema sanse da postanem vip, jer su sve transakcije koje ja radim na listi merchant exclusions. U meduvremenu sam postao bronze vip i ni sam ne uspjevam shvatiti na koji nacin. Zanima me dali se uplata i isplata racuna duplo ili samo jedna od te dvije transakcije (dal mogu uplatit npr. 3000 i isplati 3000 i da je to onda tih 6000 koje traze za bronze level). Isto tako, znam da p2p transfer ne ulazi u zbroj, ali ulazi li mozda isplata na bankomatu ili na bankovni racun?

Sve u svemu, htio bi odrzati taj vip level kada sam ga vec dostigao pa me zanima neki savjet za to (ili neke stranice na koje se moze depositat?)

Hvala svima na pomoci...

Zadnji popravljao bajko (17-03-2015 00:05:39)

00

Re: mantain vip

Računa se samo uplata na sajt, ništa drugo.

00