Tema: TPTK turn call or fold?

statsi na 1,5k handova:

VPIP: 39
PFR: 15
FoldCB: 80
RaiseCB: 7(41)
TurnCB: 59

hand: http://weaktight.com/7065706

Zadnji popravljao Stormpay (14-10-2014 23:38:34)

00

Re: TPTK turn call or fold?

bilo bi dobro da si stavil neke aggression statse da se vidi e je sposoban FD tak odigrati
ali generalno mislim da bu većina ljudi na tom limitu checkirala FD na turnu pa mislim da si dobro odigral

10

Re: TPTK turn call or fold?

Ovo je UTG vs MP situacija. Ne vidim da on tu flop rejza s slabijim, pogotovo s tak malim raise cb. Fold flop.

00

Re: TPTK turn call or fold?

2.1 mu je aggression factor.

Tu moje neprofesionalno iskustvo stupa na snagu. Ne vidim kaj beatam nakon raisea, a s druge strane mi kazu da sam pretight kad foldam TPTK na flopu pa sam odlucil call i c/f na turnu. Znaci nema bas draw u rangeu, a jedino je greska call flop posto mu je range set ili KK+?  Tnx big_smile

00

5

Re: TPTK turn call or fold?

mene sad tu zanima da li je greska foldati turn ako je vec callao flop i ne dode pik na turnu?

10

6

Re: TPTK turn call or fold?

Nisam bas neki strucnjak za cash, ali lik kojem je VPIP 39, tu moze imat i i KQ, 77, 88 ,99, TT , plus flush drawovi i raiseat to na flopu. Tak da, po meni, olako bacen TPTK.

00

Re: TPTK turn call or fold?

Misliš da bi imal samo 7% flop raise cbet da ima to u flop raising range-u?

00

Re: TPTK turn call or fold?

treba nam cca 22% da je on raisal flop sa slabijim handom od našeg i da ga checkira do kraja (jer ne callamo više betova sigurno)
nekad ima FD i neki glupi hand jer ljudi rade gluposti na nl10 (možda bu raisal K8o jer baš sastrane gleda Isildura i vidi da on to radi)
uglavnom flop je vjerojatno bolji fold, ali call nije velika greska, a turn je sigurno fold

00

Re: TPTK turn call or fold?

Ak bi callal flop, onda bi callal i turn jer ljudi kad rejzaju najčešće nastavljaju na turnu i večinom shutdownaju na riveru.

00

Re: TPTK turn call or fold?

Ja osobno mislim da baciti to na F je malo previše tight pogotovo na tim limitima, iako to teško može biti greška jer u konačnici na im limitima najviše zarađujemo kad ljudi ne pokazuju agresiju.
Stoga bi ja vjerojatno odigrao kao što je roba rekao u zadnjem postu.

00