Tema: Pozdrav svimaaa

Kao što rekoh pozdrav svima, te za sajt sam naletio onako slučajno, igrao sam na wwinu ovome balkanskome i zarađivao fini profit dok me nisu pokrali ali jebiga šta ćemo, nema veze idemo dalje.....

Sada hoću da se prebacim na poker stars te iskusim jedan ozbiljan server te koliko vidim dosta zanimljiv software.

10

Re: Pozdrav svimaaa

sretno smile

kako su te pokrali?

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

3

Re: Pozdrav svimaaa

Ovako prijatelju teško mi je se i prisjetiti ali evo da ispričam svoju priču:

- sve je bilo fino dok na cash gameu blindovi 0.20 - 0.40 nisam iskusio takakv bed beat da sam se okrenuo za 360 stepeni, naime ja sam bio na big blindu  66 svi do mene foldaju osim ovoga jednog koji samo calla i na flopu izlazi 2 6 6 ja imam poker šestica i lagano raisam do 0.80 on all in, ja sam se šokirao je vjerovarno nema ništa normalno kao i svako ja idem call ( 120 eura) i njemu izlazi na turnu 7 i nariveru 7 i on pokazuje svoje dvije  7 7 te sa jačim fullom odnosi ja nisam mogao više vjerovaati.

- druga stvar onako gnjevan idem da pdignem svih 500 eura sa računa međutim mi govore da mogu sao 175 jer je ovo ostalo neki bonus a nigdje veze jer sam sve dobio svojom igrom.

Poslije 20 dana evo mene ovdje i spreman sam da idem na neko normalnije i ozbiljnije mjesto.

Jedna stvar nevezeno za cash game, naime radio se o turniru 3 ruke jedna za drugom u roku od 1,5 minute ja imam AA raise ovaj all in ja call i čovjek je išao all in sa 7 2 pik kasnije se ispostavilo i dobije me na boju znači on ide sa tim ALL IN I DOBIJA BOJU, druga ruka dobijam A 10 i sa trećinm čipova od onoga kliko sam imao idem all in jer su blindovi bili ogromni i 2 prate meni izlaze još 2 keca i vraćam se na isto, i zadanja ruka opet AA i opet raise ovaj all in on pokazuje JJ i njemu izlazi još jedan i dobija me trilingom. pa dokle više???

00

Re: Pozdrav svimaaa

dobrodošao
smile

00

5

Re: Pozdrav svimaaa

BuffaloBill44 napisao:

dobrodošao
smile

Hvala smile

00

Re: Pozdrav svimaaa

Ako ti niko drugi neće reč ja ću.
Nije te niko pokrao. Jednostavno nisi sposoban shvatiti varijancu u pokeru.
Po tvojem pitanju dokle više, jasno je da ti očekuješ da dođe vrijeme kad nećeš nikad gubiti sa AA.

Svaki dan se pojavi jedan jazavac koji je izgubio AAvXX i govori kako je namješteno.
Izgubio si AAvJJ na turniru. U toj situaciji ćeš sa AA oko 80% slučajeva pobijediti i 20% puta izgubiti.
20% puta izgubiti.
20% puta izgubiti.

Pitaj se zašto najbolji turniraki igrači ispadnu prije love preko 70% turnira?
Misliš da 70% turnira odigraju preloše? Ne, nego igraju kvalitetno ali i uz takvu igru, većinu puta idu doma praznih džepova.
Poker je takav, puno ljudi ne može to prihvatiti.

Zašto se šah ne igra za novce u istom omjeru kao i poker?
Zato jer ako si bolji od mene u šahu, pobijedit ćeš me svaki put i ja ću vrlo brzo shvatit da nema smisla da ti dajem novce.

Ali u pokeru, ako si ti odličan igrač, a ja loš, pobijedit ćeš me nekad, nekad ću ja tebe. Recimo ti ćeš pobijediti 60% mečeva.
Što znači da ću ja pobijediti 40%. I vrlo lako ću ja u glavi zabrijati da kad sam te pobijedio, to je zato jer sam te nadigrao.
A kad sam izgubio, to je bilo zato jer si mi skreko aševe, jer ti je došla boja, bla bla... A neću ni pomislit da sam i ja tvoje handove skreko kad sam pobjeđivao.

A što se tiče bonusa, čist sumnjam da su te pokrali. To je normalna, dok ne očistiš bonus, ne možeš te novce dić.

00

Re: Pozdrav svimaaa

Ako ti niko drugi neće reč ja ću.

Svako malo se pojavi slična tema i večini ljudi se neda iznova ponavljat postove.

BTW, lik me dodao na skype, kopirao "svoju priču" i žicao me da ga stejkam. Nakon što sam mu na sve odgovarao sa "ne", veli da sam bezobrazan i da se ne naljutim ako me izbriše s skype-a... big_smile big_smile big_smile

50

Re: Pozdrav svimaaa

roba59 napisao:

BTW, lik me dodao na skype, ......., veli da sam bezobrazan i da se ne naljutim ako me izbriše s skype-a... big_smile big_smile big_smile


Hahahah. Svaka cast roba.
Ovo me tako nasmijalo....

00

9

Re: Pozdrav svimaaa

ganjaman napisao:

Ako ti niko drugi neće reč ja ću.
Nije te niko pokrao. Jednostavno nisi sposoban shvatiti varijancu u pokeru.
Po tvojem pitanju dokle više, jasno je da ti očekuješ da dođe vrijeme kad nećeš nikad gubiti sa AA.

Svaki dan se pojavi jedan jazavac koji je izgubio AAvXX i govori kako je namješteno.
Izgubio si AAvJJ na turniru. U toj situaciji ćeš sa AA oko 80% slučajeva pobijediti i 20% puta izgubiti.
20% puta izgubiti.
20% puta izgubiti.

Pitaj se zašto najbolji turniraki igrači ispadnu prije love preko 70% turnira?
Misliš da 70% turnira odigraju preloše? Ne, nego igraju kvalitetno ali i uz takvu igru, većinu puta idu doma praznih džepova.
Poker je takav, puno ljudi ne može to prihvatiti.

Zašto se šah ne igra za novce u istom omjeru kao i poker?
Zato jer ako si bolji od mene u šahu, pobijedit ćeš me svaki put i ja ću vrlo brzo shvatit da nema smisla da ti dajem novce.

Ali u pokeru, ako si ti odličan igrač, a ja loš, pobijedit ćeš me nekad, nekad ću ja tebe. Recimo ti ćeš pobijediti 60% mečeva.
Što znači da ću ja pobijediti 40%. I vrlo lako ću ja u glavi zabrijati da kad sam te pobijedio, to je zato jer sam te nadigrao.
A kad sam izgubio, to je bilo zato jer si mi skreko aševe, jer ti je došla boja, bla bla... A neću ni pomislit da sam i ja tvoje handove skreko kad sam pobjeđivao.

A što se tiče bonusa, čist sumnjam da su te pokrali. To je normalna, dok ne očistiš bonus, ne možeš te novce dić.

Kao prvo ne pričaj gluposti i ako oćeš prihvati al ' ne jedi govna, što se tiče bonusa nisam ga ni imao kao što sam i rekao, sve sam dobio igrom ali su oni to izmislili jer nemaju ni licencu vjerovatno za taj poker i samo da ne bih mogao dići pare znači pišeš a ne čitaš ( glup si) kao drugo nisi mi objasnio gdje moj poker jede drugi jači i to on raisa sa  7 7 nema ništa a ja već imam poker i izlazi mu na turnu i riveru još dvije sedmice i ubija moj već postojeći poker šestica, kako je mogao znati da će mu izaći još 2 nije mogao, treća stvar ja sam ti objasnio koliko sam putao pao AA i to tri ruke za redom i tamo je procenat prolaznosti AA tek oko 60 % i nikad nisi ni igrao wwin poker tako da nemaš pravo pričati o nečemu što ne znaš, server je takav da ako ti imaš dva kralja oko tebe još 5 ljudi ima parove i svi idu all in i dobije čovjek koji ima 55 sa fulom ili pokerom petica neznači ne shvaćaš o čemu pričaš ovo nije ni ful tilit ni starsi ni kurac palac već jedan običan divlji server, da se tako izrazim. ( Što mrzim kad neko pokuša biti pametan a ne zna o čemu prič a te se uhvati za onu jednu stavku koju ne zna ni objasniti)...

Zadnji popravljao Daril (12-01-2015 17:28:49)

01

10

Re: Pozdrav svimaaa

http://farm8.staticflickr.com/7516/16264429025_c7ee7d4147_b.jpg

10

Re: Pozdrav svimaaa

Daril napisao:

Kao prvo ne pričaj gluposti i ako oćeš prihvati al ' ne jedi govna, što se tiče bonusa nisam ga ni imao kao što sam i rekao, sve sam dobio igrom ali su oni to izmislili jer nemaju ni licencu vjerovatno za taj poker i samo da ne bih mogao dići pare znači pišeš a ne čitaš ( glup si) kao drugo nisi mi objasnio gdje moj poker jede drugi jači i to on raisa sa  7 7 nema ništa a ja već imam poker i izlazi mu na turnu i riveru još dvije sedmice i ubija moj već postojeći poker šestica, kako je mogao znati da će mu izaći još 2 nije mogao, treća stvar ja sam ti objasnio koliko sam putao pao AA i to tri ruke za redom i tamo je procenat prolaznosti AA tek oko 60 % i nikad nisi ni igrao wwin poker tako da nemaš pravo pričati o nečemu što ne znaš, server je takav da ako ti imaš dva kralja oko tebe još 5 ljudi ima parove i svi idu all in i dobije čovjek koji ima 55 sa fulom ili pokerom petica neznači ne shvaćaš o čemu pričaš ovo nije ni ful tilit ni starsi ni kurac palac već jedan običan divlji server, da se tako izrazim. ( Što mrzim kad neko pokuša biti pametan a ne zna o čemu prič a te se uhvati za onu jednu stavku koju ne zna ni objasniti)...

Obožavam kad koriste riječ 'server', a nemaju blage veze šta znači.  smile

00

Re: Pozdrav svimaaa

Daril napisao:

server je takav da ako ti imaš dva kralja oko tebe još 5 ljudi ima parove i svi idu all in i dobije čovjek koji ima 55 sa fulom ili pokerom petica

ako je tako, KK fold, 55 ship i gg.. bit ces najbogatiji covjek u drzavi

P.S. jedino ako bas Tebe server zajebaje, jesi im probo slati mail ?

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (12-01-2015 19:46:02)

00

13

Re: Pozdrav svimaaa

Zbog toga postoje tipovi kao ti da im "pametuju" kako oni ne znaju da ne znaju a ti kao znaš da znaš mislim daj odjebi u troskoku,  tu si sada iznio misao za koju te niko nije pitao ,a koja ni na koji način ne može pomoći, to je po meni najveći izraz gluposti, a ti malo razmisli o ovome možda nešto i skontaš...

A pošto po tebi neki nemaju blage veze šta je server ti pronađi vezu, i poveži .... pa i ti skontaj šta je...

Zadnji popravljao Daril (12-01-2015 19:47:55)

00

14

Re: Pozdrav svimaaa

Korisnik ban-an zbog vrijedjanja. Tema zatvorena.

10