Tema: Hem import problem

Danas nakon sto sam otvorio poker stars  ponudili su mi da prebacim sa pokerstars.com na pokerstars.eu i od kad sam se prebacio ne zeli mi importat hendove niti hud vodi statistiku odigranih ruku pa me zanima u cemu bi mogao biti problem ? Hvala

00

Re: Hem import problem

promijeni u ps klijentu i hemu folder c:\user\blabla\blabla\pokertars u pokerstars.eu

00

Re: Hem import problem

u poker starsu jesam ,a u hemu  pod site setup mi je to automatski promijenjeno u pokerstars.EU ,ali svejedno ne radi.

00

Re: Hem import problem

meni je proradilo nakon što sam promjenio i tournament summaries. možda treba i jedno i drugo, neznam. probaj big_smile

00

Re: Hem import problem

hmm jos nisam uspio ,nije u tome stvar... na koliko je vama postavljen offset na "adjust hand times to yout local time" na site setupu u hemu? Meni na auto detect stavi na 6 ,dali je to ok ili treba promijenit?

00

Re: Hem import problem

Ofset time nema veze s importom. To samo nakon što se importaju ruke, korigira vrijeme.

00

Re: Hem import problem

to se i meni desilo..samo zamjeni mjesto gdje Pokerstars spremaa ruke i podesi u HEM ili PT da od tud importa i to je to..

00

Re: Hem import problem

ja sam to napravio i meni i dalje ne radi i jebem se s njima vec 20 emailova smo razmjenili i nemaju pojma

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Hem import problem

meni proradilo ... ubacio sam jos jedan folder u hem pod site setup i stavio da tamo importa sad radi. hvala svima.

00

10

Re: Hem import problem

Da li vam hem1 jos radi na pokerstarsu?

00

Re: Hem import problem

Meni radi normalno, javi se na pm pa cemo probati rijesiti problem

00