Re: projekt 500$ iz ničega

neće

10

27

Re: projekt 500$ iz ničega

zombi123 napisao:

što se tiče ovog gruvanja 30,60,100,200Hu hyper

zombi123 napisao:

više se sa ovim svim nadam da če neko zapazit moj potencijal i dat mi staking i coaching

stakerima je najvaznija disciplina
da nije bilo bilo tog "gruvanja" mozda, ovak jako tesko,

00

Re: projekt 500$ iz ničega

update..eto odlučio sam samo na kraju mjeseca kačit svoj nepredak...
Eto pošto imam obaveza danas je zadnji dan u ovom mjesecu kaj igram....
1mjesec: 470$
2mjesec: 830$
Ukupno na računu: 1310$...........
Svjestan sam da ovak neče više iči dalje te od 3 mj moram drastične promjene napravit ako kanim i dalje fino vozit HU hypper sng...
Planovi za 3mj
*doči barem do 2000$
* puno više igrati(jako puno)-vjerojatno 2000-3000  igara u mjesecu  na 3.50$ lvl
*doči u top 20 HUsng hyper Laderboard na sharkscope
*početi analizirati handove nakon završenog sessiona
*gledati dosta videa i na temelju toga izgradti svoju igru...

Eto uglavnom to bi bilo to za sad....evo i grafa

http://s17.postimg.org/pk1m7icr3/2mjesec.jpg
free picture hosting

Zadnji popravljao zombi123 (26-02-2015 12:46:33)

10

Re: projekt 500$ iz ničega

novi spike oko 1800. turnira? opet neki veliki HU SNG ili? gg...

Zadnji popravljao iAcesHigh (26-02-2015 14:01:49)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: projekt 500$ iz ničega

a da ,opet sam malo zabrijo pa sam bacio 500$ hu hyper......
reko sam sam sebi da si to više neču dozvolit...cjeli 3mj samo 3.50$ HU i kad ih odigram 3000 komada tek onda se selit na 7$ ak če stvari dobro stajat....
Ovaj put sam mrtav ozbiljan...nema više zajebancije....
Reko sam sam sebi da je ovo zadnja šansa i ak bustam odustajem od pokera zauvjek....nesmijem si to dozvolit nikako sa ovakvim stejkom......eto toliko
sad pauza od igre par dana do početka 3mj,samo učenje i analize handova te video tutorijali... eto toliko

00

Re: projekt 500$ iz ničega

sljedeči mjesec ak na 3.50$ dodem do 2200-2300 uzet ču coaching najvjerojatnije da izoštrim igru maksimalno
al kao što rekoh plan je 2000$ imat profita čistog do kraja 3čeg mj...sve iznad 2000$ ide na coaching

00

Re: projekt 500$ iz ničega

Preporucam da handove analiziras prije sessiona a ne nakon jer onda nisi tolko ciste glave kao prije.
Takoder ne znam sto si zabrijao jer imas poprilicno dobar winrate, a stavljanje cijelog BR na jedan turnir ti je jednako kocki koliko god ti mislio da imas edge. Znas i sam kaj je varijanca pa se mani tih shotova i kak ti ide brzo ces doci na vece limite jer ja ne vidim neke probleme u tvojoj igri po ovom grafu smile

00

Re: projekt 500$ iz ničega

Jako lijepo ti ide na nizim limitima i ne nisam ljubomoran i nadam se da ces nesto izvuc iz mog komentara....

"a da ,opet sam malo zabrijo pa sam bacio 500$ hu hyper......"

procitaj ovo nekoliko puta pa stavi na papir cinjenice koliko ti zapravo fali malo da bustas sa takvim potezima

SRETNO !

20

Re: projekt 500$ iz ničega

sretno s projektom, i moj savjet-ako se ne možeš kontrolirati, stavi si zabranu na takve turnire i to je to big_smile

00

Re: projekt 500$ iz ničega

Neče više bit gruvanja jer sam sam sa sobom rasčistio to...shvatio sam zakaj se to događa i srezo to u korjenu...vidjet čemo kak če završit taj 3mj na 3.50$...
Mislim da mi je igra ok al ostat ču na 3.50$ dok ne izoštrim igru maksimalno i tek onda sam spreman za 7$...
Stormpay slažem se s tobom...definitivno je puno bolje analizirat HH prije sessiona neg poslje...
Daj mi reci jel ima neki program za analizu HH a da nije universal replayer..imam problema s pokretanjem na win 7

00

Re: projekt 500$ iz ničega

Ako netko ovdje igra navedeni format Husng hyper nek se javi na Pm...voli bih s nekim malo popričat prek skajpa u vezi igre te razmjenit iskustva..

00

Re: projekt 500$ iz ničega

zombi123 napisao:

Daj mi reci jel ima neki program za analizu HH a da nije universal replayer

Pa mozes u Hem replayeru analizirati handove, a jos ti i statse prikazuje

30

Re: projekt 500$ iz ničega

damir12 napisao:

Jako lijepo ti ide na nizim limitima i ne nisam ljubomoran i nadam se da ces nesto izvuc iz mog komentara....

"a da ,opet sam malo zabrijo pa sam bacio 500$ hu hyper......"

procitaj ovo nekoliko puta pa stavi na papir cinjenice koliko ti zapravo fali malo da bustas sa takvim potezima

SRETNO !

Eh prijatelju stvarno sam ti dao dobar savjet al jbg nisi nista izvukao iz njega sad

00

39

Re: projekt 500$ iz ničega

Šta se desilo?

00

Re: projekt 500$ iz ničega

Nazalost ono sto sam i govorio, a stvarno decko crusha nize limite samo ima problema sa mindsetom
http://prntscr.com/6tl8ud

00

Re: projekt 500$ iz ničega

pitanje vremena

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
10

Re: projekt 500$ iz ničega

ehh da ekipa sorry ..Da uglavnom sam busto u 3mj..to je to od mene i pokera ...Dok ne sredim mindset ništa od profitabilne igre..

00

Re: projekt 500$ iz ničega

uglavnom......trenutno igram sve moguče frerollove na full tiltu u nadi da ču diči dolar dva i povratit se opet iz pepela...
Mogao bih uplatit ali neću iz principa pošto sam uvjeren da iz 0 mogu opet napravit pare 100%..
Nakon 2-3 mj pauze mislim da sam spreman za nove pohode....

00

Re: projekt 500$ iz ničega

eto ljudi jučer bio 3či na daily dollar FTP 85$...prebacio na stars i HU hyper 1.50$ krenuo danas ujutro i eto me  na 100$...projekt se uglavnom opet nastavlja..

02